Skocz do zawartości

Polsat Games


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, nieczęstygość99 napisał:

...i to stare logo  HYPERA na koszulce :D

Celowo pewnie.

 

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Kanał oczywiście wystartuje w HD? W 2018 prawie mamy 2019 wersja SD to dla mnie strzał w głowę.  :P

TestPG jest w HD, a żaden nowy kanał Polsatu nie startował w SD od dwóch bodajże lat, więc odpowiedz sobie sam na swoje pytanie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lukas_k napisał:

E-sport mnie nie interesuje...

To czym będzie się różnił od tych kanałów?  Zajrzałem na nie, ale to nie dla mnie.

 

2018-10-07_161406.jpg

 

2018-10-07_161611.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kingofsouth napisał:

Kanał oczywiście wystartuje w HD? W 2018 prawie mamy 2019 wersja SD to dla mnie strzał w głowę.  :P

Ten znowu o jakości :) Ty to nawet byś się z telezakupów w 4K ucieszył, co tam zawartość... Jakość! :) Polsat od dawna nie uruchamia kanałów SD, ba, wyłącza je. Polsat Games będzie w HD, tylko i wyłącznie.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kingofsouth napisał:

To czym będzie się różnił od tych kanałów?  Zajrzałem na nie, ale to nie dla mnie.

 

2018-10-07_161406.jpg

 

2018-10-07_161611.jpg

 

Wystarczyło podać nazwy tych kanałów, a nie zawalać stronę kolejnymi chwalącymi swój dostęp do pewnych kolejnych usług zrzutami ekranu… :facepalm:

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, VG02 napisał:

Kolejne anime w Polsat Games: "Assassination Classroom". Od 15 października.

Mnie właśnie najbardziej zainteresowała ta linijka o serialach animowanych i innych anime'ach. Na takiego Dragon Balla zawsze lubię popatrzeć. 

 

Miło byłoby gdyby Polsat zakupił też starocie z tej serii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem dwutygodniowego opóźnienia startu nadawania były formalności związane z tym, że Polsat Games w odpowiednim czasie nie uzyskał wpisu do prowadzonego przez KRRiT rejestru stacji nadających w ramach Cyfrowego Polsatu.

 

Polsat zapowiada, że studio swoim wyposażeniem przewyższa większość studiów sportowych. W co jeszcze jestem w stanie uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Patjyk napisał:

I tak o tym sposobem Polsat zmiótł konkurencję. :) 

Zresztą widać, że taki kanał był potrzebny, patrząc na zainteresowanie na FB.

Tak na marginesie, konkurencja minimum od fuzji nie uruchomiła chyba żadnego nowego autorskiego kanału tematycznego. Paczki Canal+ nie liczę, to usługa premium. Nowa stacja zapowiada się obiecująco, czas na start również wydaje się doskonały. Oby tylko stacja nie skończyła tak, jak Polsat Sport News, ale patrząc na poczynione inwestycje i rozmach, chyba nikt na to nie pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...