Skocz do zawartości

Polsat Games


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to spójrzmy… Czy Polsat Doku wystartował w SD? Nie. Czy Polsat Music pojawił się w SD? Nie, wszedł w HD i zastąpił kanał SD. Czy kanały Polsat Sport Fight, tymczasowe Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 oraz obecne Polsat Sport Premium miały i mają kiedykolwiek odpowiedniki w SD? Również nie. Jak i też znaczna większość kanały Grupy Polsat jest już w HD, a odpowiedniki SD są powyłączane.

 

Także nie przesadzajmy z tym, że wystartują od razu SD.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardziej ciekawi na jaką pozycję lub jakie pozycje trafi Polsat Games w EPG Cyfrowego Polsatu ?

 

Osobiście obstawiam, że będzie to poz. 21, w miejscu kopii Polsatu Sport HD. Ewentualnie poz. 85, w miejscu TVS, a obok Super Polsat HD oraz kanałów dzięcięcio-młodzieżowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawniono już 2 pozycje z ramówki. Obok ultraligi w "League od Legends" pojawi się także "Dragon Ball Super".

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook kanału już powoli zaczyna działać. Aktywność pod tym postem jest nie jest mała, a i znalazł się tam też komentarz oficjalnej strony QUAKE. A sądząc po odpowiedziach osoby z Polsat Games, to widać że ktoś ma o tym pojęcie. Co bardzo dobrze świadczy.

 

Natomiast dzisiaj w Stories na Instagramie pojawił się obrazek, który wygląda na plan z kręceniem jakiegoś materiału promocyjnego.

 

tTQ0bAi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze czytałeś. A dokładnie to 55 osób pracuje przy tym projekcie.

 

Skoro kanał na pewno będzie w Cyfrowym Polsacie, to po co Ci ta nadzieja? W wybranych sieciach kablowych też na pewno będzie, bo we wszystkich to się nie da być. A przynajmniej nie od razu. Jedynie co do nc+ można mieć pewne wątpliwości, ale ja jestem myśli, że i tam też spokojnie trafi.

 

Godzinę temu, kokodzambo napisał:

jeśli będzie coś sensownego to będzie oglądane ;D Dragon Ball spoko :D LoL niekoniecznie :)

Ale takie CS-y już tak. A obok tego, powinni pokazywać też inne i różne gry. Także grając sami robiąc jakieś sesje na żywo. Konkursy czy giveaway'e na kody do gier, dodatków, płatnych subskrypcji na konsolach też mogą przyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś mi się zdaje,że w poniedziałek ten kanał jeszcze nie wystartuje. Żadnych konkretnych informacji, nieznana ramówka, brak testów. Nawet sam nadawca nie informuje na FB na przykład, że startują w poniedziałek. Te informacje o 1 października w zasadzie podał tylko Presserwis. Więc różnie to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS Bierze informację z telegazety więc wie więcej :D

A tak mówiąc całkiem serio ,to dobrze że Polsat zauważył niszę w rynku . I wziął się (lub się weźmie) za kanał e-sportowy. To dobry kierunek, który ma przyszłość i niewyczerpalny potencjał. No, chyba że znudzi się granie w LOL-a ,CS-a  GO lub w FIFĘ. :D Ale no to na szczęście się nie zanosi.

I tu mały pstryczek w nos w konkurencję, czyli w nc+. To, co zrobili z kanałem Hyper (teraz już tylko Teletoon+) to woła o pomstę do nieba.

Tu Polsat ma pole do popisu i może pokazać, jak się robi dobre kanały tematyczne. Mam cichą nadzieję, że Polsat Games będzie przypominał choć w części znany z dawnej Cyfry+ kanał Game One. :)Bo na Hyper nie ma co się wzorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wojtekmedia2 napisał:

Coś mi się zdaje,że w poniedziałek ten kanał jeszcze nie wystartuje. Żadnych konkretnych informacji, nie znana ramówka, brak testów. Nawet sam nadawca nie informuje na fb na przykład, że startują w poniedziałek. Te informacje o 1 października w zasadzie podał tylko presserwis. Więc różnie to może być.

Informację o 1 października podał sam polsatsport.pl przy wiadomości o Ultralidze w LoL-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że poza rozgrywkami będą tam także recenzje gier, zapowiedzi nowych tytułów, czy np. poradniki techniczne odnośnie różnych problemów z komputerem, bo jeśli to będą same rozgrywki to nie da się tego według mnie dłużej oglądać.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...