Skocz do zawartości

Pozycje warte obejrzenia w polskiej TV


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Finalistki /aktualna lista/

Nr 1 Marcelina Firszt - województwo podkarpackie

Nr 2 Benita Poniatowska - województwo podlaskie

Nr 3 Justyna Rajczyk - województwo lubuskie

Nr 4 Anna Szczygielska – dzika karta, województwo mazowieckie

Nr 5 Sylwia Toczyńska - województwo lubelskie

Nr 6 Dominika Kubacka - województwo świętokrzyskie

Nr 7 Katarzyna Grynfelder - województwo zachodniopomorskie

Nr 8 Agata Jachimowicz - Miss Polka Litwy

Nr 9 Justyna Grochala - województwo dolnośląskie

Nr 10 Marcela Chmielowska - województwo małopolskie

Nr 11 Mariola Rysik - województwo warmińsko - mazurskie

Nr 12 Aleksandra Cielemęcka - województwo mazowieckie

Nr 13 Magdalena Myczewska - województwo opolskie

Nr 14 Beata Stelmaszczyk - województwa łódzkie

Nr 15 Anna Wojtkiewicz - województwo wielkopolskie

Nr 16 Marcelina Zawadzka - województwo pomorskie

Nr 17 Anna Krupa - województwo kujawsko - pomorskie

Nr 18 Agnieszka Śleziak - województwo śląskie

 

Podczas 36. finału Miss Polonia, który odbył się w Centrum Folklorystycznym "Matecznik - Mazowsze" w Otrębusach k.Warszawy zwyciężyła Pomorzanka Marcelina Zawadzka. Tytuł I vice Miss Polonia 2011 trafił do reprezentantki Kujaw i Pomorza - Anny Krupy, natomiast II vice Miss Polonia została Małopolanka Marcela Chmielowska. Koronę swojej następczyni przekazała Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz. Finał Miss Polonia był transmitowany na antenie TVP 2 a jego gospodarzem był Tomasz Kammel.

misspolonia.com.pl

 

W tym tygodniu polecam:

 

,,Pani Doubtfire", dziś, godz. 16:05, Polsat;

,,Pałac", jutro, godz. 04:25, TVP Polonia;

,,Słoneczna włócznia", odc. 4, jutro, godz. 09:25, TVP Polonia;

,,Jeniec: Jak daleko nogi poniosą", cz. 2-ost., jutro, godz. 20:00, TVN;

,,Salior Moon - Czarodziejka z Księżyca", odc. 8-12, pn-pt, godz. 17:30, TV4;

,,Prosto w serce", odc. 187-191, pn-pt, godz. 17:55; [powtórka] pn-pt, godz. 08:00; sob., godz. 15:40, TVN;

,,Chichot losu", odc. 3, pn, godz. 20:25; [powtórka] śr., godz. 02:15; śr., godz. 13:20, TVP Polonia;

,,Ostatni prom", wt., godz. 20:25, TVP1; [powtórka] śr., godz. 20:25, TVP Polonia; pt, godz. 04:25, TVP Polonia;

,,Wszystko na sprzedaż", czw., godz. 02:30, TVP Kultura;

,,Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię", czw., godz. 21:15, TVP Kultura;

,,Rocky Balboa", pt, godz. 20:00, TVN;

,,Nie tylko taniec", pt, godz. 20:00, TVN7;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dzisiaj o 20:20 w TVP 1 Polską komedię Olafa Lubaszenki E=MC2, w filmie oprócz Olafa Lubaszenki, Agnieszki Włodarczyk i Cezarego Pazury występują też: Rysownik Andrzej Mleczko, Komentator Polsatu Sport Mateusz Borek i Szymon Majewski, warto też wspomnieć że Polsat odsprzedał TVP prawa do tego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze polecam obejrzeć jutro o 13:05 w TVP HD film ''20 Lat Później''. Głównym wątkiem filmu jest jedna z konstytucji byłej NRD, w której dzieci rodzin uciekających do Berlina Zachodniego lub do innych krajów kapitalistycznych zostały przymusowo zabrane i adoptowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam takie filmy:

 

Ciało - TVP 2 (Sobota 22:15)

Człowiek z Żelaza - TVP Kultura (Sobota 21:05)

Legenda Zorro - Polsat (Piątek 20:05)

Lekcje Pana Kuki - TVP Kultura (Niedziela 12:00)

Ocean Strachu 2 - TVN (Czwartek 22:30)

Ostatni Prom - TVP 1 (Dzisiaj 20:25), TVP Polonia (Jutro 20:25)

Powrót do Przyszłości 3 - TVP 2 (Jutro 21:45)

