Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre! Jakaś staroć "Don Jon" ... Przecież to bardzo dobra komedia z bardzo znanymi aktorami.

A Ty widziałeś ostatnio jakąś dobra komedię, bo ja nie. Wciąż albo jakaś komedia romantyczna na jedno „kopyto” albo pseudo komedie typu Kac Vegas czy Millerowie. No ale z tym Don Jon to teraz pojechałeś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie "Don Jon" naprawdę bawił! Ostatnio śmiałem się na francuskiej komedii "Przychodzi facet do lekarza" (wiadomo, Dany Boon - czyli Luis De Funnes XXI wieku), "1000 słów" z Eddie Murphy, "Bernie" z Jackiem Blackiem. Zabawny był dla mnie również "Wilk z Wall Street" i "Grand Budapest Hotel".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie "Megapremierą" film "Don Juan" który światowa premierę miał dwa lata temu, to w mojej ocenie przegięcie. Nie mam zamiaru się oszukiwać, uważam że oferta C+ na najbliższe 2 dni wypada "baldo" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nie nazywa swoich premier, jak HBO. Don jon miał światową premierę zaledwie 14 miesięcy temu.

Mam C+ i HBO praktycznie od początku istnienia tych stacji. HBO praktycznie zawsze miał te same prawa. Od Fuzji oferta filmowa C+ jest jednak lepsza, mają więcej praw niż HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Premiera światowa "Don Jona" była na festiwalu w Sundance 18. stycznia 2013, ale do kin amerykańskich weszło dopiero 27. września 2013 (9 miesięcy później). W Polsce premiera była podczas American Film Festival 24. października 2013, a w normalnej dystrybucji w kinach pojawiło się u nas 15. listopada 2013. Później od nas premiera kinowa była we Francji (25. grudzień 2013) i w Japonii (15. marzec 2014).

W filmie pojawia się ciekawa parodia filmów romantycznych.

 

Romantyczni Anne Hathaway i Channing Tatum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 19-25.01.2015

 

Poniedziałek 19 stycznia

23:00 Monstrum - horror, USA 2014 CANAL+

 

Środa 21 stycznia

21:00 Zanim noc nas nie rozdzieli - komediodramat, Rosja 2012 CANAL+

 

Piątek 23 stycznia

21:00 Odd Thomas: Pogromca zła - horror komediowy, USA 2013 CANAL+

 

Sobota 24 stycznia

21:00 Obrońcy skarbów - dramat wojenny, Niemcy/USA 2014 CANAL+

 

Niedziela 25 stycznia

21:00 Długi, wrześniowy weekend - komediodramat, Cypr 2014 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nie nazywa swoich premier, jak HBO. Don jon miał światową premierę zaledwie 14 miesięcy temu.

Mam C+ i HBO praktycznie od początku istnienia tych stacji. HBO praktycznie zawsze miał te same prawa. Od Fuzji oferta filmowa C+ jest jednak lepsza, mają więcej praw niż HBO.

 

Ale zgodzisz się, że kiedyś na HBO pomimo jednej stacji tylko HBO miał zdecydowanie lepsze filmy od Canal+?

HBO faktycznie to co miał z wytwórni filmowych to nadal ma. MGM chyba stracił.

 

W tych czasach to właśnie Canal+ bije na głowę HBO. Dla mnie np., Hobbit na Canal+ był zdecydowanie lepszy z dubbingiem niż teraz na HBO z lektorem.

Spoko jednym się podoba, drugim nie, ale jest oryginalna ścieżka językowa i napisy. Dla mnie Hobbit w HBO bez dubbingu to jakieś pomylenie z poplątaniem. Ciężko się oglądało. Na Canal+ z lekkością. Akurat w tym filmie dubbing jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...