Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

...mam pytanie , czy na tym dekoderze bedzie mozna odbierac inne kanaly HD i SD np. ARD HD, ZDF HD, ARTE HD ?...ale chyba tak..

 

nie ARD HD tylko Astra DEMO HD, oczywiście można oglądać te kanaly, do tego dochodza einsfestival HD i Anixe HD

 

NA PENDRIVIE BĘDZIE MOŻNA ZAPISYWAĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień temu rano był spokój, parę godzin później zaczął się wielki kocioł i trwa do dziś. A przecież odpowiedź na Wasze pytania jest tak prosta, nie podoba się to nie kupować. Tydzień temu nikt z Was nie myślał, że TNK HD będzie, było same SD i każdy się cieszył, a teraz macie wielki problem, bo Was wszystkich TNK zrobiła w konia? Niby gdzie ITI wprowadziła w Was w błąd? Przecież TNK SD działa do dziś i będzie działać jeszcze wiele lat. Według mnie nie ma tutaj na forum kompletnie obiektywnych wypowiedzi. Każdy patrzy tylko na siebie, bo kupił sobie kiedyś dekoder HD a teraz narzekanie wielkie. Kto Wam kazał kupować ten dekoder HD ? Przecież ITI tego nie kazała, oferowali dekodery SD za 200 zł z kartą na 3 miesiące. Fakt teraz jak ktoś chce HD, to musi kupić nowy, ale jak powstawała TNK to na pewno nikt nie marzył o tym, że na rynku kupi ten produkt 500 tys ludzi! Według mnie ITI wprowadzając TNK HD doceniła klientów, bo stawiają na jej rozwój i szansa jest na to, że w przyszłości nie zniknie z rynku. To bardzo dobry krok i mnie ta oferta odpowiada (a zaznaczam, że sam kupiłem TNK SD kwartał temu i mam doładowane konto na rok). Myślicie że ludzi obchodzi jakiś dekoder? Oni chcą kupić produkt, podłączyć i używać.

 

Wiele osób tutaj pisze, że każdy TNK kupi dla piłki nożnej i TVP HD. Bez przesady trochę z takimi informacjami. Telewizja to nie tylko piłka nożna i TVP HD. Przecież to głupota uważać że cała TNK powstała dla TVP HD oraz dla tego, że na DVB-T podłączy się Polsat! Jeżeli by tak było, to w takim razie po co ludzie kupują pakiety telewizji cyfrowych po 50 - 100 zł? Po to aby mieć Polsat, TVP? Kupują, bo mają dość tego co było dotychczas dostępne. Chcą kupić porządne programy, które zaoferują im odpowiednie ramówki. Takim gadaniem na temat TVP HD to ja mogę stwierdzić, że dlaczego Cyfra+ ma tylko National Geographics? Po prostu mają, podpisali dobre umowy, dobrze zapłacili i mają.

 

Podobnie sytuacja wygląda z PVR. Czy według niektórych osób PVR to nagrywarka? Niektórzy od razu by chcieli, żeby tylko zgrywać filmy, programy, kopiować, a PVR do tego nie jest. Służy do tego nagrywarka DVD lub BlueRay (stacjonarne do TV, nie komputerowe).

 

Krytykowanie osób, którzy chcą to kupić tak samo jest nie na miejscu, podobnie jak bojkot produktu. Dekoder jest w bardzo dobrej cenie, dostajecie 3 miesiące całego pakietu, ale oczywiście trzeba narzekać, bo to ITI powinno za Was pomyśleć, a nie Wy sami za Siebie. ITI oferuje produkt, albo kupicie albo nie tak to wygląda. Opinie krytykujące dekoder za to, że ma DVB-T (bo wielce go w całej Polsce nie ma) też są bezsensu. U mnie jest DVB-T, a wcale go nie używam, Jest od samego początku i tak stwierdzam, że satelita jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Żadne DVB-T nie zaoferuje Wam tylu programów, co chociażby TNK HD, a nie mówię już o platformie N i innych. DVB-T to tylko oferta dla osób, które do dziś posiadają analogową TV. Reszta ludzi, którzy 30 lat od 80 roku czekali na więcej kanałów już dawno przeszła na SAT, bo na analogu nie było nic poza TVP1 i TVP2. DVB-T nie da Wam Discovery, National Geographics, Eurosport, HBO, pewnie nawet TV Biznes, Religi.tv, TVN Turbo tam nie będzie.

