Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery w Canal+ 16-22.02.2015

 

Poniedziałek 16 lutego

21:00 Dźwięki muzyki - dramat biograficzny, USA 2013 CANAL+

 

Wtorek 17 lutego

21:00 Dla kobiety - dramat obyczajowy, Francja 2013 CANAL+

 

Środa 18 lutego

21:00 Tajemnica Filomeny - biograficzny, Francja/Wielka Brytania/USA 2013 CANAL+

 

Sobota 21 lutego

21:00 Zniewolony: 12 Years a Slave - dramat biograficzny, Wielka Brytania/USA 2013 CANAL+

 

Niedziela 22 lutego

21:00 Głupich nie sieją - komedia wojenna, Belgia/Niemcy/Rumunia 2013 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie wymagania. Nie ma znanych i cenionych produkcji, to już źle? Ja widzę co najmniej 2 filmy oceniane powyżej średniej. A pozostałych 3 nie znam zbytnio, ale gatunki i same opisy zapowiadają co najmniej dobre produkcje.

 

Gdyby co tydzień leciała produkcja pokroju American Hustle, to byłoby mniej narzekań? Wątpię. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie transmisja szła prosto z Francji i logo francuskiego Canal+. Najgorsze jednak w emisji gali było to, że nie można było wyłączyć lektora. Nosz jasna cho**ra czy oni są już totalnie zacofani, że nie potrafią włączyć drugiej ścieżki dźwiękowej? Porażka na całej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery mogą być ale nie ma szału. ;-)

Ja chciałbym, żeby w każdym tygodniu były takie premiery "bez szału". Tajemnica Filomeny i Zniewolony to znakomite kino i jeśli w każdym tygodniu w Canal+ byłyby dwa fantastyczne filmy, to by oznaczało, że w roku mielibyśmy ponad 100 świetnych dzieł! Uwielbiam takie nasze, polskie narzekanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie uwzględnili tego iż transmisje na żywo potrafią się przeciągać i o 23:40 od razu zablokowano dostęp, pomimo że gala Cezarów się nie skończyła. Duża wpadka. W takich sytuacjach ustawianie tego wg sztywnej ramówki jest nieporozumieniem. To nie jest film, który trwa określoną liczbę minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Solderowy123:

Nie będzie transmisji Gali Oskarowej na E!. W USA prawa do niej ma ABC, a w Polsce Canal+. Zresztą E! to kanał modowy i tam interesują się tylko kreacjami, w przypadku tego typu nagród.

 

Jeżeli ktoś koniecznie chce obejrzeć Galę, a nie ma C+, to polecam niemiecki kanał ProSieben.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie uwzględnili tego iż transmisje na żywo potrafią się przeciągać i o 23:40 od razu zablokowano dostęp, pomimo że gala Cezarów się nie skończyła. Duża wpadka. W takich sytuacjach ustawianie tego wg sztywnej ramówki jest nieporozumieniem. To nie jest film, który trwa określoną liczbę minut.

 

Nie wiem jak u innych, ale u mnie Canal+ świecił jeszcze grubo po północy... Ile dokładnie to nie wiem, bo gdzieś wpół do pierwszej wyłączyłem. Natomiast do tej godziny na pewno świecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pokusi się nagle E! Enterteiment, tylko ż e to marzenia ścietej głowy. Co do Canal+, jeżeli chcą wyemitować np. Te Oscary, to byłoby fajnie, nawet by ten kanał zyskał u mnie.

Ale chyba nie liczysz że ta transmisja będzie odkodowana dla wszystkich.Odkodowana ta transmisja będzie tylko dla abonentów NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam oglądać najpierw Czerwony Dywan na E! HD (w mojej kablówce ten kanał jest w HD), a potem przełączę na Canal+ HD (mam wykupiony pakiet C+). Tylko trzeba uważać, bo Gala zacznie się wcześniej niż skończy relacja z Czerwonego Dywanu. Zerknę też czasem na ProSieben HD, żeby porównać jakość komentarza. Na pewno nie przepuszczę takiej okazji, najlepszej od lat Polskiej szansy na Oscara. :P

 

Ponoć też "TVP Info" ma pokazywać własną relację z przed wejścia. Niestety nie mają prawa wejść z kamerami na samą Galę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ida" ma mniejsze szanse na Oskara, niż "Leviatan". Dlatego obstawiam ze po raz kolejny nie uda się. A nawet kibicuje temu, bo "Ida" to zwykly przeciętniak, nie zaslugujacy na Oskara. "W ciemności" był o wiele lepszy i niby tez miał szanse, a wygral z nim, jakiś film z Iranu. Teraz wygra "Leviatan" Rosja na jezykach całego swiata, i to ten temat będzie trafiony do statuetki. Ale może ja się tylko zwyczajnie myle. Temat kwesti żydowskiej, już został wyczerpany do nagrod. Ostatnie filmy to "Lista Shindlera" i "Pianista" które zgarnely, i na tym już chyba pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, a tez Oskarowo, to jestem pewny ze "Grand Budapest Hotel" zdobędzie przynajmniej 3 Oskary. Bo jak dla mnie to ten film, w wielkim stopniu zasluguje na Oskary. A to pierwszy film tego reżysera jaki widziałem, ale zachwycil mnie. A podobno to nie jest jego najlepsze dzielo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...