Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam za 10 PLN.
Operator płaci jakąś kwotę z góry za dostęp do Viaplay, a później sprzedaje według uznania.
W przypadku PSP było tak, że kablówka musiała zapłacić określoną kwotę pomnożoną przez ilość abonentów mających dostęp do Polsat Sport. Rocznie to wychodziły miliony i dlatego PSP jest tak słabo dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lakiman napisał:

10 zł.

 

No, ale to nie jest pakiet Viaplay za 10 zł/mc. Tylko pewnie jakiś wyższy pakiet TV+Internet+coś za co najmniej 100 zł/mc i bardzo ciężko zweryfikować ile UPC płaci konkretnie za Viaplay. Podobnie jak z darmowym PSP w C+ przy przedłużaniu umowy - na pewno w tym przypadku C+ dopłaca do PSP.

 

Zwykły pakiet Viaplay w UPC kosztuje 34 zł/mc, z PSP 39,99 zł/mc, z PSP+ES 49,99 zł/mc. Osobny pakiet PSP+ES kosztuje 19,99 zł/mc, więc kręci się to gdzieś wokół 30 zł/mc za sam Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ wygrał przetarg na Ekstraklasę, to już oficjalne info potwierdzone w fan-serwisach piłkarskich i na infolinii gdzie konsultantka z dumą powiedziała, że Canal+ zabezpieczył prawa do Ekstraklasy na kolejne 4 lata (2023-2027).

Do przetargu ostatecznie nie wystartował Viaplay, który szumnie to zapowiadał. Wiedzieli że CANAL+ jest się gotowy wykrwawić za te prawa. Ponoć Canal+ zapłaci 300 mln za sezon, mimo, że 240 mln w poprzednich sezonach to była już kosmiczna kwota, na którą polskie kluby nie zasłużyły.

Miło też widzieć że francuski Canal+ też nie zwija biznesu jak sądzono po tych wyłączeniach kanałów, bo pozyskał prawa do LM na 3 lata. 

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrać przetarg a podpisać wiążącą umowę jeszcze kawałek drogi, jeśli c+ nie sprzeda sublicencji utopi się albo przeżuci na abonentów., ktoś za to płacić przecież musi.

 

Według naszych ustaleń strony na razie ustaliły „warunki brzegowe”, ale nadal będą rozmawiały o ostatecznym kształcie nowej umowy. Może to potrwać przynajmniej kilka tygodni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Pakiety player już dostępne:

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

W warunkach promocji pakietów CANAL+ (Entry+ itd.) pojawiły się pakiety Player z reklamami za 8 zł/m i Player bez reklam za 13 zł/m. 

 

 

 

Szczegółowe Warunki udostępniania Usługi Player z dnia 14 czerwca 2022 r. - dokumentu jeszcze brakuje na www.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No, ale to nie jest pakiet Viaplay za 10 zł/mc. Tylko pewnie jakiś wyższy pakiet TV+Internet+coś za co najmniej 100 zł/mc i bardzo ciężko zweryfikować ile UPC płaci konkretnie za Viaplay. Podobnie jak z darmowym PSP w C+ przy przedłużaniu umowy - na pewno w tym przypadku C+ dopłaca do PSP.
 
Zwykły pakiet Viaplay w UPC kosztuje 34 zł/mc, z PSP 39,99 zł/mc, z PSP+ES 49,99 zł/mc. Osobny pakiet PSP+ES kosztuje 19,99 zł/mc, więc kręci się to gdzieś wokół 30 zł/mc za sam Viaplay.
Ty wiesz lepiej. W moim przypadku w szczegółowej rozpisce Viaplay jest za 10 PLN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Warto zaznaczyć, że nie jest to powszechna praktyka, że operator za tyle oferuje Viaplay.

Vectra chyba nie obniżyła ceny.

Canal+ nawet jak "dogada" się z Viaplay niekoniecznie zaproponuje tą  samą wartość za usługę jak w kablówce.

53 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Pakiety player już dostępne:

 

Szczegółowe Warunki udostępniania Usługi Player z dnia 14 czerwca 2022 r. - dokumentu jeszcze brakuje na www.

50 zł przez rok za pakiet bez reklamjest najlepszą ofertą. 😉

Podziękuję Canal+..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pawop napisał:
W dniu 1.07.2022 o 11:27, WebMat napisał:
 
No, ale to nie jest pakiet Viaplay za 10 zł/mc. Tylko pewnie jakiś wyższy pakiet TV+Internet+coś za co najmniej 100 zł/mc i bardzo ciężko zweryfikować ile UPC płaci konkretnie za Viaplay. Podobnie jak z darmowym PSP w C+ przy przedłużaniu umowy - na pewno w tym przypadku C+ dopłaca do PSP.
 
Zwykły pakiet Viaplay w UPC kosztuje 34 zł/mc, z PSP 39,99 zł/mc, z PSP+ES 49,99 zł/mc. Osobny pakiet PSP+ES kosztuje 19,99 zł/mc, więc kręci się to gdzieś wokół 30 zł/mc za sam Viaplay.

Ty wiesz lepiej. W moim przypadku w szczegółowej rozpisce Viaplay jest za 10 PLN.

