Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

A TVP mogłaby jeszcze Polsat i BBC dodać do tego pakietu i załatwić konkurencję na amen w tym segmencie. Teraz widać kto się bał oferty TVP. Jak mawiają komentatorzy sportowi szczególnie na meczach polskiej reprezentacji - niewykorzystane okazje się mszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu cyfra została zmuszona do zaoferowania samych kart bodajże przez UOiK i producentów odbiorników SAT . Jak to się dzieje że tutaj ITI i N-TV są bezkarne?

Ciekawe że Włosi czy Hiszpanie potrafią dbać o swoje interesy a z nas takie d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moją logikę "UOKIK" boi się "ITI", bo już widzę reporterów i reporterki "TVN24" goniących po korytarzach sejmowych polityków z pytaniem: "czemu UOKIK próbuje naruszyć wolność działalności gospodarczej w Polsce?!", gdyby próbowali ich administracyjnie zmusić do sprzedaży samych kart/modułów "Nki" (trzeba "ITI" przyznać, że pod względem wpływania na tzw. "opinię publiczną", często właśnie pod kątem swoich interesów potrafiło się "zabezpieczyć" i są w tym lepsi od "PISu" i "TVP", bo nikt im nie może nic wprost zarzucić, ale jak się ich często ogląda, a ja to robię można co nieco zauważyć...) :D ...

 

Do wypuszczenia modułów (i na całą "Nkę" kiedyś i na "TNK HD") może ich zmusić tylko rynek, tzn. niska sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moją logikę "UOKIK" boi się "ITI", bo już widzę reporterów i reporterki "TVN24" goniących po korytarzach sejmowych polityków z pytaniem: "czemu UOKIK próbuje naruszyć wolność działalności gospodarczej w Polsce?!", gdyby próbowali ich administracyjnie zmusić do sprzedaży samych kart/modułów "Nki"

 

Ale dlaczego mają ich zmuszać? Czy mi się wydaje czy mamy wolny rynek w tym kraju i każdy może sprzedawać swoje produkty/usługi jak mu się podoba, dopóki mieści się w granicy prawa, a żaden przepis tego nie zakazuje. Jeżli TVN/ITI chce tak sprzedawać TVN HD to nikt im nie może tego zabronić. To tak jakby weszli do fryzjera i kazali mu obcinać ludzi na jeża mimo, że on nie chce. Paranoją powiewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co można by tu jeszcze powiedzieć, to że głupota władz n/TnK nie zna granic.

No bo według ich idiotycznego toku rozumowania mało wymagający klient ma kupić TnK i doładować najlepiej na 2 lata żeby mieć jak najtaniej.

Po roku, gdy wymagania klienta wzrosną ma wyrzucić dekoder TnK z rocznym doładowaniem i kupić dekoder TnK HD.

I znów po pewnym czasie gdy klient stwierdzi że brak mu kanałów typu Filmbox, Universal, HBO itd. dekoder TnK HD idzie do kosza i trzeba wziąć n-ke.

Takim sposobem to może dało by się wytresować małpy, ale na pewno nie poprawi to mizernych notowań n-ki.

Chyba największą korzyść z tego typu wygłupów będą mieć obecni i przyszli abonenci polsatu czy cyfry bo będą mogli liczyć na ciekawsze promocje.

A n-ka jeżeli chce zawalczyć o klientów to musi się o wiele więcej postarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierajac dekoder za 400zl chyba mamy swiadomosc tego ze jest to spora inwestycja i po roku nie oplaca nam sie rezygnowac. Wczoraj znajomy kupil jeszcze stara oferte TNK jako prezent. Ludziom zalezy na dostepie do kilku kanalow, akurat nie musi to byc wymyslna oferta. Jesli nie mialbym cyfry i polsatu to z pewnoscia TNK HD bylaby bardzo dobra oferta szkoda ze chcac miec Polsat musialbym uzywac drugiego dekodera. Oczywiscie ten odbiornik ma DVB-T ale kiedy ja sie doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jak to niby chcesz zrobić, żeby za 400 złotych kupić dekoder HD plus dwa moduły (Cyfra i Polsat)?? W tej cenie ciężko też o odbiornik 1CR plus 1CI. Nie mówiąc już o ofercie jaką uzyskasz za podobne pieniądze: Mini Max 19,90 zł. plus Powitalny + 19,90 zł. - śmiech na sali. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz równie dobrze podpisać umowę na moduł, nie musisz w pre-paidzie kupować chyba. Przynajmniej w Polsacie jeszcze jakiś czas temu można było, do jakiego pakietu nie wiem.

Nie masz ich na własność ale...moim zdaniem gdyby adekwatna oferta była ale kanałów SD w TNK to mieliby dużo większy popyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dwa tygodnie temu przedłużyłem umowę z cyfrą i za 45 zł miesięcznie mam pakiet komfortowy

5 kanałów HD i dekoder PACE PVR HD z dyskiem w bezpłatne użytkowanie.

Dodatkowo jak mi się zachce to mogę sobie poprzez ICA włączyć dowolne kanały z oferty premium i nie wiąże

się to z koniecznością wymiany dekodera i karty - normalnie śmiech na sali, TnK funduje nam technologię jak z epoki kamienia łupanego.

I tak powinna wyglądać w miarę przyzwoita promocja na którą n-ki po prostu nie stać.

Pseudo promocja n-ki to wygląda obecnie tak:

 

- 400 zł za odbiornik + 40 zł/miesięcznie za bardzo ubogą ofertę programową (no chyba że ktoś jest

miłośnikiem TVN24 czy TVN meteo)

 

- 50 zł za odbiornik + 55 zł/miesięcznie za pełną ofertę programową plus możliwość skorzystania z

oferty premium.

 

Jeżeli ktoś potrafi liczyć to na pewno nie skorzysta z pierwszej propozycji.

Jeżeli ktoś dobrze liczy to będzie się od n-ki i wszystkich jej wynalazków trzymał jak najdalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego omik1 a Ty w tym pakiecie komfortowym za 45zł jak piszesz to nie masz przypadkiem TVN24 i meteo? A powiedz mi jakie w tym pakiecie masz wartościowe programy, których nie ma w TNK? Może zone romantica? A może travel chanel? Piszesz, że masz "5 kanałów HD i dekoder PACE PVR HD z dyskiem w bezpłatne użytkowanie". W TNK masz za 40zł (czyli o 5 zł mniej niż Ty płacisz 10 kanałów HD) i dekoder też masz na własność, możesz sobie robić z nim co chcesz. A jak Ci się nie podoba to podobno we wrześniu mają być moduły, więc nie trzeba będzie wtedy kupować tego tak "niechcianego" dekoder od TNK-i. W TNK mam kasę to oglądam, nie mam to nie oglądam i uważam, że oferta programowa wcale nie jest gorsza od tej Twojej Cyfry+ Komfortowej: TVP HD (czerwcowy mundial w HD), Filmbox HD, Animal Planet HD, Discovery HD, Eurosport HD. Mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...