Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lektor w TVP przymusowo?:

http://hatak.pl/artykuly/lektor-przymus ... i-polskiej

 

Ja nie oglądałem ''GoldenEye'', ale moim zdaniem to jest skandal, że nie wyemitowano ścieżki oryginalnej. Dla mnie też pan Olejniczak nie powinien czytać filmów o ''Bondzie'', bo moim zdaniem czytanie przez niego tych filmów jest nudne, gdzie najlepiej filmy z tej serii czyta profesjonalista Maciej Gudowski, a pan Olejniczak lepiej niech czyta tylko i wyłącznie ''Modę na Sukces''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem program dla prasy i w sierpniu w ramówkach wpisany jest MacGyver, seria I. Czyli co, tak jak CBS Action mają zamiar emitować tylko 2 sezony? :x

Wcześniej zapowiadali w programie dla prasy, że zaczną emisję od 5 sezonu, a zaczęli od 1 sezonu, poprawili to dopiero dzień po premierze, więc raczej nie ma co się na razie sugerować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję. Chciałbym sobie przypomnieć cały serial po latach, a nie uczyć na pamięć pierwsze 2 sezony :lol2:

W programie dla prasy już poprawili - od 11 sierpnia idzie pierwszy odcinek III serii. Sądzę, że wyemitują wszystkie sezony, tak jak to było w przypadku "Drużyny A". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że nie ma. Raz, że "MacGyver" był już kiedyś emitowany w TVP (nie wszystkie sezony, ale jednak), a dwa - im mniej śmieci na ekranie, tym lepiej! Zresztą na całej "Drużynie A" podpisu PREMIERA też nie było (a ten serial faktycznie nigdy wcześniej nie był emitowany w TVP) i co ktoś płakał z tego powodu? Ja się wręcz cieszyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko po co TVP miała by to robić skoro nie ma praw do LE?? Zresztą dotąd nie była nimi nigdy zainteresowana i myślę,że tak pozostanie biorąc pod uwagę ciężką sytuację w TVP i generalnie ograniczenia do minimum kosztów i transmisji co widzimy po transmisjach tenisa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupią mecz Legii w 4. rundzie LE to będą niekonsekwentni. Słyszałem wypowiedź zastępcy dyrektora TVP Sport, który powiedział, że mecze kwalifikacyjne do LE ich nie interesują bo prawa do LE ma nC+.

 

W tym roku transmisje z Tour de Pologne miały dość dobrą jakość HD, ładną grafikę ekranową. Niestety relacje to jedna wielka zacinka obrazu. Co chwilę piksele, zatrzymywanie się i znikanie. Wyścigi kolarskie mają to do siebie, że kłopoty z obrazem są zawsze. Ale nie w takim stopniu jak wygląda to w wydaniu TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...