 

Jeszcze zadam pytanie dla osób, które tak często piszą, że TVP rządzi PIS. Jeżeli tak jest, to jak to możliwe, że ITI (podobno jest tak powiązana z PO, że szok) dogadała się o jakieś zakichane TVP HD? Po prostu biznes to biznes, płacisz i masz. Cyfra czy Polsat ma to gdzieś, bo na pewno chcieli odpowiednią sumę, a N widzi w tym zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób tutaj pisze, że każdy TNK kupi dla piłki nożnej i TVP HD. Bez przesady trochę z takimi informacjami. Telewizja to nie tylko piłka nożna i TVP HD. Przecież to głupota uważać że cała TNK powstała dla TVP HD oraz dla tego, że na DVB-T podłączy się Polsat! Jeżeli by tak było, to w takim razie po co ludzie kupują pakiety telewizji cyfrowych po 50 - 100 zł? Po to aby mieć Polsat, TVP? Kupują, bo mają dość tego co było dotychczas dostępne. Chcą kupić porządne programy, które zaoferują im odpowiednie ramówki. Takim gadaniem na temat TVP HD to ja mogę stwierdzić, że dlaczego Cyfra+ ma tylko National Geographics? Po prostu mają, podpisali dobre umowy, dobrze zapłacili i mają.

 

w tym przypadku chyba nie zrozumiałeś kontekstu wypowiedzi - polsat w dvb-t a w szczególności tvp hd należy traktować jako to co powoduje ,ze ta oferta jest dobra - inaczej mówiąc - są to czynniki, ktore robią różnicę w porównaniu do innych ofert . nie chodzi tu o braniu tej oferty tylko dla polsatu w dvb-t czy tvp hd - żeby tak to odczytywać trzeba być totalnym ignorantem - te składniki po prostu mogą być decydujace przy innych założeniach constans.

 

poza tym podpisuje się pod Twoją wypowiedzią obiema rękoma - nic więcej dodać i nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

GroM praktycznie zgadzam się z Tobą w 100%. Mnie też irytuje wieczne narzekanie, krytykowanie i marudzenie. Uważam, że oferta jest niezła, ITI zaoferowało produkt jakiego nikt jeszcze nie zaoferował i trzeba się wg. mnie tylko cieszyć, że zwiększa się konkurencja. Na tej ofercie mogą skorzystać także właściciele innych platform - nie wyobrażam sobie, żeby w najbliższym czasie Polsat nie wymyśli też czegoś aby uatrakcyjnić swoje pakiety Mini i MiniMax. Opowiadanie takich głupot, że ITI zrobiło kogoś w konia bo najpierw sprowokowało do doładowania TNK SD a potem wprowadziło nową ofertę jest dla mnie śmieszne. A czy jak ktoś podpisuje dziś umowę np. z Cyfrą i załóżmy płaci 100% za wszystko a jutro wychodzi np. oferta świąteczna i ma się np. 50% przez cały okres umowy i jeszcze jakiś TV LG za złotówkę to jest się oszukanym?? Tak jest we wszystkich platformach ale też nie tylko, np. umowy na telefon, internet itp. Zresztą trzeba pamiętać, że TNK HD to zupełnie inna oferta i nie należy jej łączyć z TNK SD. Zdziwiło mnie też, że na tym forum wielu ludzi nie ma własnego zdania tylko piszę to co jest milej widziane. Teraz jest moda na krytykowanie to krytykuję a jak się zacznie podobać innym to też pochwalę. Przecież na początku było wielkie podniecenie i zadowolenie tą ofertą - co się stało, że przestało siępodobać skoro oferta nawet jeszcze dobrze nie ruszyła??

 

Zauważyłem, że Polak to taka istota, której jest zawsze źle, wiecznie jest oszukany i wykiwany. Dziś mamy dekoder z kartą za 398 zł. to jest bardzo drogo i powinno być za połowę - jestem przekonany, że jak by było za połowę to też było by narzekanie, że i tak za drogo. Zresztą trzeba też pamiętać, że cena za dekoder do TNK HD to 299 złotych a cena za dekoder TNK SD to cena między 150 a 200 złotych. Czy różnica w cenie jest rzeczywiście aż tak duża?? Dla mnie nie bo dekoder TNK SD to całkowity "golas" a dekoder TNK HD to już bardzo wartościowe urządzenie - ile np. trzeba zapłacić za sam dekoder DVB-T?? Zresztą mamy demokrację i jak ktoś chcę kupić to niech kupi a jak nie to nie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą mamy demokrację i jak ktoś chcę kupić to niech kupi a jak nie to nie.

