Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam swoją propozycję, bo widzę że nie było odzewu :)

A ja mam jeszcze inną propozycję związaną z prefiksami, a mianowicie proponuję dodanie do kanałów z paczki MTV Unlimited dopisku [MTV-U] :) wiem, że MTV Unlimited to nie jest polska oferta, ale jest ona w naszym kraju tak powszechnie dostępna praktycznie tak jak polskie usługi, więc dla odróżnienia kanałów z tej oferty proponuję to wprowadzić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym, ale tych kanałów jest na tyle mało i ich oferta jest bardzo stabilna, że nie wydzielałbym na to osobnego prefiksu, żeby nie było za dużo w tej chwili. Teraz prefiksy są częścią nazwy wątków i jest to mało wygodne. W zależności od możliwości nowego skryptu (i co wybierzemy) może będą dostępne np. tagi i wtedy całkiem byśmy wywalili prefiksy z nazw i zamiast tego otagowali wątki ;) Zmieści się więcej i można byłoby też pełnymi nazwami - zobaczymy ;) Na razie myślę, że nie, pomysł zostaje, poczekamy do planowanych zmian ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Ja mam taką propozycje nie tyle co zmian ale małą sugestie odnośnie "cytowania ostatniej wypowiedzi w całości".

Otóż jak wiadomo według regulaminu nie wolno tego robić, ale jeśli cytowana ostatnia wypowiedź będzie już na nowej stronie to aby jej nie usuwać tylko pozostawić żeby było wiadomo czego ona dotyczy.

Myślę że zostałem dobrze zrozumiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawałoby się, że to jest racjonalne ale nie zawsze tak by było. Zacytowania postów z poprzedniej strony nie zawsze oddadzą esencję dyskusji, która może tam zostać. I wtedy i tak należy ją "odwiedzać".

Nie upieram się. Moim zdaniem rzeczywiście można by takie cytowanie czasami uznać za jak najbardziej zasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kącik DX-era nadal czeka na przebudowanie i aktualizację. Nie tylko Astry 2G brakuje, ale niestety też brak mi obecnie czasu by zająć się kompleksowo i działami i tematami z mapkami/danymi technicznymi. Mam to na uwadze i gdy tylko wygospodaruję dzień/dwa wolne, to zrobię tam porządki ;) Na razie można pisać w działach "zgodnych" pozycjami - w tym przypadku w dziale "Astra 2A/2E/2F/1N + Eutelsat 28A/28B (28.5°E) + Astra 2D (28.0°E)" (Astry 1N tam nie ma, Eutelsat został jeden - jak widać jest co poprawiać :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...