Skocz do zawartości

Polsat Games


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa Gra+. Hm… Ogólnie wszystko ciekawie jest przedstawione, jeśli chodzi o omówienie gry. Ale… Prowadząca jest irytująca. A grając w coś nie trzeba cały czas bez przerwy o czymś nawijać i komentować. Jeszcze ten jej śmiech. Nie da się jej słuchać. Nie rozumiem też dlaczego pokazywano grę, która wyszła już w czerwcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Szkoda, że logotyp ekranowy nie jest taki szary jak na wejściu animacji. Skoro nie potrafią w półprzezroczystość. Ten kolor naprawdę jest zbędny.

 

 

sqN1f3E.jpg

 

 

Oby nc+ dołączyło Polsat Games jak najszybciej.

Ogólnie to dużo odeszli od swoich standardów, nie ma klasycznego zaokrąglonego czworokątu z dopiskiem HD i napis na żywo "wisi" pod logo, a nie jest dołożona dodatkowa belka.  W dodatku jest napisany frontem "Saved by Zero" jak logo Polsatu, czy też nazwy pasm na Polsat Music, a bardziej "miękki" font znany z  belek "na żywo" na pozostałych kanałach Polsatu wygląda lepiej. Nie chcę się chwalić, ale moja wersja wygląda chyba lepiej, bo tamte kolory logotypu ekranowego za bardzo biją po oczach i skupiają na sobie uwagę. b255c5b0f59fb.png Może nauczą się na błędach (jak na Polsat Music) i z czasem poprawią logo. 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emil.1603 napisał:

Nowa Gra+. Hm… Ogólnie wszystko ciekawie jest przedstawione, jeśli chodzi o omówienie gry. Ale… Prowadząca jest irytująca. A grając w coś nie trzeba cały czas bez przerwy o czymś nawijać i komentować. Jeszcze ten jej śmiech. Nie da się jej słuchać. Nie rozumiem też dlaczego pokazywano grę, która wyszła już w czerwcu. 

Bardzo kibicuje projektowi Polsat Games.  Mam nadzieje,że to pójdzie w dobrą stronę. No ale po obejrzeniu Nowa Gra + zastanawiam się skąd takich ludzi biorą do telewizji ? Z łapanki ? Ciekawe czy prowadząca w ogóle umie włączyć kompa  :D Reszta komentarza wydaje się być tu zbędna. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, po tym programie oczekiwałem czegoś więcej. Spodziewałem się omówienia Spider-Mana, no ale cóż, może za tydzień będzie lepiej. Dodatkowo usnąłem podczas trwania programu ?. Myślę, że dzisiejszy program Tadka z Hypera mnie nie zawiedzie.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Ogólnie to dużo odeszli od swoich standardów, nie ma klasycznego zaokrąglonego czworokątu z dopiskiem HD i napis na żywo "wisi" pod logo, a nie jest dołożona dodatkowa belka.  W dodatku jest napisany frontem "Saved by Zero" jak logo Polsatu, czy też nazwy pasm na Polsat Music, a bardziej "miękki" font znany z  belek "na żywo" na pozostałych kanałach Polsatu wygląda lepiej. Nie chcę się chwalić, ale moja wersja wygląda chyba lepiej, bo tamte kolory logotypu ekranowego za bardzo biją po oczach i skupiają na sobie uwagę. b255c5b0f59fb.png Może nauczą się na błędach (jak na Polsat Music) i z czasem poprawią logo. 

 

A mi się Twój pomysł nie podoba. Po pierwsze, napis na żywo na tle powoduje zwiększenie całego loga i większe rzucanie się w oczy. Po drugie, w czasie kiedy HD jest już standardem, dopiski, że to kanał HD są zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SatExpert napisał:

@STARS.TV

Wydaje mi się, czy PG i PR są już w panelu Nielsena, bo oba kanały od początku mają reklamy? :)

Jak tak, to czy możesz podać nam wczorajsze wyniki PG, a za tydzień dla porównania następne? :)

 

Jeszcze nie widać ich w Ariannie, zapewne pojawią się podczas jutrzejszej tygodniowej aktualizacji.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem.  :)

12 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Tylko takie wyniki będą pewnie bardzo niskie przy bardzo niskim zasięgu (Cyfrowy Polsat, NETIA, UPC, NETFALA).

Polsat Doku z tego co pamiętam, to od początku miał już dobre wyniki mimo słabego zasięgu. :)

Edytowane przez Mr. Orbita
Poprawka nazwy kanału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kocik89 napisał:

Kanał jest od rodzinnego więc wyniki mogą być solidne. Ciekawy jestem czy brak CS-a to założenie czy brak wolnych praw na rynku. 