Akurat dobrze napisał więc bajki opowiadać że masz tą w tej cenie przy niskim zobowiązaniu czy opłatach to możesz opowiadać tam gdzie są nieświadomi cen i ofert. Ja jestem ciekawy ofert natomiast u ooperatora po przedłużeniu prawa na Ekstraklasę. Bo to że przedłużę umowę to jest oczywiste skoro płace za takie coś jak HBO Max to dziwne żeby nie płacić za C+. Kwestia tylko jaki pakiet.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawop napisał:
W dniu 1.07.2022 o 11:27, WebMat napisał:
 
No, ale to nie jest pakiet Viaplay za 10 zł/mc. Tylko pewnie jakiś wyższy pakiet TV+Internet+coś za co najmniej 100 zł/mc i bardzo ciężko zweryfikować ile UPC płaci konkretnie za Viaplay. Podobnie jak z darmowym PSP w C+ przy przedłużaniu umowy - na pewno w tym przypadku C+ dopłaca do PSP.
 
Zwykły pakiet Viaplay w UPC kosztuje 34 zł/mc, z PSP 39,99 zł/mc, z PSP+ES 49,99 zł/mc. Osobny pakiet PSP+ES kosztuje 19,99 zł/mc, więc kręci się to gdzieś wokół 30 zł/mc za sam Viaplay.

Ty wiesz lepiej. W moim przypadku w szczegółowej rozpisce Viaplay jest za 10 PLN.

 

W mojej rozpisce w C+ Polsat Sport Premium jest za 0 zł/mc. A przecież dobrze wiemy, że C+ musi (przynajmniej) za tego abonenta zapłacić określoną kwotę na rzecz Polsatu. Po prostu przy pakietach dla obecnych abonentów za co najmniej 70-80 zł/mc operator wlicza PSP w koszty całego pakietu jako jedna z opcji targetowania ofert. W percepcji klienta otrzymał on PSP za darmo, jest zadowolony, szczęśliwy i z jego perspektywy płaci tyle samo, ile płacił, gdy LM była w C+. Ale może nie być świadomy, że przy innej pakietyzacji, za to samo bez PSP zapłaciłby ok. 10 zł/mc mniej.

 

Viaplay może kosztować 10 zł/mc, ale równie dobrze 38,45 zł/mc, 12,23 zł/mc, 7,75 zł/mc, 23,94 zł/mc, 18,43 zł/mc itp. Tak samo jak podwyższenie przepustowości z 300 Mbit/s do 750 Mbit/s w UPC kosztuje 20 zł/mc albo 15 zł/mc, a może tak naprawdę kosztuje 0,00 zł/mc. Przecież UPC nie ponosi jednostkowego kosztu z tytułu tego, że jeden klient w bloku zwiększył przepustowość łącza. Być może nie ponosi żadnych kosztów nawet gdy 10% klientów zwiększy przepustowość, gdyż infrastruktura nie jest w pełni wykorzystywana. A policz sobie ile klientów zostanie przy tej wyższej opcji na lata, nawet gdyby Viaplay przestałby być jej "darmową" częścią. Jak ładnie w statystykach rośnie ARPU, jak ładnie rośnie prosta wycena spółki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, domin107 napisał:

Pod koniec lipca ma być jakiś komunikat dotyczący PL w c+..

Ja myślę, że nie ma tu nic odkrywczego. Zapewne, wzorem Vectry, UPC i Play, zaczną oferować Viaplay jako możliwą opcję w abonamencie. Na logikę... skoro Premier League była dostępna w Canal+ przez 27 lat, to ta platforma ma większy "obowiązek" wobec swoich abonentów w kwestii udostępnienia im możliwości dalszego oglądania tej ligi, niż trzech powyższych operatorów. Jedyne pytanie jest takie, czy Canal+ jest gotowy technicznie do tego, by udostępnić aplikację Viaplay w dekoderach? Jeśli jeszcze nie jest, to zapewne będą sprzedawać sam dostęp z abonamentem. Tak czy inaczej, nie mam wątpliwości, że "coś" (cokolwiek by to było) w kwestii Premier League zrobią, bo to był przez 27 lat dla Canal+ zbyt sztandarowy produkt, żeby po jego stracie ot tak schować głowę w piach i udawać, że nic się nie stało. W końcu, mnóstwo abonentów (w tym ja) abonuje tę platformę tylko ze względu na dostęp do Premier League i Ligi Mistrzów - dla mnie reszty rozgrywek mogłoby nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cambos napisał:

abonuje tę platformę tylko ze względu na dostęp do Premier League i Ligi Mistrzów - dla mnie reszty rozgrywek mogłoby nie być.

Mam tak samo, dlatego teraz płacę za Canal+ 60 zł, plus teraz dojdzie Viaplay co najmniej za 34 zł więc uzbiera się tego 94 zł za dostęp do Ligi Mistrzów i Premier League. 

Pytanie, czy jest na rynku oferta tańszego połączenia Viaplay z czymś gdzie jest Polsat Sport Premium czyli Liga Mistrzów? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cambos napisał:

....Jedyne pytanie jest takie, czy Canal+ jest gotowy technicznie do tego, by udostępnić aplikację Viaplay w dekoderach? Jeśli jeszcze nie jest, to zapewne będą sprzedawać sam dostęp z abonamentem.....

Canal+ jest gotowy technicznie, a za aplikację na dekoderze by odpowiadał Viaplay,  a nie operator. Tak samo jest z HBO Max. 

Następna sprawa....cały post Twój to pobożne życzenie i nic więcej.

Viaplay nie jest zainteresowany, aby współpracować z C+. Pogrzeb w sieci, a znajdziesz artykuły  o tym.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie wiem jak to liczysz 

Po prostu do końca marca przyszłego roku mam umowę Canal+ comfort + MP + dekoder 4K za 59.99 PLN. Później może to wyglądać tak jak piszesz. Ciekawe czy komuś udało się wytagować MP za 5 zł przy abonamencie 20 zł?

Dlaczego za viaplay policzyłeś 17?

Edytowane przez piterk10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...