Rocky Balboa - TVN (Piątek 20:00)

Rodzina Addamsów 2 - TVN 7 (Dzisiaj 22:50)

Sami Swoi - TVP 2 (Piątek 21:10)

Titanic cz 1 - Polsat (Czwartek 21:00)

Ziemia Obiecana - TVP Kultura (Dzisiaj 23:35)

Życie na Podsłuchu - TVP 2 (Czwartek 21:35)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko,że takie filmy jak Sami swoi,kogel mogel,och Karol i inne zawsze się z przyjemnością ogląda ,a widownie się wtedy liczy w milionach .Uważam ,że dawniej kręcono lepsze filmy niż obecnie .Teraz w jedynce leci "Tulipan" też bardzo dobry serial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubolewam nad tym, że ogólnopolskie stacje (TVP, Polsat) zaprzestały emisji filmu o którym wyżej wspomniałaś ,,Och Karol". Ostatni raz leciał w Polsacie w 2009, a w TVP2 3\4 lata temu. To rewelacja w porównaniu do komedii pt.,,Och Karol 2". Wiem o tym, że często leci w Kino Polska (Och, Karol), ale to już płatna stacja. Serial pt.,,Tulipan" - też bardzo lubię. Właśnie jest emitowany w nocnym paśmie jako zapchajdziura w TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence,ale modna ostatnio "zapchajdziura" dosięga też stacje komercyjne np .Kino Polska ,które jutro pokaże chyba 5 -6 raz w ciągu ostatnich tygodni film "Krzyżacy" ,tak naprawdę to nic ciekawego ostatnio nie było ,teraz leci "40-latek 20 lat później" (który niestety nie umył się do oryginału z lat 70 -tych ) na dodatek obraz jest fatalny .Chętnie bym zobaczyła film Juliusza Machulskiego "Deja -vu" ,ostatni raz oglądałam chyba w TVP Polonia bardzo dawno temu ,może w przyszłym roku TVP pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczyła film Juliusza Machulskiego "Deja -vu" ,ostatni raz oglądałam chyba w TVP Polonia bardzo dawno temu ,może w przyszłym roku TVP pokaże

Niestety przegapiłaś, ,,Deja vu". Leciał w wakacje w TVP2. Ja sobie nagrałem :twisted:

Ale cierpliwie poczekaj, iż Kino Polska często powtarza ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym,że "Kino Polska" ostatnio się też nie popisuje widziałam program do końca grudnia z ciekawszych rzeczy to może tylko "Wielki szu" "Nie ma róży bez ognia " i serial "czarne chmury" znowu powtórzą "Jak to się robi" i "Dzięcioł" ,dla przykładu wczoraj był film "Łabędzi śpiew" można powiedzieć taki pastiż kilku filmów (deja- vu,seksmisja,miś) bardzo słaby film ,może Kino Polska się w nowym roku opamięta i puszczą coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że Kino Polska powtarza te filmy, bo w TVP ich nie zobaczymy, no może tylko ,,Dzięcioła" (leciał w tym roku w TVP Polonia).

 

W przyszłym tygodniu polecam:

 

,,Dziewczyna i chłopak, jutro, godz. 14:15, TVP Kultura;

,,Człowiek z żelaza", jutro, godz. 21:05, TVP Kultura;

,,Hostel", nd, godz. 00:00, Polsat

,,Słoneczna włócznia", odc. 5, nd, godz. 09:25, TVP Polonia;

,,Czas zdrady", pn, godz. 00:30, TVP2;

,,Salior Moon - Czarodziejka z Księżyca", odc. 13-17, pn-pt, godz. 17:30, TV4;

,,Prosto w serce", odc. 192-196-ost., pn-pt, godz. 17:55; [powtórka] pn-pt, godz. 08:00; sob., godz. 15:40, TVN;

,,Chichot losu", odc. 4, pn, godz. 20:25; [powtórka] śr., godz. 02:15; śr., godz. 13:20, TVP Polonia;

,,Narkolepsja", pn, godz. 22:00, TVP1; - PREMIERA W TVP!

,,Szczęśliwy człowiek", śr., godz. 01:45, TVP2;

,,Do przerwy 0:1", odc. 4, śr., godz. 07:55, TVP Polonia;

,,Wydział pościgowy", śr., godz. 21:30, TVN;

,,Wędrowcy. Wigilia 2010", czw., godz. 22:15; [powtórka] pt, godz. 13:15, TVP1; - PREMIERA W TVP!

,,Globalny Święty Mikołaj", pt, godz. 00:20, TVP2; - PREMIERA W TVP!

