Skocz do zawartości

Pozycje warte obejrzenia w polskiej TV


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek nowego programu TVP 1 czyli "Śpiewaj i Walcz" i powiem szczerze nie zrobił na mnie zbyt wielkiego wrażenia, takie jakieś sztuczne mi to się wydawało, nie wiem może tylko ja tak to odczułem.

Ten program został zrobiony na zasadzie "migawki" Im szybciej tym lepiej? :> Chociaż intencja programu jest owszem, owszem.

Zaś jury programu jest świetne. Chyba najciekawsze z ostatnich lat. Pani Krystyna Prońko to wielka klasa. Pamiętam ją z programu z Robertem Jansonem, z którym również tworzyła udane jury. Gratuluję. A panów: Marka Kościkiewicza i Marka Tyspera chyba nie muszę przedstawiać. Jest prestiż w tym programie. Jest urok pani Krystyny. Jest polot programu, lecz pomysłodawcom zabrakło przysłowiowej ikry. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie tylko lepiej.

A swoją drogą tak się zastanawiam, co takiego Telewizją Polską goni, że tam, tak wszystko musi być po łepkach. Musi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dopiero relacje z castingów były? Podobnie jest np. w American Idol, najpierw po łebkach pokazują relacje z castingów a dopiero potem przychodzi czas na właściwe odcinki programu nadawane "na żywo".

Jak na razie tak mi to wyglądało. Obejrzałem tylko fragment tego programu i właśnie skojarzyło mi się to trochę z nieudaną podróbką American Idol, czy tam Idola ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program "Śpiewaj i Walcz" jest dla mnie niewypałem. Oglądałem 10 minut i stwierdziłem że tak okropnego programu jeszcze nie było w Telewizji Publicznej. Moim zdaniem za słabe było Jury, w tego typu programach najważniejsza jest scenografia i właśnie odpowiednio dobrany zespół prowadzących jak i oceniających. Szkoda że nie ma w Polsce programu typu "The X Factor" który jest hitem w angielskim itv. Ponoć Polska premiera tego programu ma mieć miejsce jeszcze w tym roku w POLSACIE, najprawdopodobnie JESIENIĄ trzymam kciuki aby ten program pojawił się w Polsce.

 

a tu link z filmem w którym angielski nauczyciel zachwycił publiczność jak i jury programu "The X Factor" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku pewnie będzie wysoka, ale z czasem wydaje mi się, że pójdzie to w dół. Format rywalizacji gwiazd i "gwiazdek" (co to jest kupicha jakaś? :| ) już się pomału przejada w Polsce. Tak jak kiedyś był boom na reality show, tak teraz już prawię nikt takich formatów nie pokazuję. Podobnie będzie z programami, które obecnie "rządzą".

 

Swoją drogą, to ciekawe, że zarówno w reality show, jak i programach z gwiazdami pierwszy był TVN. Najpierw Agent i Big Brother, a później Taniec z Gwiazdami. Pozostali już tylko po czasie kserowali i kupowali podobne formaty ;) Wyjątkiem były programy typu talk-show. Wywiad z Wampirem (TVP) i Na każdy temat (Polsat) jednak były pierwsze, aczkolwiek wtedy jeszcze TVN-u nie było. Zdaje się nawet, że Telewizja Wisła nawet nie raczkowała jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV 4 po raz kolejny rozpoczął emisję serialu "Na południe". Świetny serial, który oglądałem już trzy razy. Opis znajdziecie na http://www.filmweb.pl/f104386/Na+Po%C5%82udnie,1994. Emisja od poniedziałku do piątku o 18:00, powtórki o 9:20. Niestety serial emitowany jest w nowej wersji lektorskiej z Maciejem Gudowskim. Szkoda, że nie jest to stara wersja z Lucjanem Szołajskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,815 ... lapa_.html

 

Stary, artykuł, ale ciekawi mnie czy TVP2 da kolejny sezon tym dwóm serialom?

Choć nie ma co się dziwić słabym wynikom, jeśli za konkurencję ma się : Fakty, Wydarzenia czy nawet Wieczorynkę dla dzieci.

A Licencja i Apetyt też nie są jakimiś wybitymi serialami, tylko typowymi zapchajdziurami ramówkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja dziś Polecam Film w tvp1

20:20 Wtorek 4 maja

Gwiezdne Wojny - Część pierwsza: Mroczne Widmo

 

film sci - fi, 131 min, USA 1999

Scenariusz i reżyseria: George Lucas

Występują: Liam Neeson, Ewan McGregor, Natalie Portman, Jake Lloyd, Frank Oz, Ian McDiarmid i inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś Polecam Film w tvp1

20:20 Wtorek 4 maja

Gwiezdne Wojny - Część pierwsza: Mroczne Widmo

 

film sci - fi, 131 min, USA 1999

Scenariusz i reżyseria: George Lucas

Występują: Liam Neeson, Ewan McGregor, Natalie Portman, Jake Lloyd, Frank Oz, Ian McDiarmid i inni

 

Ciekawe czy wyemitują kolejne części i kiedy to nastąpi. Znając TVP to zrobią sobie teraz przerwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...