Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając posty szczęśliwych abonentów Canal+ dla operatora jest perspektywa, że udało się uniknąć fali rezygnacji z oferty Canal+.

Przynajmniej na jakiś czas- zależy jakie konkretne szczegóły zostaną zaprezentowane.

Viaplay otrzymał w zamian dostęp do kolejnych praw sportowych.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, w ogóle, nie rozumiem tych postów negatywnych "produkowanych" dziś przez fanbojów streamingu z Viaplay. Przecież z ich perspektywy tak de facto nic się nie zmieniło 😀

Tak, jak lubią sobie subskrybować Viaplay na własną rękę i oglądać sport w streamingu, tak mogą robić to dalej. Po prostu, zyskali ci, którzy są abonentami Canal+ i chcieli pozostać z tą platformą, nie tracąc przy tym Premier League. W dodatku, gdy się potwierdzą nieoficjalne doniesienia Satkuriera, że wszystkie mecze Premier League będą dostępne w telewizji linearnej dla abonentów telewizji satelitarnej, to będzie bardzo dobra wiadomość. "Wilk syty i owca cała" - każdy dostanie to co chciał dostać i nikt nic nie straci, więc te spiny są kompletnie bez sensu :)

Ani fan sportu w telewizji linearnej nie przekona fana sportu w streamingu do swoich racji, ani fan sportu w streamingu nie przekona do tej formy transmisji fana sportu w telewizji linearnej. Krótko mówiąc, te spory są głupie i nierozstrzygalne, dlatego tym lepiej, że każdy finalnie uzyska to co chciał ;)

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nie opłaca się czegoś przewidzieć. W chwili, gdy się coś pisze wbrew większości dostaje się joby, a gdy prognoza czy dany kierunek rozumowania się sprawdza, to tym gorzej dla przewidującego. To zresztą Mark Twain powiedział, że łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go do tego, że został oszukany. Najłatwiej podpiąć się do głównego nurtu, głównej opinii, głośno ją głosić i zbierać lajki, plusy, głosy wyborców, publiczności, a potem eksploatować swoich popleczników czy swój elektorat. W przypadku niepowodzenia zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie, które zaspokoi ego większości odbiorców lub wyborców.


Uważam, że dyskusja powinna służyć zbiorowemu podążaniu za prawdą, szukaniem jej, odkrywaniem, burzą opinii, eksperymentowaniem. Do eliminacji niewłaściwych tez powinno służyć logiczne rozumowanie, fakty, z bezwzględnym poszanowaniem drugiej osoby, a nie zastraszanie, ostracyzm, obrażanie itp.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe dwa meczeNawet hitów w kolejce często bywa więcej.

O czym ty mówisz….ogarnięty abonent (czytaj ja) do końca września ma viaplay za 11,33 miesięcznie do tego czasu c+ przedstawi ofertę na pełną ligę czyli na viaplay dla abonentów c+
Natomiast nie chce mi się wierzyć żeby wszystkie mecze były w canal+ bo po co wtedy abonentowi c+ taki viaplay :D kolejny argument za tym że tak nie będzie jest taki że gdyby tak było to trzech komentatorów nie odeszłoby z c+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam coś chyba muszę uplastycznić viaplay i c+ podpisali umowę o partnerstwie z tej umowy wynikają następujące rzeczy
1 dwa mecze PL w ramach paczki c+ i dwa mecze żużlowe na viaplay
2. Rabat na viaplay dla abonentów c+(posiadających paczkę kanałów  c+)
3 od jesieni aplikacja viaplay na dekoderach c+ (skąd to wiem c+ ma podpisaną umowę partnerską z netflixsem wiec aplikacja netflix jest na dekoderze c+,viaplay zobowiązało się że będzie świadczyć swoją usługę DTH czyli zakładając że abonent c+ ma dekoder operatora podłączony do internetu „głupi telewizor” i nic więcej( żadnych tv boxów, sticków, smart tv czy konsol) tyle, reszta to czysta fantazja.

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _Artek_ napisał:

Jak cała PL będzie pokazywana w c+ to ja też nie kupię viaplay bo po co…

Myślisz by mogliby stworzyć jakiś kanał na którym pokazywali by najważniejsze mecze? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikoko Mam Viaplay już w UPC ( 10 zł)i nadal oferują tam usługę w dobrej cenie.

Warunek: wysoki pakiet.

Ale w sumie masz trochę racji- wszystkie promocje się kiedyś kończą.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...