Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam wrażenia z festiwalu w Opolu?

 

Co do transmisji zarzutów większych nie ma choć bardzo uboga oprawa festiwalu i te czasem trzesace kamery

Ale sam festiwal JAŁOWY - bez wyrazu, polotu, pomysłu z b. kiepską akustyką (właściwie muzyka jest tłem), ogólnie b.oszczędna wersja - taki trochę dancing dla ubogich: mix kiczu przeplatany z prawdziwą muzyką jaka kiedyś gościła w Opolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tegoroczny KFPP w Opolu był nudny, gdzie jedynie mi się podobały parodie ''Mam Talent'' czy ''X-Factor'' w wykonaniu kabaretu Paranienormalni, którzy oceniali Marylę Rodowicz która śpiewała utwory Disco Polo w swoim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że to parodiowanie jest niejako reklamą konkurencyjnych programów w TVP (nawet jeśli jest to prześmiewcze), ale nie ma się co dziwić, kiedy sporo z laureatów festiwalu to uczestnicy tych programów. Co ciekawe nie było zdaje się wśród parodii programu "Voice of Poland"

 

Zapendowska uważa festiwal w Opolu za ściek plastikowych melodyjek

http://opole.gazeta.pl/opole/1,127234,1 ... xSlotI3img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była parodia "The Voice...". Nie wiem czy była to reklama tych programów bo właśnie chodziło tam chyba o to żeby uznać je za gorsze. W tych programach konkurencji Maryla śpiewa covery disco polo i występy nie podobały się jurorom, a w parodii "The Voice" zaśpiewała właśnie swoją piosenkę która się wszystkim podobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal w Opolu nie jest ani lepszy ani gorszy od pozostałych.

Uzupełnię o co mi chodzi. Zauważcie,że można tam oceniać prowadzących, dekorację itd., jednak merytorycznie to żadnej większej róźnicy między Top Trendami ,a Opolem to ja nie widzę, i tam i tu 90% artysów ta sama i wszyscy dostają nagrody, jest konkurs dla debiutantów, jest wybór piosenki roku, są wyróżniania-w Opolu super artysta itd w Top Trendach -liczba płyt. Więc moim zdaniem Zapendowska krytykując Opole mogła by to samo powiedzieć o Top Trendach Polsatu.

Co do TVP to widziałem fragmentarycznie- mam wrażenie,że fatalnie wypadła Kurdej-Szatan - ogólnie wrażenie takie jakby Pakosińska cały czas gadała,a ta momentami się wcinała. Powinno być to lepiej podzielone i po równo. Moim zdaniem genialna K.Kwiatkowska. Dziw,że Polsat z niej zrezygnował,ale jak widać ważne są układy,a trzeba było zrobić miejsce dla Skrzyneckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu TVP1 będzie emitował najnowsze cykle filmowe: W poniedziałek - Mistrzowie komedii, a we wtorek - W krainie dreszczowców.

 

W nocy z soboty na niedzielę od 5 lipca będzie powtarzany polski serial ''Biała wizytówka'', a od 12 lipca będzie emitowany bułgarski serial pt. ''Agent pod przykryciem'' (emisja w sobotnie wieczory).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP puścili ściemę, nie pokazują jeszcze ceremonii otwarcia MŚ, tłumacząc się, że widzowie w całej Europie nie mogą jej obejrzeć, gdyż sygnał satelitarny z Brazylii się zrywa ... włączyłem więc ZDF HD i ORF 1 HD z Astry, a tam wszystko ok ...

 

Pewnie nie widzą, jak uruchomić zakodowany przekaz (pogoda w Brazylii jest ok, w Warszawie chyba jakiejś burzy nie ma)

No comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...