Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nmrk źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o samo przesuwanie ostatniego posta "na górę", tylko o samo edytowanie postu pisanego przez nas nowym postem i automatyczne odświeżanie go, aby nie było to typowe "post pod postem" i aby nowe informacje zawarte w edytowanym poście nie zostały na spodzie. Jednak ten problem też jest częściowo rozwiązywany łączeniem postów przed Moderatorów czy samego Admina. Ogólnie chodzi mi o tzw. automatyzm danego skryptu na którym jest zrobione forum. Jednak zostało to wyjaśnione, iż skrypt na którym to forum jest postawione nie daje takich możliwości.

 

Widziałem takie coś po prostu na innych forach o różnych tematykach jednak rzeczywiście są one pisane w/g innego skryptu. To forum jest postawione na skrypcie phpBB3, a takie możliwości z tego co widzę daje konkurencyjne phpBB by przemo.

 

Ale w sumie funkcja dosyć przydatna wtedy gdy zadaliśmy jakieś pytanie, nie było na nie odpowiedzi, a nie chcemy pisać posta typu "odświeżam" tylko klikamy "Przesuń w górę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam taką propozycję aby do pod forum TV NAZIEMNA W POLSCE I EUROPIE Dodać zakładkę DVB-H. Myślę że ta technologia będzie się co raz szybciej rozwijała, po ostatnich karach nałożonych przez UOKiK za wstrzymywanie tej technologii.

W kilku większych miastach Polski to funkcjonuje i myślę że taki wątek cieszył by się powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo czy to będzie technologia DVB-H. Taka na początku miała być, ale prawdopodobnie nie będzie. Fakt, że obecnie prowadzona są testy w DVB-H, ale nie są prowadzone w kilku miastach, a tylko w Warszawie.

Ale popieram pomysł i dział na początku mógłby nazywać się Telewizja mobilna.

PS. Uważam, że technologia na dzień dzisiejszy ma duże szanse na rozwój, ale nie dzięki karom, a dzięki temu, że Solorz chce przejąć część spółki Info-TV-FM będącej operatorem telewizji mobilnej. Trzeba też pamiętać, że Solorz całkiem niedawno kupił Plusa czyli podmiot, który będzie świadczył odpłatny dostęp do mobilnej telewizji.

PS2. Można pisać w wątku o nowych technologiach, ale jeśli Solorz bierze się za telewizję mobilną to można mu poświęcić nowy dział. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Mr. Orbita, chciałbym poznać Twoje zdanie razem z uzasadnieniem, czy czynienie odpowiedzialnym za dział tematyczny, tyczący konkretnego medialnego sprzedawcy, kogoś, kto jest zawodowo związany z tym sprzedawcą, jest rozsądne, czy może nie całkiem?

 

Czy to służy obiektywizmowi i wolności wypowiedzi, czy może nie do końca?

 

Nie to, żebym chciał stawiać Cię pod ścianą i zadawać kłopotliwe pytania, ale gdybyś był tak uprzejmy mi odpowiedzieć, to czułbym się naprawdę kontent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój punkt widzenia:

 

Jest rozsądne, bo: osoba ta zna ofertę, wie co się dzieje - dzięki temu zajmuje się na forum tym, na czym się zna (i pozwala to uniknąć sytuacji jak ostatnio w jednym dziale z promocją)

Nie przeszkadza obiektywizmowi, bo: sprzedawca platformy to nie sama platforma, jakbym posadził za sterami działu platformy jej pracownika, to by obiektywizmowi szkodziło, bo broniłby imienia reprezentowanego podmiotu. Lokalny sprzedawca się tym nie przejmuje, bo nawet jeśli poleci dużo negatywnych wypowiedzi, to na samą sprzedaż mu się to nie przełoży.

 

W efekcie dla mnie osoba z branży staje się dobrym kandydatem na pomocnika, przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalizmu z uwagi na posiadaną wiedzę i to się póki co sprawdza.

 

PS: Uwaga techniczna - to, że wyświetla się przy wybranych działach lokalny moderator nie oznacza, że to akurat on w danej sytuacji zadziałał, w każdym z działów udzielają się wszyscy. Może mieć to spore znaczenie, bo jeśli przykładowo odnosisz się do tego: viewtopic.php?f=24&t=24271 to nie wywalił tego cyfra.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiesz, pytam tylko z ciekawości, choćby z tego powodu, że jakiś dystrybutor sprzedawcy, może mieć co najwyżej bardzo powierzchowne informacje na temat polityki sprzedaży, czy w ogóle planów podmiotu dla którego pracuje, ale powiedzmy, że to jest szczegół.

 

Gorzej, gdy taki ktoś zbyt emocjonalnie reaguje z powodu identyfikowania się z reprezentowaną firmą i traktuje kontrowersyjne wypowiedzi, jako osobisty przytyk, albo i czasem zagrożenia dla wzrostu sprzedaży, co przyznasz, wkracza już na niebezpieczny grunt.

 

Dość, że mam wrażenie, że momentami w dość pochopny sposób, albo wręcz przeciwnie, :D żongluje się wypowiedziami userów, którzy śmiem twierdzić mają jednak sporo do powiedzenia na znane sobie tematy, choć może niekoniecznie są to powszechnie kochane tezy.

 

Niemniej, chowanie głowy w piasek nic tu nie pomoże, choć rzeczywiście, może na chwilę uspokoić atmosferę. ;)

 

Obiecuję jednak mniej się udzielać na forum, bo to i tak jest syzyfowa robota.

 

Pozdrawiam świątecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie powierza się funkcji "ot tak", osoby są oceniane przez nasze szanowne gremium ;) Co jest brane pod uwagę, za co ktoś został wyróżniony, o tym można poczytać w różnych wątkach.

 

Przyjrzyj się wszystkim osobom, które są w jakimś stopniu powiązane z jakimś podmiotem i oceń czy "kręcą jakieś biznesy", czy pomagają i doradzają. Odpowiedzi nie udzielaj, zachowaj ją dla siebie.

 

Co do wątku wymienionego wcześniej - posty zostały wydzielone przeze mnie, nie wnoszą nic do dyskusji, a o tym czy wątek ma zostać zamknięty czy nie, decyduje kto inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie sonik masz rację poczytałem kilka stron prawie każdego wątku to żeby co kolwiek się dowiedzieć ma jakiś temat odnośnie platform to trzeba nieźle umysł nagimnastykować. A odnośnie osób na forum które pomagają pełen szacun i odznaczonym rangą. Teraz kwestia ostżerzen, powinny być jawne na forum tak jak wątek sie zakłada. ŹEGNAM SIĘ NA MIESIĄC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A ja mam propozycję żeby na 24 godziny było do napisania tylko 10 postów.

Bzdura. Liczy się jakość postów, a ilość wynika od tego, ile kto ma do przekazania informacji, opinii. A moderatorzy na tym forum doskonale wypełniają swoje zadanie (w razie czego można poszukać jeszcze kogoś), więc nie widzę potrzeby dodatkowego udziwniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...