Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kasowanie aktualnie uniemożliwiają mi możliwości phpBB. Coś takiego mogłoby być, ale tylko na zasadzie, że można skasować póki nikt inny nie odpowie (bo tak to zacząłby się chaos).

 

No właśnie o to mi dokładnie chodziło, tylko że może źle sam to w swoim poście określiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

@Mr.Orbita, powiedz kiedy nareszcie dodacie ten nieszczęsny a obiecany już dawno przycisk cytowania, widoczny z pozycji niezalogowanego użytkownika?

 

Pierońsko by to ułatwiło życie tym, którzy nie są ciurkiem zalogowani na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczna grafika będzie, tylko miałem wyjazd, nie było mnie kilka dni i dopiero wróciłem, ogarnę to jak tylko znajdę chwilkę i nieco siły, a co do cytowania - na razie nie mogę tego wprowadzić, ograniczenie po stronie skryptu, zobaczymy jak będzie z tym po przesiadce (tylko nie wiem kiedy ona nastąpi). Namierzyłem niby na to sposób, ale może nieść skutki uboczne, przez co nie chcę tego rozdłubywać, jeśli i tak wiem, że docelowo z phpBB się pożegnamy. Proszę jeszcze o nieco cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jak by można dodawać fotki jako załącznik ,żeby nie kombinować .

 

A ja bym chciał (taki koncert życzeń przedświąteczny) żeby się dało wkleić zdjęcie większe niż 800x600, bo trochę marnuje się potencjał niektórych zrzutów zmniejszając ich rozdzielczość. Nawet chowając za spoilerem, żeby się innym forum nie rozjeżdżało.

 

I wreszcie się zmobilizowałem i zaktualizowałem adres email, bo ten który miałem w profilu to już od dawna nawet nie istniał :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by się dało zrobić (rozdzielczość zdjęć), ale trochę nie jestem przekonany - na telefonie bez Tapatalka wygląda to kiepsko (a przy słabym łączu dodatkowo długo się ciągnie). Spoiler by to załatwiał, ale tu znowu - nie ma gotowego mechanizmu w phpBB, trzeba by się samemu pilnować i spoilerować większe fotki aż coś lepszego się nie wymyśli. No nie wiem, ale słucham opinii - co sądzicie, żeby to podkręcić (pod warunkiem spoilerowania)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Orbita, będzie Ci wygodniej zaktualizować do 3.1 i zainstalować rozszerzenia, bo tej przesiadki to się nie doczekamy :P Teraz jest już ich mnóstwo (ukończone lub w trakcie testów), i z tego co widzę, to na wszystkie nasze ponadprogramowe funkcje znajdzie się rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako user z niemałym stażem na forum i ponad to człowiek który kilka lat zajmował się moderacją na jednym z największych forów internetowych w Polsce pytam o powód zamknięcia wątku o FOX Sports. Moderacja winna jest umieścić stosowną informacje jako ostatni post w temacie po czym go zamknąć, tu jednak tego zabrakło. Panowie moderatorzy, dobrze wiecie że forum jest dla userów i to dzięki im owe forum funkcjonuje a regulamin to nie sztywne ramy tylko każdą sytuację rozpatruje się indywidualnie. Jeśli nadal będziecie iść na łatwiznę(zamknąć wątek+kilka warnów) to userzy się od was odwrócą, moderacja to nie konieczność a przywilej. Mam wrażenie że niektórzy (nie wszyscy bo są funkcyjni którzy są dla userów, nie odwrotnie) zapomnieli na czym polega przyznanie uprawnień i dostęp do panelu administracyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 dziekuję, teraz przynajmniej wszyscy userzy wiedzą dlaczego temat został zamknięty i wiedzą jak nie postępować w przyszłości by podobne sytuacje nie miały miejsca. Warto by w przyszłości moderacja podawała takie informacje.

Co do słuszności to pozostawiam to w ocenie innych bo każdy ma swój pogląd jednak uważam że @SatExpert zawinił tylko offtopem, żadne personalne ataki z jego kierunku nie miały miejsca. Każdy może bowiem mieć własne zdanie a'propos platformy której był abonentem. To że wyraził to publicznie nie oznacza że na kogoś naskakuje.

Proponuję przejrzeć inne wątki i poszczególne posty, znajdziemy w nich słowa takiej jak "polsz-mat", "platforma dla biedoty", "plebs", "nie kupuj u żyda" itp. w kontekście abonentów CP. To co się dzieje w komentarzach na portalu woła o pomstę do nieba. Nie komentuje artykułów już od jakichś dwóch lat. Włodarze nie zwracają na to uwagi, liczy się tylko liczba odsłon artykułu?

Co do raportowania to już kiedyś wypowiedziałem się w tej kwestii, multum moich raportów dot. offtopu lub zwykłych obelg i zaczepek nie była realizowana więc ograniczyłem je do minimum bo po co moje starania skoro raport jest usuwamy bez podjęcia go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuszności to pozostawiam to w ocenie innych bo każdy ma swój pogląd jednak uważam że @SatExpert zawinił tylko offtopem, żadne personalne ataki z jego kierunku nie miały miejsca. Każdy może bowiem mieć własne zdanie a'propos platformy której był abonentem. To że wyraził to publicznie nie oznacza że na kogoś naskakuje.

No bo tak było - ja tylko wyraziłem swoją prywatną opinię o platformie nc+ i nikt nie ma obowiązku się z nią zgadzać. Nikogo swoją wypowiedzią nie miałem na celu obrazić, a jak ktoś poczuł się obrazony, to go przepraszam. :)

 

PS. Sorry za offtop. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...