Skocz do zawartości

Pozycje warte obejrzenia w polskiej TV


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam 3 dobre filmy, które ujrzymy na kanale TVS w najbliższy weekend, są to: ,,Sprawa się rypła", (sob.11:25); ,,Zamknąć za sobą drzwi", (sob. 21:45); ,,Milioner", (ndz 11:25);

 

Ogólnie na TVS w weekendowe południe można fajny film trafić :)

Dziś była Smażalnia Story, a dawno już tego nie widziałem...

 

Ja polecam film pt. "Wesele" który wyemituje TVP Kultura w niedzielę o 21.20..

 

Wesele to już klasyk :) Łatwiejszy niż "Dom Zły" , ale niekoniecznie lepszy. Smażowski to fan naturalizmu, nie boi się pokazywać brzydoty i za to go lubię. Przez wycackane filmy, czy seriale w których ''do obory chodzi się w garniturze'' zatracamy prawdziwy obraz naszego kraju.

 

 

Na TV PULS, w dwie niedziele lipca(10.07 i 17.07) do obejrzenia przyjazne filmy z Globiszem w roli głównej: ''Anioł w Krakowie'' oraz ''Zakochany Anioł''. Smażowski to, to nie jest, a wręcz przeciwnie, ale warte obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat filmy "Zakochany anioł" i "Anioł w Krakowie" nie bardzo przekonały mimo, że lubię Krzysztofa Globisza, jak już jesteśmy przy polskim kinie to kanał Kino Polska w czwartek zaprezentuje o 20.25 film Krzysztofa Zanussiego pt. "Barwy ochronne". Polecam ten film bardzo dobre kino mimo, że film został nakręcony w połowie lat 70-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lpm11

Niestety TVP jeszcze nie ma tyle filmów w HD, ile byś chciał, stąd tyle powtórek.

 

Jeśli jesteśmy także przy filmie polskim pt.,,Zamknąć za sobą drzwi", to nie można przegapić także drugiej pozycji z udziałem Bronisława Cieślaka pt.,,Wściekły" z 1979, emisja: sob. 22:30, Kino Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Środę polecam o 20:10 w TVP2 Blues Brothers, a Wtorek o godzinie 20:10 w TVP2 będzie film Pogoda na Jutro w reżyserii Jerzego Stuhra.

 

A oto lista programów które pojawią się Jesienią 2011r.

 

TVP1

-Życie nad Rozlewiskiem

-Rezydencja

-Klan (powrót po wakacjach)

-Plebania (powrót po wakacjach)

-Jaka to Melodia (powrót po wakacjach)

-Ojciec Mateusz (powrót po wakacjach)

 

TVP2

-The Voice of Poland

-Wiadomości z Drugiej Ręki

-Aida

-Głęboka Woda

-Rodzinka.pl (powrót po wakacjach)

-Postaw na Milion (powrót po wakacjach)

-M Jak Miłość (powrót po wakacjach)

-Barwy Szczęścia (powrót po wakacjach)

-Czas Honoru (powrót po wakacjach)

-Tak to Leciało (powrót po wakacjach)

-Na Dobre i na Złe (powrót po wakacjach)

 

TVN

-Wszyscy Kochają Romana

-ADHD TV (następnik Szymon Majewski Show)

-Milion w Minutę

-Taniec z Gwiazdami

-Top Model - Zostań Topmodelką

-Mam Talent

-Ugotowani

-Kuchenne Rewolucje (powrót po wakacjach)

-Kuba Wojewódzki (powrót po wakacjach)

-Na Wspólnej (powrót po wakacjach)

-Prosto w Serce (powrót po wakacjach)

-Rozmowy w Toku (powrót po wakacjach)

-Dzień Dobry TVN (powrót po wakacjach)

 

Polsat

-Must By The Music

-Ludzie Chudego

-Światowe Rekordy Giunessa 2011

-Hotel 52 (powrót po wakacjach)

-Szpilki na Giewoncie (powrót po wakacjach)

-Pierwsza Miłość (powrót po wakacjach)

-Linia Życia (powrót po wakacjach)

-Świat Według Kiepskich (powrót po wakacjach)

-Dlaczego Ja? (powrót po wakacjach)

-Daleko od Noszy 2 (powrót po wakacjach)

-Malanowski i Partnerzy (powrót po wakacjach)

 

MTV Polska

-Pimp my Ride PL

 

A oto informacje o nowych produkcjach:

 

-Życie nad Rozlewiskiem - Jest to trzeci sezon przygód Małgosi, w tej części poznamy Juliusza Ordona (w tej roli Piotr Polk), a także przystojnego leśniczego (znany z PWS Mateusz Janicki)

-Rezydencja - Jest to serial, który jest odpowiednikiem amerykańskiej Dynastii, w głównych rolach wystąpią Jerzy Zelnik, Grażyna Szapołowska i Katarzyna Figura

-The Voice of Poland - Nowy teleturniej TVP2 w którym będą liczone głosy, program poprowadzi Hubert Urbański

-Wiadomości z drugiej Ręki - Jest to serial opowiadający o perypetiach pracowników telewizji PL24, w rolach głównych Marek Barbasiewicz, Maria Pakulnis, Wojciech Mecwaldowski i Marcin Kwaśny

-Aida - Jest to serial, w którym wystąpią Sonia i Maja Bohosiewicz i znani z SMS Katarzyna Kwiatkowska i Adam Zieliński

-Głęboka Woda - Jest to Serial o trudnych sprawach, w roli głównej Marcin Dorociński

-Wszyscy Kochają Romana - Jest to nowy serial TVN, który będzie odpowiednikiem serialu Wszyscy Kochają Raymona, w roli głównej Bartek Kasprzykowski i Tede

-ADHD TV - Jest to odpowiednik SMS, to ma być szersza wersja Rozmów w Tłoku i Ale o co Chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film Blues Brothers to kapitalne kino, oglądałem ten film już kilka razy bardzo Mi się podoba, duet John Belushi i Dan Aykroyd zagrał wyśmienicie, dziś Polsat o 20.05 Polsat pokaże film Byliśmy żołnierzami kolejny film pokazujący aspekty wojny w Wietnamie, miejscami film wstrząsający, ale bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino Polska wyemituje w niedzielę serial Przeprowadzki, jest to historia rodziny Szczygłów, którzy prowadzą firmę przeprowadzkową w roku 1900-1941, początkowo miało być 20 odcinków, który pokazuje cały XX wiek, ale Cezary Harasimowicz, czyli scenarzysta nie chciał już pisać czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

CIEKAWOSTKA

W ciągu najbliższego weekendu będzie możliwość obejrzenia filmu pt.,,Egoiści", aż 3-krotnie! Dlaczego polecam? Bo to naprawdę dobry dramat z nutką erotyki w gwiazdorskiej obsadzie (Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Jan Frycz, Agnieszka Dygant,

Maja Ostaszewska), reż. Mariusz Treliński.

 

Emisja:

pt, godz. 23:00 TVP Polonia;

ndz, godz. 00:15, Kino Polska;

ndz, godz. 04:25, TVP Polonia;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...