Proszę wyjaśnij - co ma piernik do wiatraka?

Napisz wolny rynek (a i ten w UE budzi wiele wątpliwości) to acz niechętnie ale się zgodzę. :lol2:

Tylko nie mieszaj do tego demokracji, ta z tego typu wolnością aż tak dużo nie ma wspólnego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że wiele osób ma chyba problemy liczeniem.

No bo pomijając wszystkie inne minusy tej niby - platformy TnK HD (lub niedokończonej platformy) to

trzeba powiedzieć że jest to 'wynalazek' bardzo drogi.

No chyba że ktoś jest misiem i abonament będzie płacił tylko latem bo zimą zapada w stan hibernacji

lub jest głęboko uduchowiony i jeden miesiąc będzie płacił abonament i oglądał TnK HD, a w następnym

miesiącu będzie tylko medytował nad tym co widział w TnK HD :lol2: .

No bo dla normalnych ludzi (myślę że należy do nich jakieś 99 procent) sprawa wygląda tak:

 

- TnK HD = 35 kanałów za 40 zł miesięcznie plus 400 zł za dekoder z którego to będzie można sobie zupę ugotować po zaprzestaniu płacenia abonamentu :lol2: .

- Telewizja n = 75 kanałów za 54 zł miesięcznie plus 50 zł za dekoder który się zwraca po rozwiązaniu umowy i dzięki czemu nie zagraca nam piwnicy gdy

w końcu stwierdzimy że to czego nam potrzeba znajdziemy tylko w Cyfrze.

 

Dodatkowym atutem kompletnych platform jest jeszcze to że można czasem liczyć na jakieś ciekawe bonusy.

Dla przykładu znajomy któremu w marcu kończył się okres minimalny i chciał zakończyć współpracę z n-ką dostał za

55 zł wszystkie kanały tematyczne plus 2x nFilm HD na 13 miesięcy.

Natomiast od TnK HD to najwyżej breloczek do kluczy za 2 zł będzie można dostać bo prawdziwej oferty premium tan nie mają i na pewno mieć nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TnK HD na pozycji 156 zameldował się właśnie przekaz 3D z kortów Roland Garros.

mcguru,

To powiedź mi teraz do kogo jest adresowana ta oferta, bo wydaje mi się do ludzi zamożnych.

Formuła Telewizji na kartę została zniszczona, bo to była oferta dla ludzi którzy, nie muszą płacić wygórowanych cen za telewizję.

Jak już chcieliście wprowadzić produkt TNK HD, to trzeba było przeanalizować rynek.

Po za tym to jest prepaid n, a nie TNK HD. Dekodery n-box (nki), karta (nki), grafika (nki), tylko opakowanie zostało TNK HD.

Każdy patrzący na to wszystko pomyśli że jest w Nce a nie TNK HD.

 

400 zł za dekoder z którego to będzie można sobie zupę ugotować po zaprzestaniu płacenia abonamentu :lol2: .

Gdy nie będziesz płacił to nadal będzie można oglądać kanały FTA z satelity i NTC.

FTA z satelity możesz oglądać ze starego swojego tunera, a NTC możesz obejrzeć z telewizora, większość nowych tv obsługuje juz format DVB-T/MPEG-4.

Dekoder tak naprawdę nam jest nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zresztą mamy demokrację i jak ktoś chcę kupić to niech kupi a jak nie to nie.

Proszę wyjaśnij - co ma piernik do wiatraka?

Napisz wolny rynek (a i ten w UE budzi wiele wątpliwości) to acz niechętnie ale się zgodzę. :lol2:

Tylko nie mieszaj do tego demokracji, ta z tego typu wolnością aż tak dużo nie ma wspólnego. :wink:

 

Przyznaję - to niefortunne stwierdzenie :/

 

No bo dla normalnych ludzi (myślę że należy do nich jakieś 99 procent) sprawa wygląda tak:

 

- TnK HD = 35 kanałów za 40 zł miesięcznie plus 400 zł za dekoder z którego to będzie można sobie zupę ugotować po zaprzestaniu płacenia abonamentu :lol2: .

- Telewizja n = 75 kanałów za 54 zł miesięcznie plus 50 zł za dekoder który się zwraca po rozwiązaniu umowy i dzięki czemu nie zagraca nam piwnicy gdy

w końcu stwierdzimy że to czego nam potrzeba znajdziemy tylko w Cyfrze.

