Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przynajmniej na HBO, nie ma w nocy na wszystkich kanalach filmow polskich, a wtedy to nie ma co ogladac na Canal+ (całej paczce)

Ech... Skoro udzielasz się na takim forum, to powinieneś wiedzieć, że C+ nadaję na polskiej koncesji, a HBO Polska na czeskiej. I dlatego w jednej paczce masz polskie filmy nocą, a na drugiej nie. Różnica jest również w oznaczeniach wiekowych. Na C+ są polskie, a na HBO dają przy filmie +18 plusa przy logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem, szyderczo opisałem uwielbiany Canal+ przez wielu, ze przynajmniej by tak nie robili ze na wszystkich kanalach + Ale Kino w porze nocnej nic, tylko polskie filmy, a nie można na tych 6-ciu kanalach, puscic na każdym o innej porze, wtedy nie trafilo by się z tych 6-ciu, skacząc żeby cos obejrzeć, produkcji polskich.

W nocy niemozna ogladnac na tych kanalach premium innego filmu, jak nie polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są filmy, które wołają o dubbing i takim filmem jest Hobbit.

Są filmy, gdzie Dubbing nie jest potrzebny.

Mam nagrany na dekoder Hobbit z Canal+ i HBO. Odtworzyłem po sobie kolejno. Zdecydowanie dubbingu brakuje w wersji na HBO. Zdecydowanie.

 

Ale HBO emituje "Hobbita" z dubbingiem. Tylko przy powtórkach, które są w południe. Potwierdzili to na swoim profilu na Facebooku - od teraz mają stosować nową taktykę - emisją w środku dnia z dubbingiem i wieczorną z lektorem. Lepszy rydz niż Borowca cyc.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nigdy nie miał MGM, wyjątkiem był Hobbit, że go pokazali. I wtedy już się dziwiłem dlaczego w Canal+ a nie HBO Hobbit poleciał.
To może jakaś koorproducja była.

MGM to bankrut.

Dziewczyna z tatuażem była tez w Canal+. Koprodukcja Columbii z MGM. A przecież Columbia jest w HBO.

Again, browar, czy jak się tam zowiesz, nie pisz głupot, jak nie masz o czymś pojęcia, bo tylko się kompromitujesz.

W 2013 roku C+ miał prawa do MGM i pokazał kilka premier z tej wytwórni, jak: Skyfall, Hobbit czy 21 Jump street. Były to koprodukcje, ale prawa na Polskę posiadał właśnie MGM, które wbrew temu co piszesz, ma się całkiem dobrze, powoli wychodzi na prostą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nigdy nie miał MGM, wyjątkiem był Hobbit, że go pokazali. I wtedy już się dziwiłem dlaczego w Canal+ a nie HBO Hobbit poleciał.
To może jakaś koorproducja była.

MGM to bankrut.

Dziewczyna z tatuażem była tez w Canal+. Koprodukcja Columbii z MGM. A przecież Columbia jest w HBO.

Again, browar, czy jak się tam zowiesz, nie pisz głupot, jak nie masz o czymś pojęcia, bo tylko się kompromitujesz.

W 2013 roku C+ miał prawa do MGM i pokazał kilka premier z tej wytwórni, jak: Skyfall, Hobbit czy 21 Jump street. Były to koprodukcje, ale prawa na Polskę posiadał właśnie MGM, które wbrew temu co piszesz, ma się całkiem dobrze, powoli wychodzi na prostą.

 

Nie kompromituje się i nie mów nieprawdy na mój temat.

Wyjaśnij dlaczego Dziewczyna z tatuażem był na Canal+ skoro jest to Columbia, która należy do HBO?

 

Jak kolega wyżej wspomniał, z tymi prawami filmowymi jest [beep], nie wiadomo gdzie co będzie leciało.

Ostatnim czasy okazuje się, że filmy z Canal+ pojawiają się na HBO, a przecież Canal+ niby prawa filmowe posiada na wyłączność do danej wytwórni. I jakim cudem HBO pokazuje kilka miesięcy po Canal+ ten sam film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i teraz przez to co piszesz i twierdzisz, że HBO ma MGM to dlaczego HBO pokazuje ochłapy a nie pokaże filmów, które pokazał Canal+, np. Dziewczyna z tatuażem?

Abonenci CP np. mogli tego filmu nie obejrzeć, bo nie mieli nigdy Canal+.

 

Ale mając wytwórnie nie oznacza, że pokażą wszystkie filmy. Tak samo jak kupując na wyłączność LM Canal+ nie pokazuje wszystkich spotkań a może przecież, tam samo inne stacje robią no TVP przy piłce nożnej, gdzie SKy brytyjski pokazuje wszystkie spotkania, a tam piłka ręczna nie istnieje i ludzie nie wiedza co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyszło na jaw, że Canal+ nie tylko oszczędzało z Multiligą Mistrzów, nie tylko cięło spotkania ligi angielskiej i innych lig ale też straciło wytwórnię filmową.

 

Czyli oznacza to, że przetarg na ekstraklasę jest już przesądzony, wygra Canal+ ;) Pewnie prawa będą niewspółmiernie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...