,,Rok bez Mikołaja", pt, godz. 20:00, TVN7

,,Świąteczna gorączka", pt, godz. 20:05, Polsat;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu staram się znaleźć coś ciekawego na stacjach niszowych. I jeśli już znajduje jakąś perełkę to postaram się coś w tym wątku zaproponować. I tak oto znalazłem program który mnie zaciekawił na stacji ...uwaga...Wedding TV. Akurat po tej stacji mniej bym się spodziewał interesującego mnie programu niż np nawet na Polonii1 :P. Ale jednak i tu znalazłem coś ciekawego, przynajmniej dla mnie. Otóż program ma tytuł "Nasz wielki dzień". Istota programu polega na tym, że pary młode przesyłają stacji nagrania ze swojego ślubu i wesela. Lubie programy, które pokazują życie prawdziwe. Można poogląda jak Polacy bawią się na weselach. Myślę, że od czasu do czasu warto zerknąć i podpatrzeć zabawę innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu polecam:

 

,,Kocie ślady", dziś, godz. 13:55, TVP Kultura;

,,Śpiewy po rosie", dziś, godz. 20:25, TVS;

,,Ścigani", dziś, godz. 23:30, TVP1;

,,Słoneczna włócznia", odc. 6, nd, godz. 09:25, TVP Polonia;

,,Żona dla Australijczyka", jutro, godz. 11:25, TVS;

,,Zawód święty Mikołaj, jutro, godz. 13:15, Polsat;

,,Madagwiazdka", jutro, godz. 20:00; [powtórka] pn, godz. 10:55, TVN;

,,Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka", jutro, godz. 20:05; [powtórka] pn, godz. 18:20, Polsat;

,,Kung Fu Panda: Święta, święta i Po", jutro, godz. 20:40; [powtórka] pn, godz. 10:00, TVN;

,,Pada Shrek", jutro, godz. 21:10; [powtórka] pn, godz. 10:30, TVN;

,,Aleksander", jutro, godz. 23:00 [powtórka] pn, godz. 20:00, TVN7;

,,Aria Diva", pn, godz. 14:30, TVP2;

,,Salior Moon - Czarodziejka z Księżyca", odc. 13-17, pn-pt, godz. 17:30, TV4;

,,Chichot losu", odc. 5, pn, godz. 20:15; [powtórka] śr., godz. 02:15; śr., godz. 13:20, TVP Polonia;

,,Godzilla: Ostatnia wojna", wt., godz. 22:00, TV Puls;

,,Do przerwy 0:1", odc. 5, śr., godz. 08:00, TVP Polonia;

,,Hydrozagadka", czw., godz. 14:35, TVP Kultura;

,,Polowanie na muchy", czw., godz. 17:15, TVP Kultura;

,,Kurs na lewo", sob., godz. 03:45, TVP2;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem zapowiedź fajnej komedii erotycznej pt.,,American High School". Z reguły filmów w TV Puls nie oglądam, ale ta oto zapowiedź mnie przyciągnęła. Polecam!

 

Emisja: dziś, godz. 22:00

 

Jeżeli ktoś chciałby poczytać opis filmu...

Prawdziwe życie i prawdziwe problemy zaczynają się z końcem szkoły średniej. Jednak dla bohaterów tego filmu zaczęły się już wcześniej. Uczennica ostatniej klasy, która wcześnie wyszła za mąż, musi sobie poradzić z życiem i miłością, a także z poszukiwaniem indywidualności oraz kobiecości w narcystycznym, mizoginistycznym świecie ironii. Gwen Adams (Jillian Murray), jej mąż Holden (Talan Torriero) oraz szkolna rywalka Hilary (Aubrey O'Day) tworzą miłosny trójkąt, a dodatkowo życie utrudnia im dyrektor Mann (Martin Klebba). Życie to kręta droga - pełno na niej wybojów które prowadzą do siniaków i złamanych serc. Poprzez łzy i śmiech, w trakcie przejścia w dorosłość, chłopcy i dziewczęta odkrywają samych siebie.

filmweb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 20:15 w Kino Polska będzie emitowany film Macieja Ślesickiego ''Show', gdzie głównym bohaterem filmu jest uzdrowiciel-oszust Czarek, który zostaje zmuszony przez dwóch gangsterów o ślub z ich ciężarną siostrą, z którą miał romans ale Czarek wybiega z ołtarza, gdzie bojąc się zemsty ucieka do programu Reality Show, w którym wszyscy chcą wygrać główną nagrodę, ale pewnego dnia dochodzi do zabójstwa dwóch uczestników programu. Film Show pokazuje jak ludzie reagują na programy typu Reality Show + świetna rola Cezarego Pazury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...