Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyciągajcie pochopnych wniosków ja nie wierzę w to aby TVP INFO miało zabraknąć w DVB-T według mnie była by to dla nich wizerunkowa katastrofa.Może jestem zbytnim optymistom ale myślę,że nawet kanały TVP 1 HD oraz TVP 2 HD będą nadal dostępne drogą naziemną za sprawą stworzenia kolejnego mux-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy TVP Info jest na pewno potrzebne w NTC? Aktualnie TVP na kanałach TVP 1 i TVP 2 emituje serwisy informacyjne o godzinach: 8:00, 12:00, 15:00, 17:00, 18:00, 19:30. Część magazynów i programów publicystycznych przejdzie też do TVP Regionalna. Dodatkowo są to też duże oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony będa TVP REGIONY, które poniekąd przejmą rolę kanału informacyjnego, a z drugiej im mniej polityków w TV tym lepiej się na sercu robi

Oczywiście jakby TVP chciała to mogłaby zostawić ten kanał kosztem TVP Polonia i TVP ROZRYWKA, ale te kanały mają dobra widownię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa TVP1 na wrzesień 2013:

Agent Cody Banks 2 / Armelle / Bo ozalałem dla niej / Cała ona / Cela 211 [PREMIERA] / Cold Creek Manor / Człowiek w ogniu / Daleko od Siebie / Daybrakers / Flintstonowie / Duchy Goi / Drzewo Juzuego / Fantastyczny Pan Lis [PREMIERA] / Frost/Nixon / Gry uliczne / Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej / Joanna [PREMIERA] / Jutro idziemy do kina / Kramarz / Legenda Zorro / Liberator / Lot 93 / Łagodna / Nie bój się ciemności [PREMIERA] / Operacja Samum / Ostatni dom po lewej / Ostatnia piosenka [PREMIERA] / Patrząc pod słońce / Podróż na wschód / Pora na czarownice / Powrót do przeszłości / Powrót do przeszłości 2 / Siódme piekło / Starsza pani musi zniknąć / Sześć dni, siedem nocy / Śluby panieńskie [PREMIERA] / Święty Interes / Tak Tak / Teściowie / To skomplikowane / U Pana Boga za miedzą / Uczeń czarnoksiężnika / Uwikłani [PREMIERA] / W cieniu nienawiści / Wykolejony / Wyrok na Franciszka Kłosa / Zabójcza rozgrywka / Załoga G [PREMIERA] / Zawrócony / Zdrajca / Życzenie śmierci 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KcH - no cóż - Braun i Radziszewski robią wielką rewolucję w TVP. Tu chyba chodzi o oszczędności. Co następne do wylotu z Jedynki? Ja - mam nadzieję - że wyleci cała Rada Nadzorcza TVP....

 

Filmowy wrzesień w Jedynce - średni. Ciekawe, czy dadzą ,,Powrót do przyszłości'', czy odwalą taki numer jak Dwójka w czerwcu - wyemitowała tylko jedną część, a zamiast 2. i 3 poleciały zupełnie inne filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Kawa czy herbata?'' po 21 latach emisji znika z TVP:

http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... y-herbata_

 

Jest to nieoficjalna informacja, więc zniknie lub nie. Na razie w cenniku i programie dla prasy widnieje "KcH?". Wszystkiego dowiemy się zapewne jutro, jak odbędzie się konferencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic jutro się wyjaśni,bo możliwe,że jeszcze ktoś nie zaktualizował programu. Dla mnie jednak rację ma chyba press ,bo gdyby to by la bzdura to TVP by to szybko zdementowała i uspokoiła wiernych widzów tegoż programu.

No cóż - ta jesień to prawdziwa rewolucja. Pamiętam jak kilka lat temu walczono jeszcze z ograniczaniem przez TVP porannych programów dla dzieci, teraz już znika ostatnia enklawa - czyli wieczorynka- jeden z filarów i symboli misji telewizji publicznej. Teraz okazuje się,że spada kolejny wieloletni program TVP - to chyba była pierwsza telewizja śniadaniowa. Co kolejne?? "Teleexpress"?? Oszalałeś to niemożliwe wielu powie. Dla mnie niemożliwe kilka lat temu wydawała się likwidacja "wieczorynki", którą TVP samo zniszczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryterium obu tych zmian jest oglądalność, a więc o Teleexpress nie ma się co martwić. Zwykle jest w pierwszej dziesiątce najlepiej oglądanych programów miesiąca. Słuchałem jednej rozmowy z dyrektorem TVP 1, w której o złą oglądalność Wieczorynek "obwiniał" pojawienie się nowych stacji z programami dziecięcymi, że jest dokładnie policzone - stąd odpłynęli i tam poszli i że nawet Smerfy czy Pszczółka Maja w obecnych warunkach nie przynosiły satysfakcjonującej oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny ale inny. Polsat News nie jest dostępny w ten sam sposób co Polsat. Można w tym przypadku uznać, że to reklama słonecznego kanału informacyjnego. W przypadku TVP jest to zwykła kopia bo zarówno TVP 1 jak i TVP Info mają identyczny zasięg techniczny, TVP Info ma nawet większy bo jest prawie FTA na Astrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryterium obu tych zmian jest oglądalność, a więc o Teleexpress nie ma się co martwić. Zwykle jest w pierwszej dziesiątce najlepiej oglądanych programów miesiąca. Słuchałem jednej rozmowy z dyrektorem TVP 1, w której o złą oglądalność Wieczorynek "obwiniał" pojawienie się nowych stacji z programami dziecięcymi, że jest dokładnie policzone - stąd odpłynęli i tam poszli i że nawet Smerfy czy Pszczółka Maja w obecnych warunkach nie przynosiły satysfakcjonującej oglądalności.

Bzdura,bzdura,bzdura. To dotyczy oczywiście "Wieczorynki". Dzieci odeszły bo TVP zaczęła sobie robić kpiny z nich,nadając im 3-5 minut bajek i przeniosły się do TV Puls : https://satkurier.pl/news/88811/dzieci-o ... -puls.html TVP oczywiście swoją haniebną decyzję uzasadnia,że to wina dzieci.. Nawet za grosz honoru nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od dawno dziwiło że TVP robi dwa programy śniadaniowe. I oba przegrywały z DDTVN a koszty produkcji były takie same jak nie większe, wszak to TVP. Mam wrażenie że oba programy były utrzymywane tylko po to by dać kilkudziesięciu ludziom posadki. Jest jeszcze sporo stanowisk do odstrzału w TVP. Np. taka Panorama. Czy przypadkiem kilkanaście miesięcy temu ktoś z TVP nie mówił że Jedynka ma być ambitniejsza a Dwójka bardziej rozrywkowa? I usunięcie Kch by pasowało do tego schematu. Tak samo jak usunięcie Panoramy z Dwójki. Pewnie zaraz zaczną się protesty związków zawodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...