Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z punktu widzenia programowego dodawanie wersji HD to nie jest dodawanie nowego kanału jeśli ma on swój odpowiednik w SD i nadaje to samo.

 

Nowy kanał to byłby np. FOX. No ale NIC+ (nie mój pomysł, ktoś już tą nazwę wcześniej zapodał) woli nadawać wersję SD tego kanału ze swego tp. kodowaną w swoim systemie ale niedostępną dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta SD będzie się raczej stopniowo kurczyć

Siłą rzeczy. W końcu kiedyś (za wiele, wiele lat :wink: ) High Definition stanie się Standard Definition. A za kolejne 5 - 10 lat nastąpi kolejna odsłona "nowego" HD i wtedy teraźniejsze HD, będące już wtedy SD ponownie odejdzie do lamusa. I tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pobieranie haraczu za wynajem dekoderów HD przy jednoczesnym zaniedbywaniu oferty SD ( brak nowych kanałów) i dopłaty za odpowiedniki kanałów SD w HD jest skandaliczne. Dla przykładu w USA większość kanałów to HD i nikt za nie nie każe nic doplacać bo to poprostu standard. Dlaczego u nas wszystko musi być z takim opóźnieniem i zdzierstwem? Jedynie Nka wyłamała się z tego trendu ale niestety ma niezadowalającą mnie ofertę (choć wiem że niedługo fuzja). Gdyby nie dobra piłka w Cyfrze to od dawna byłbym w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...