Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bitrate na satelicie i tak o niebo lepszy niż w DVB-T. Tutaj mamy przeważnie 4-5 Mb/s. Tęskni mi się za jakością z Euro 2012, gdzie Dwójka HD osiągała 10 Mb/s. Nikt natomiast nie wspomina o kablu, a tam jest najlepszy bitrate, nawet 12 Mb/s. Widziałem próbki z UPC podczas igrzysk w Soczi i to jest konkret HD. Zazdroszczę więc tym, którzy mają ten komfort oglądania z tego źródła.

Mam UPC i zapewniam Cie, ze nie masz czego zazdroscic. Dzisiejsze mecz to tragedia jesli chodzi o obraz. Mydlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie samą piłką nożną człowiek żyje .Od 5 lipca będzie powtarzany serial" Ranczo " - pomysł dobry, bo serial jest popularny i zapewnią dużą oglądalność .Tylko dlaczego powtórka zaczyna się od 5 serii? .Czy nie można puścić tego od początku ,gdyby dać po 2 odcinki to by było akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie samą piłką nożną człowiek żyje .Od 5 lipca będzie powtarzany serial" Ranczo " - pomysł dobry, bo serial jest popularny i zapewnią dużą oglądalność .Tylko dlaczego powtórka zaczyna się od 5 serii? .Czy nie można puścić tego od początku ,gdyby dać po 2 odcinki to by było akurat

Pierwsza seria jest "wredna" do pokazywania bo została nagrana w letterboxie, a TVP nigdy pasów nie kasuje z materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

SUPER! :jupi:

 

Ale i tak chcialbym zobaczyć drugą i trzecia serię jeszcze w wakacje.

Pierwszy raz ten serial obejrzalem jak od 5 odcinka zaczęli nadawać go w TVP 1 od 22:00 (16+), ktorejś soboty go zauważylem i bardzo mi się spodobał,i potem obejrzalem już dalej do konca drugą i całą trzecią serię w TVP 1. Przzegapilem pierwszą serię i początek drugiej i chciałem ją obejrzec w TVP 1 HD. Pisałem w tej sprawie do TVP wczesną wiosną, nie wiem, czy to pryzpadek ale ok.2 tygodnie po moim mailu przypomnieli 1 serie, ale juz dalej nie, przydaloby się powtórzenie 2 nastepnych serii (29 odcinków) przed jesienną premierą czwartego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...