Najbliższy major CS:GO jest w marcu w Katowicach w marcu 2019 pod egidą ESL, na ten moment prawa do turniejów ESL posiada TVP, ale tylko jak na razie do końca tego roku.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trend jest teraz taki żeby logo/logotyp był przeźroczysty, ale ten bardzo mi się podoba. Pomysłowy, dobrze dopracowany i naprawdę może się podobać. Pasuje do tematyki kanału jak ulał. 

 

Co do samej stacji to póki co pozytywne zaskoczenie choć ostatnio cały czas trafiałem na te Mistrzostwa Świata w LoL-a. Jak nie na przekaz na żywo to na powtórki. Trochę tego za dużo, trochę zbyt uciążliwe są te wielogodzinne sesje powtórkowe. 

 

Ja w gry nie gram już chyba z 10 lat. Wyrosłem z nich co nie znaczy, że nie lubię takich kanałów, bo lubię. Przyjemnie mi się swego czasu oglądało program Gram.TV na antenie TV4 mimo, że już wtedy zamiłowanie do grania mnie opuściło. W Polsat Games zdaje się się, że tego typu programów trochę będzie. 

 

Duży plus za anime. Liczę również na klasykę z tego gatunku + jakieś filmy (kultowe, klasyki, nowości) np. w prime timie. Byłoby mega. 

 

Cieszę się, że dzięki tej stacji prawdopodobnie znikną transmisje E-Sportu z ramówek Polsatu Sport. Dobrze, że w końcu ktoś się zdobył na to żeby oddzielić prawdziwy sport od tego wirtualnego. O dziwo zrobił to Polsat. 

W dniu 12.10.2018 o 15:08, AtoMan napisał:

Niezłych, ale jak na razie tylko DBS potwierdzono w polskiej wersji językowej. Lektor zamorduje anime po raz już któryś z kolei :P

Nie temat i nie miejsce na to, ale ja do dziś mam sentyment do lektora z Dragon Ball na RTL7. Japoński anime gdzie dubbing był po francusku, a lektor po polsku jak za starych dobrych czasów Polonii 1 ? Te wieczory z amerykańskimi filmami dubbingowanymi po włosku i lektor a'la Szołajski / Knapik xD Myślę, że kto wychował się na starym dobrym Dragon Ballu z RTL 7 / TVN 7 to kolokwialnie mu to loto. Ja np. to czego najbardziej nienawidzę w filmach i serialach animowanych to dubbing. Rzadko który potrafi mnie zadowolić. Niestety częściej jestem zniesmaczony niż ukontentowany. Jeśli kiedyś ktoś nadgorliwy zakaże lektora i wprowadzi dubbing jak ma to miejsce w Niemczech czy we Włoszech to rozpalę pochodnię i wyjdę na ulicę.  

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Project_ALF napisał:

Trend jest teraz taki żeby logo/logotyp był przeźroczysty, ale ten bardzo mi się podoba. Pomysłowy, dobrze dopracowany i naprawdę może się podobać. Pasuje do tematyki kanału jak ulał. 

Nie chodzi o jakiś trend, a zwyczajną wygodę podczas oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzałem kolejne dwa autorskie programy - "Deja vu", oraz "Levels 7".

W pierwszym epizodzie programu "Deja vu", skupiono się bardziej na pierwszych komputerach do grania. Począwszy na późnych lata 70.-tych, przez komputery Commondore, Amigę, na latach 90.-tych kończąc. Nie miałem okazji grać na tych sprzętach, tak więc dzisiejszy temat za bardzo mnie nie wciągnął. Na plus archiwalne materiały, anegdoty prowadzących, czy taka... miła atmosfera. Czekam na odcinek poświęcony konsolom.

"Levels 7" - czyli takie zestawienie 7 innowacyjnych gier ostatniej dekady. Oglądając program, miałem wrażenie, jakby materiał produkował kanał tvgry. Również czekam na następny epizod.

 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emil.1603 napisał:

Nie chodzi o jakiś trend, a zwyczajną wygodę podczas oglądania.

Ok. Wiesz jako ktoś wychowany w czasach gdy prawie wszystkie loga były kolorowe i oglądało się je na telewizorach CRT to aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Przywykłem jak do lektora. 

 

Bardziej drażnią mnie te oznaczenia wiekowe. Działają na mnie jak płachta na byka. Jedno logo z boku ekranu, nawet kolorowe jestem w stanie przełknąć bezboleśnie, ale te różne zielone mordki, kolorowe numerki i czerwone kluczyki to już tłok na ekranie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...