 

No to chyba należę do tych z 1 procenta i o zgrozo wg. Ciebie jestem nienormalny :crazy:

 

Po pierwsze TNK HD to nie dekoder za 400 złotych a za 299 bo reszta ceny to karta full opcja na trzy miesiące (i tak sprzedawana po cenie bo za 99 zł. - cena trzech miesięcy to 119,40 zł) Dla porównania cena karty TNK SD na trzy miesiące wynosiła 49 złotych a więc 3 razy 10 to 30 więc gdzie kolejne 19??

 

Po drugie porównanie oferty TNK HD do standardowej z koniecznością podpisania umowy i zadeklarowania się na stałe wydatki mija się z celem.

 

To powiedź mi teraz do kogo jest adresowana ta oferta, bo wydaje mi się do ludzi zamożnych.

Formuła Telewizji na kartę została zniszczona, bo to była oferta dla ludzi którzy, nie muszą płacić wygórowanych cen za telewizję.

Jak już chcieliście wprowadzić produkt TNK HD, to trzeba było przeanalizować rynek.

 

A kto Ci zniszczył coś w starym TNK?? Przecież została stworzona zupełnie inna oferta kierowana do zupełnie innego odbiorcy. Wolisz starą TNK to ją oglądaj - nikt Ci jej nie zabiera. O przeanalizowaniu rynku to chyba nie bardzo możemy się wypowiadać - bo niby skąd wiedza??

 

FTA z satelity możesz oglądać ze starego swojego tunera...,

 

... a jak nie mam to co??

 

...a NTC możesz obejrzeć z telewizora, większość nowych tv obsługuje juz format DVB-T/MPEG-4.

 

a jak też nie mam takiego TV??

 

Dekoder tak naprawdę nam jest nie potrzebny.

 

Jeśli tobie jest nie potrzebny to czy oznacza to, że nikt go nie potrzebuje??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w pierwszej swojej wypowiedzi tutaj na temat "TNK HD" napisałem, że jak pierwszy raz zacząłem czytać informację o uruchomieniu "TNK HD", to miałem wypieki na twarzy i myśl: "W KOŃCU będę mógł odbierać na moim Globo HD S1 więcej kanałów HD, bez podwyższania sobie na dłuższy czas abonamentu C+, albo CP, w tym TVP HD, którego do tej pory mieć nie mogłem !", ale im dalej się wczytywałem tym bardziej mina mi żedła, bo jeżeli mam już własny tuner "HD", za który zapłaciłem sporą, jak dla mnie kwotę (tak w ogóle to właśnie "w zestawie" z tym tunerem kupiłem kartę "TNK SD" - wtedy zależało mi na "TVP Sport", której nie miałem) i wiem, że gdyby nie "utrudnienia" ze strony "ITI" to mógłby on odbierać także "TNK HD", to trudno tych "utrudnień" nie krytykować (zwłaszcza, że ich brak tylko by zwiększył popularność oferty :D!) !

 

Pisząc krótko: moim zdaniem NIE FAIR jest obecne rozwiązanie, że "albo kupisz nasz odbiornik, z narzuconymi przez nas ograniczeniami, albo W OGÓLE nie odbierzesz naszej oferty!" (tak samo myśleli kiedyś przecież "Cyfra" i "CP", ale zrozumieli, że to im zmniejsza liczbę potencjalnych abonentów, a "ITI" zamiast wyciągnąć wnioski z sukcesu "TNK SD" zrobiła moim zdaniem krok w tył...).

 

Swoją drogą przyszła mi do głowy myśl, że odpowiedzią "Cyfry" na "TNK HD" mogłaby być "pre-paidowa" karta z "TVP1", "TVP2", "TVP Info", "TVP Sport", pakietem "Canal+ HD", "Zig-Zap", "Mini-Mini" i "Planete" :D . Większość z tych kanałów jest z ich "stajni", więc wiele by ich taka oferta nie kosztowała, a też mogłaby być atrakcyjna :D .

 

A tak w ogóle mógłby ktoś napisać jak wygląda sprawa umów z nadawcami danych kanałów, a taką ofertą "na kartę", tzn. ciekawe czy "Nka" musiała podpisywać aneksy (i więcej płacić) np. z "TVP", żeby w "TNK HD" umieścić "TVP HD"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że ktoś jest misiem i abonament będzie płacił tylko latem bo zimą zapada w stan hibernacji

lub jest głęboko uduchowiony i jeden miesiąc będzie płacił abonament i oglądał TnK HD, a w następnym

miesiącu będzie tylko medytował nad tym co widział w TnK HD :lol2: .

