Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, że nie zrobili newsa na podstawie tego, że jakaś sieć kablowa, z Legionowa chyba, będzie korzystała tylko z TVP 1 HD i TVP 2 HD. I co? To też ma oznaczać, że na satelicie tak będzie? Z jednej strony, byłoby miło, ale nie teraz. Co do kanałów CANAL+, to już dawno by mogli tak zrobić. Najlepszym terminem jest okres po czerwcu wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 5-11.01.2015

 

Poniedziałek 5 stycznia

21:00 Linia horyzontu - dramat SF, USA 2013 CANAL+

 

Wtorek 6 stycznia

21:45 Między nami seksoholikami - komedia, USA 2012 CANAL+

 

Środa 7 stycznia

21:00 Spaleni słońcem: Cytadela - dramat wojenny, Rosja 2011 CANAL+

 

Piątek 9 stycznia

21:00 Przetrwać Coldwater - thriller, USA 2013 CANAL+

 

Sobota 10 stycznia

18:00 Skubani - animowany, USA 2013 CANAL+

 

Niedziela 11 stycznia

21:00 W ukryciu - dramat wojenny, Polska 2013 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam idzie aktualnie film na CANAL+ HD "Przetrwać w Coldwater" u mnie skokowo, to kolejny film na paczce C+ który tak idzie :evil: Płatne kanały a taką kaszane odwalają, i jak tu placic większe pieniądze za takie technicznie dziadostwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski film raczej nie wygra, taka podnieta była tez z filmem "W ciemności" czy/lub "Pokłosie" nie pamiętam już o który to chodziło, miał być Oskar, a wygrał jakiś film z Iranu.

Prędzej obstawił bym ten "Leviatan" po światowych nastrojach i nastawieniu do Rosji i Putina. To film na czasie, i to on ma większe szanse niż Nasz.

Apropo to nawet nie wiedziałem ze taki film powstał, słyszałem ostatnio tylko o tym filmie o Kim Dzong'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 12-18.01.2015

 

Poniedziałek 12 stycznia

21:00 Pokój zwierzeń - komedia, Wielka Brytania 2013 CANAL+

 

Środa 14 stycznia

21:00 Wysocki - biograficzny, Rosja 2011 CANAL+

 

Piątek 16 stycznia

21:00 Włamywacze do usług - komedia sensacyjna, USA 2013 CANAL+

 

Sobota 17 stycznia

22:00 Don Jon - komediodramat, USA 2013 CANAL+

 

Niedziela 18 stycznia

21:00 Narzeczeni nie do pary - komediodramat, Cypr 2014 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozdaniu Złotych Globów słabo wypadły głośne seriale HBO Detektyw i Olive Kitteridge(tego ostatniego szczególnie mi szkoda). Również Ida poległa, a Lewiatan wygrał. Tu link http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,1144 ... y_.html#MT.

Tak jak pisałem wyżej, "Ida" nie dała rady w Złotych Globach, więc tym bardziej w Oskarach szans nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moqu'ai potwierdzam co napisales , niewlasciwa plynnosc filmu (przetrwac .....) sekudowa stopklatka wystepujaca cyklicznie , i tak jak napisales szczegolnie widoczna gdy kamerka przesuwa sie kadruje w poziomie (gdy idzie postac lub np w tle sa obiekty w ruchu ) wyjatkowo denerwujaca sytuacja , te same sekundowe stopklatki mialy miejsce na "maczeta zabija" oraz na "ja frankenstain" , jak sadzisz czym to jest spowodowane?

 

ps "maczete " wlasciwie nie dalo sie ogladac bylo to tak wyrazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, ale nie rozumie ze abonenci cos takiego ogladaja i nie reaguja, a to juz troche trwa, i to nie na pierwszym filmie, ja zauwazajac takie cos na Ale Kino, napisalem na FB i teraz zadko co takie cos im sie przytrafia. Ja, jak sie to nie zmieni, to odplatnie na pewno juz paczki Canal+ nie wezme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Canal+ będzie gala rozdania Oscarów na żywo (noc z 22 na 23 lutego), odkodowane dla wszystkich z nc+.

 

Na facebooku spytałem się ich czy będzie można włączyć oryginalną ścieżkę, bo tłumaczenie na żywo potrafi być irytujące, odpowiedzieli że przekażą dalej moją sugestię, czyli raczej nie będzie takiej możliwości skoro już teraz nie potrafią powiedzieć że będzie możliwość wyboru. :< (Bo wątpię by z powodu fejsbukowego komentarza specjalnie dodali taką opcję.)

 

Edit: Dzięki TimesSquare, poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...