Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U nas trzymamy się wersji:

- jeśli cytat jest z poprzedniego postu - to tylko precyzyjny, nie cytujemy całości, bo to bez sensu i czytając chronologicznie wpadamy dwa razy na to samo zaraz po sobie,

- jeśli cytat jest z postu starszego niż ostatni - to już dowolność, ale oczywiście wskazane jest, żeby odnosić się precyzyjnie. Jeśli jednak odpowiadamy na coś, co nie jest zaraz nad naszym postem to jakoś trzeba zaznaczyć do kogo to jest. Jeśli ktoś niespecjalnie ogarnia działanie tagów "quote", to już trudno (aczkolwiek szkoda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Shoutbox co najwyżej można przenieść na górną część strony głównej. Sam byłem administratorem, nie raz tymczasowym. Były to najczęściej fora związane z jednym kanałem. Shoutbox nie da się przenieść pod temat czy dział.

Shoutbox jest dodatkiem do forum. I z tego powodu znajduje się tam, gdzie się znajduje. W shoutbox-ie można się wypowiadać o wiele swobodniej ale, to wcale nie oznacza, że wypowiadając się tam (pisząc) jesteśmy zwolnieni z przestrzegania regulaminu obowiązującego na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są na forum różne rozpiski, zestawienia. Brakuje mi, no chyba że jest a ja nie znalazłem, zestawienia kanałów z podziałem na przynależność do danej grupy medialnej. Czyli zestawienie polskich kanałów należącyhc do FOX-a, VIACOM, Polsat-u, Polcast-u, SPI itd. Może ktoś coś takiego zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi się chciało to bym nie pytał tylko robił :) Pomyślałem o takim wykazie bo jestem ciekaw kto ma najwięcej kanałów. Polsat wydaje się być liderem ale za chwilę zostanie uruchomiony kolejny kanał Nat Geo People a FOX ma już tych kanałów troszku w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się raczej zajmuję wykazami tematycznymi (ale nie wszystkie tematyki), a wykazy kanałów od poszczególnych nadawców mam tylko te, gdzie rozstrzał po transponderach jest ogromny (TVP i Discovery). Może jak będę miał trochę czasu, to jeszcze jakieś wykazy z nadawcami zmajstruję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...