 

W takim razie ja pewnie będę misiem, jak kupię TNK HD w najbliższym czasie, tylko że ja będę robił na odwrót, płacił zimą i oglądał wszystko, a latem spędzał więcej czasu na powietrzu i płacił tylko podstawowy pakiet.

 

No bo dla normalnych ludzi (myślę że należy do nich jakieś 99 procent) sprawa wygląda tak:

 

- TnK HD = 35 kanałów za 40 zł miesięcznie plus 400 zł za dekoder z którego to będzie można sobie zupę ugotować po zaprzestaniu płacenia abonamentu :lol2: .

- Telewizja n = 75 kanałów za 54 zł miesięcznie plus 50 zł za dekoder który się zwraca po rozwiązaniu umowy i dzięki czemu nie zagraca nam piwnicy gdy

w końcu stwierdzimy że to czego nam potrzeba znajdziemy tylko w Cyfrze.

 

Co do dekodera, to były podawane informacje, że po nie opłaceniu karty będzie można używać go do kanałów FTA z HotBird, Astra 19.2 oraz DVB-T. W innych platformach masz dobre promocje, dużo kanałów jest to dobre, ale masz umowę i nie możesz z niej wycofać się przed jej upływem bez kary. Oczywiście wiadomo, że kupuje się, podpisuje się umowę, płaci i wszystko gra. TNK daje znów możliwość posiadania pewnych programów bez tej umowy. Dla mnie jest to dużym plusem. Fakt, że jest drożej, ale ITI nie ma pewności, jak długo z tego będziesz korzystał. Jeżeli chcesz taniej, wtedy bierzesz umowę, a oni mają pewność i wychodzą na plus. Poza tym tak jak pisałeś dają bonusy itd. Pytanie tylko kto na jakie jest wstanie sobie pozwolić. Jak piszesz N takie oferuje, ale ostro walczą o klienta, a Cyfra+, albo Polsat nie daje nic. Cyfra+ po zakończeniu umowy nie daje nic, dopiero jak zrezygnujesz z umowy dzwonią 3 dni przed końcem i z łaską obniżają Tobie ze 100 zł abonamentu na 80 zł. Polsat nie oferuje nic, poza tym że jak zadzwonisz to wciskają Tobie umowę i zamiast 39,90 dają 37,90 za pakiet familijny. Oczywiście można rezygnować z umów, oddawać sprzęt, brać nowy, podpisywać nową umowę, oni dzwonią, proszą itd. Dla mnie łatwiej jest TNK mieć, bez breloczków, bez umów i bez telefonów w których próbują mi coś wcisnąć, jak robią to operatorzy komórkowi.

 

@Frazes, ale pojawiły się jakieś informacje że będą moduły do dekoderów. Z tego wynika że w ciągu najbliższych 3 miesięcy oferta troszkę się zmodyfikuje i pójdzie na plus dla osób, które posiadają już dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawiło się tu kilku obrońców ITI! Zgadzam się z Wami, że ta firma ma na celu zarobek ale pomyślmy:

- mam TnK SD, jeśli mógłbym zmigrować do TNK HD to dopłacam prawie 30 zł/mies. i oglądam Kanały HD - ITI zarabia więcej.

- mam swojego Ferdka - kupuję moduł (ITI znów zarabia) z kartą na którą migruję wg opisu w pkt. 1.

Takimi działaniami buduje się lojalność klientów. Mam TnK SD i może nie czuję się oszukany ale niesmak mam ponieważ dość dziwnie zbiegły się zmiana cennika, danie klientom czasu na roczne zasilenie konta i uruchomienie oferty HD... i jak wielu userów chętnie widziałbym tę ofertę u siebie ale nie z dodatkowym pudełkiem pod tv. Czekam na CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wspominał o tym ale karty będą sprzedawane także osobno. Jednak tylko w przypadku zgubienia lub uszkodzenia karty .Koszt nowej karty 99zł (jeśli wina leży po stronie użytkownika)

 

no tak jest też w wersji sd ale niema żadnego info że mają być sprzedawane osobno karty,jedyne pogłoski to karta z modułem parowana na gorąco. :evil::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...