Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny start, nie ma co. Tylko czekałem aż ktoś tutaj napisze, że u innych działa, jedynie nasza kochana TVP znowu zawaliła. :lol2:

No właśnie też się tego obawiałem choć na tych sklejkach jak określił Kurowski było widać takie małe przerwy i zniekształcenia obrazu.

Na ich ekranach leci normalnie ceremonia :lol2:

No właśnie mogli końcówkę normalnie pokazać skoro sygnał był już ok, a nie gadać. Ważniejszy jakiś serial reklamujący Tyskie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/mundial2014/1,12835 ... azala.html

 

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem TVP. - Kłopoty były po stronie brazylijskiej, zawiodło łącze światłowodowe, z którego korzystamy. Podobne kłopoty miały inne telewizje, również obsługiwane w ten sposób - mówi rzecznik.

 

Kraje, które korzystaja z sygnału satelitarnego, nie miały tych problemów. Awaria światłowodu jest już usunięta, mecz na pewno pokazany będzie bez przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałam się, że coś będzie nie tak z ceremonią, tylko myślałam że ją utną i resztę przegadają, ale coś jednak pokażą, a tu nic... Co do Euro 2012 to jak dobrze pamiętam tvp nie pokazała ceremonii w całości tylko ją ucieła.

Na sport.tvp.pl były dwa linki podane do ceremonii - z komentarzem i bez komentarza. 'Z komentarzem' to było to co co w tv - studio, a 'bez komentarza' to przez prawie całą transmisje była plansza, że wkrótce transmisja, pod koniec ceremonii gdy śpiewała Lopez włączyłi przekaz na żywo, ale były zakłócenia i przerywało. Dobrze, że na szybko przed ceremonią znalazłam stream ZDF, słaba jakość ale zawsze coś... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałam się, że coś będzie nie tak z ceremonią, tylko myślałam że ją utną i resztę przegadają, ale coś jednak pokażą, a tu nic... Co do Euro 2012 to jak dobrze pamiętam tvp nie pokazała ceremonii w całości tylko ją ucieła.

Na sport.tvp.pl były dwa linki podane do ceremonii - z komentarzem i bez komentarza. 'Z komentarzem' to było to co co w tv - studio, a 'bez komentarza' to przez prawie całą transmisje była plansza, że wkrótce transmisja, pod koniec ceremonii gdy śpiewała Lopez włączyłi przekaz na żywo, ale były zakłócenia i przerywało. Dobrze, że na szybko przed ceremonią znalazłam stream ZDF, słaba jakość ale zawsze coś... :P

ale jak na ZDF oglądałeś jak w studiu mówił ze problem jest w całej europie nie tylko w Polsce wytłumacz jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu nie mogli pokazać ceremonii otwarcia z stream internetowym z fifa.com jak mieli problem a ze studia to by komentowali a pan Jacek kurowski mówił ze całej europie jest problem z transmisją a jakoś na mecz nie było żadnych problem a był mecz z tego samego stadionu co sie jednak cała europa maił ale polska miał jakiś błąd bo jak oni mieli to przez światłowody a nie satelitarne to mieli problem a Twitterze pisali użytkownicy ze oglądali na ZDF , CT SPORT i na brytyjski ITV normalnie bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...