Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.08.2022 o 18:41, czerstwy napisał:

Do Optimum nie można dobrać paczki C+🤣 Kto się orientuje ma dobrą oferte inni płaca za tych co mają tanio😂 Oferty na stronie zawsze były niepełne i wybrakowane zreszta nie tylko tu.

Siostra rozmawiala na czat wlaśnie.

Optimum +Sport,full C+ z 4k. Eleven 4k.Eleven x4,oraz PSP x6 za 50 ziko -1sze 3 mce.potem 89,99zł.

Aktywacja 0zl dekoder 4k 0zł  miesięcznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Adamus napisał:

Siostra rozmawiala na czat wlaśnie.

Optimum +Sport,full C+ z 4k. Eleven 4k.Eleven x4,oraz PSP x6 za 50 ziko -1sze 3 mce.potem 89,99zł.

A czy Twoja siostra ma w tym pakiecie Canal+ Sport 5 i Eleven 4? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adamus napisał:

Siostra rozmawiala na czat wlaśnie.

Optimum +Sport,full C+ z 4k. Eleven 4k.Eleven x4,oraz PSP x6 za 50 ziko -1sze 3 mce.potem 89,99zł.

Aktywacja 0zl dekoder 4k 0zł  miesięcznie

 

Ja mam Optimum+dopełnienie do Extra+C+C4K+MP za 54.89 przez całą umowę🤣A Eleven mogę sobie brać w opcji -włącz -wyłącz za ok 8 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

AXN Black, White i Spin HD prawdopodobnie nie zostaną zamknięte. Piszę prawdopodobnie bo niewykluczone że rozmowy Antenna Entertainment z Canal+ cały czas się toczą.

 

Cytat

- Nie mamy w planie modyfikacji portfolio kanałów AXN, na polskim rynku są obecne 4 kanały. Taką propozycję mają również abonenci Canal+ i nie planujemy dokonywać zmian. W ostatnich tygodniach obserwujemy wzrosty oglądalności dla portfolio kanałów AXN i mamy w planach ten trend utrzymać - informuje wirtualnemedia_pl Antenna Entertainment.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W skład tego pakietu (Entry+ z CANAL+Seriale i filmy) wchodzą

Cytat

ENTRY+

W ramach Pakietu ENTRY+ otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów:

4 FUN DANCE (2), 4 FUN KIDS (2), 4 FUN.TV (2), ALE KINO+ HD, 

ANTENA (2), ARIRANG TV (2), BBC WORLD (2), BLOOMBERG (2), CANAL+ DOMO HD, CANAL+ KUCHNIA HD, CNBC HD (2), 

DEUTSCHE WELLE (2), ESKA ROCK TV, ESKA TV, ESKA TV EXTRA (2), EURONEWS HD (2), FOKUS TV HD, FRANCE 24 ANG (2), FRANCE 

24 FRA (2), KBS WORLD HD (2), KINO POLSKA MUZYKA, MINIMINI+ HD, MUSIC BOX POLSKA (2), NASA TV HD (2), NASA TV UHD 

(2), NHK WORLD JAPAN (2), NOVELAS+ (1), NOWA TV HD, NUTA GOLD (2), NUTA.TV (2), PLANETE+ HD, POLO TV HD, POLONIA 1 

(2), POLSAT 2 HD, POLSAT HD, POLSAT MUSIC HD, POLSAT NEWS 2, POWER TV (2), PULS 2 HD, RED CARPET TV (2), STARS.TV (2), 

STOPKLATKA, SUPER POLSAT HD (1), TBN POLSKA (2), TELE 5 (2), TELETOON+ HD, TELEWIZJA METRO (1), TTV HD (1), TV OKAZJE (2), TV 

PULS HD, TV4 HD, TV6 HD, TVC (2), TVN 7 HD (1), TVN HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP 3, TVP ABC, TVP DOKUMENT HD, TVP HISTORIA, 

TVP INFO HD (2), TVP KULTURA HD, TVP POLONIA HD (2), TVP ROZRYWKA, TVP SPORT HD, TVS (2), UA-TV (2), VOX MUSIC TV, WP,  ZOOM TV.

 

CANAL+ SERIALE I FILMY

W ramach Opcji CANAL+ SERIALE I FILMY otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: CANAL+ 1 HD, CANAL+ DOKUMENT HD (1), 

CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ PREMIUM HD, CANAL+ SERIALE HD (1).

 

Przypis:

(1) Kanały świadczone promocyjnie, a ich udostępnienie i wycofanie nie będzie wymagało poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i

nie będzie stanowiło zmiany warunków Umowy

(2) FTA (ang. free to air) – powszechnie dostępne treści telewizyjne, do których dostęp jest możliwy przy użyciu Sprzętu/Sprzętu własnego 

Abonenta. Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności za dostępność kanałów FTA. Do odbioru kanałów FTA niezbędna jest karta dekodująca

 

czyli bez kanałów sportowych C+. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tutaj pochylić musiałoby się UOKiK, bo czy legalnym jest oferowanie pakietów, w których nie ma żadnego kanału gwarantowanego, a wszystko co jest klientowi prezentowane jest nadawane promocyjnie. Wiem, że do takiej sytuacji to raczej nie dojdzie, ale w takim układzie operator może wyłączyć dosłownie wszystko, a Ty musisz mu płacić za nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

 Wiem, że do takiej sytuacji to raczej nie dojdzie, ale w takim układzie operator może wyłączyć dosłownie wszystko, a Ty musisz mu płacić za nic.

Dlatego warto siedzieć na nieokreślonym, jak mi coś wyłączą to jednym zdaniem w strefie c+ wysyłam ich w kosmos w trybie natychmiastowym.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...