Skocz do zawartości

Czy jesteś lojalnym abonentem?


Digi
 Udostępnij

Czy jesteś lojalnym abonentem?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś lojalnym abonentem?

    • Jestem z moim operatorem od lat, na tzw. "dobre i złe" :)
      21
    • Już raz zmieniłem operatora, poprzedni budził we mnie frustracje :)
      9
    • Zmieniłem 2 lub więcej razy, idę tam gdzie mi lepiej zagrają ;)
      8
    • Jeszcze nie zmieniałem, ale to zrobię, już wkróte !!!
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczyłem Opcje:

A) Jestem z moim operatorem od lat, na tzw. "dobre i złe"

 

Z tym ze mam 2-ch swoich Operatorów Platform:

 

-Cyfrowy Polsat od 7 lat jeszcze jak byłem dzieckiem a jak dorosłem to rodzice dali mi go w Prezencie :).

-N-ka od 3 lat.

 

Jak narazie nie planuje zadnych zmian.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tak. A to dlatego, że od listopada zeszłego roku opłacam TNK, a od grudnia jestem abonentem Cyfry+. Ten kto zna mnie na forum, zna mnie jako wielkiego zwolennika Cyfrowego Polsatu, ale nigdy nie byłem abonentem tej platformy. Jeśli zmienię platformę to po nowym roku. Na jaką? Nie wiem. Może będzie to n'ka :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem opcje 2.

 

miałem cyfre+ przez 3 lata, ale po pewnym czasie zaczeła być dla mnie za droga w płacenu, więc zrezygnowłem z niej, a zaraz po wypowiedzeniu umowy kupiłem dekoder CP i mam go od 3 lat.

 

po nastepnych 3 latach dałem CP rodzicom a sobie zamówiłem platforme n z której jestem bardziej zadowolony. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lojalnym? Nigdy w życiu.

To, że jestem z Polsatem od początku nie ma z tym nic wspólnego, zacznie się wygłupiać to zakończę umowę bez wahania.

Oprócz CP mam pięć kart na zagraniczne platformy.

Próbowałem z Cyfrą+ i z n nie wyszło.

Wyznaję zasadę zapłać i zapomnij.

Od operatora wymagam tylko jednego (za to mu płacę) telewizji, bajery w stylu radio internetowe, oglądanie fotek, serwisów tekstowych, VOD-ów, śmodów i innych na życzenie, mnie nie interesują.

Do tych rzeczy mam komputer połączony z TV i centrum multimedialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to latam tam gdzie mi lepiej zagrają, ogólnie miałem i Polsat, jak dawali dla klientów Inwest Banku dekodery też dostałem Sagema, bardzo dobrze się sprawował, za 20zł nawet sporo kanałów było jak na tamte czasy. Potem trochę FTA, teraz Cyfra+, ale zamierzam zrezygnować, jak dla mnie za droga platforma. Teraz myślę znowu o Polsacie (familijny), albo mieszanka TNK + CP Mini, no chyba, że dodadzą Polsat i TV4 w TNK jak ta ustawa ma wejść, która będzie zobowiązywała Polsat i TV4 do udostępniania sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem opcję 1, ponieważ jestem lojalny Cyfrze+ od początku (chyba już 11 lat), ale patrząc na np.cyfrowy polsat nie jestem i nie będę lojalny, czekam na wejście Polsatu do innych platform i natychmiast rezygnuję z tego niby pakietu mini. Mam też N i chociaż mam uwagi, to jako pasjonat telewizji widzę ich chęć rozwoju, a dekoder Turbo to rzeczywiście nowa jakość i tu raczej będę lojalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem lojalnym abonentem CP od 3 lat.Płace za to co lubię oglądać -Familijny +Sport i jestem zadowolony.Nie

rusza mnie to co ma konkurencja oraz fakt że wszystkie platformy mają klienta gdzieś,ważne żeby płacił.Nie płacze o nowe kanały.Kto ma tyle czasu żeby to wszystko oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorek ale jak już płacić to przynajmniej wiedzieć za co a nie płacić tylko po to żeby cokolwiek było do oglądania.

Ja tam mam Cyfre i nie zmienię tego chyba ze stracą prawa do lig piłkarskich.

Moze wezmę w przyszłości jakiegoś Fergussona na 2 karty i dokupię TNK ze względu na Ligę mistrzów która na razie oglądam przez neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

ja mam Cyfrę prawie 4 lala jak spiewa pewna piosenkarka i nie zamierzam zmienać a to dla tego ze np:

 

mam Comedy Central z n Fox Life z Cp Sci-fi channel z n Religia Tv z n Zone Romantica z CP

Superstacje z Cp Filmbox-y z n itd. :wink:

 

 

 

 

Alekino (polecam)

 

Sprzet niczego sobie 8)

 

i obsługe Perfekt Wielki Złoty + dla Pracowników Cyfry+ bo to w końcu i wspólny Sukces :P

 

Brak mi tylko Jednego Boomerang dla dzieci plisss prosze was posłuchajcie nas :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...