Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już kiedyś pisałem, ze najchętniej TVP by dawała według klucza Bayern, Bayern, Borussia, Arsenal, Bayern, Bayern. Ale że nie może Bayernu tak często, to będzie dawać wyłącznie na zmianę te trzy kluby. Żadnego hitu bez udziału tych drużyn nie zobaczymy w fazie grupowej. Dodatkowo jeśli te drużyny awansują to znów w fazie pucharowej będzie to samo. Dla mnie np. prawie w ogóle nie ma to znaczenia, jak jakaś drużyna była mi obojętna to można pokibicować naszym, ale jak nie lubię jakiegoś klubu, to może grać nawet 11 Lewandowskich w składzie, a i tak się tym nie zainteresuję. Raczej w tym roku sobie LM odpuszczę, bo ciągłe oglądanie w fazie pucharowej tych samych drużyn już nuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12. sezon „Ojca Mateusza” ogląda średnio 4,03 mln osób. W porównaniu do emitowanej rok temu 10. serii produkcja straciła 490 tys. widzów. Serial nadal daje jednak TVP1 pozycję zdecydowanego lidera rynku telewizyjnego.

 

Więcej : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ojciec-mateusz-stracil-500-tys-widzow-ale-dystansuje-konkurencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy reality-show Jedynki „Rolnik szuka żony” ogląda w niedzielne wieczory średnio 2,54 mln osób. To o ponad milion widzów więcej niż rok temu śledziło stację w tym paśmie. TVP1 w czasie emisji formatu jest wiceliderem rynku.

 

Więcej : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rolnik-szuka-zony-hitem-tvp1-gromadzi-2-5-mln-widzow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już tego nikt nie ogląda od kilku lat. Na pewno miała na to wpływ zmiana pory emisji, ale i już ogólne znudzenie. Tu na forum wiem, że jest sporo pasjonatów MnS, lecz ja na pewno do nich nie należę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już tego nikt nie ogląda od kilku lat. Na pewno miała na to wpływ zmiana pory emisji, ale i już ogólne znudzenie. Tu na forum wiem, że jest sporo pasjonatów MnS, lecz ja na pewno do nich nie należę.

A u mnie ten serial oglądała już nieżyjąca babcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie irytuje niepodłączony sprzęt grający w programie Jaka to melodia ? Przecieź to komicznie wygląda jak gościu gra na gitarze elektrycznej, wywija jak poparzony, a ona nie jest podłączona. Nie wspominając o wszechobecnym playbacku.

Nie tylko komórki są bezprzewodowe, gitary też. Co oczywiście nie tłumaczy żenującego poziomu tego teleturnieju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie irytuje niepodłączony sprzęt grający w programie Jaka to melodia ? Przecieź to komicznie wygląda jak gościu gra na gitarze elektrycznej, wywija jak poparzony, a ona nie jest podłączona. Nie wspominając o wszechobecnym playbacku.

Nie tylko komórki są bezprzewodowe, gitary też. Co oczywiście nie tłumaczy żenującego poziomu tego teleturnieju

Kiedy na tegorocznym Festiwalu Piosenki Eurowizji występowała islandzka grupa Pollapönk, wyglądało to jak występ z playbacku (ja tak to odczuwałem, ponieważ nie widziałem kabla od gitar elektrycznych), jednakże na Eurowizji obowiązuje zakaz śpiewu (i pewnie też gry) z taśmy, z czym niektórzy artyści mają problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem też, że w „Jakiej to melodii?” pani grająca na saksofonie nie przyciska przycisków tego instrumentu, a mimo to słychać jego dźwięki – playback na 100%.

 

Podobno w lokalnych domach kultury i szkołach nikt (szczególnie uczniowie) nie wykonuje muzyki z playbacku.

 

A poza tym sądzę, że gdyby w „Jakiej to melodii?” wystąpili Bracia Figo Fagot, to na 100% śpiewaliby na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w kulisach programu mówili, że te wszystkie występy zespołów są nagrywane po programie. Śmiesznie to wygląda jak Janowski zapowiada występ w trakcie programu, publika i zawodnicy śpiewają, tańczą, a zespołu w ogóle tam nie ma. Lubie się zrelaksować przy tym programie po robocie. Ubaw po pachy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...