Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hiper wypaśny dekoder 4K, szkoda że Eurosport 4K nie pojawi się na liście kanałów.

Czlowiek płaci miesiąc w miesiąc 145 zł, natomiast operator nie inwestuję w zamian w ofertę. 😑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Nie wiem czy zauważyliście ale brak kanałów tematycznych tvn w pakiecie entry+. Zadzwiające, ponieważ był wymóg aby tvn24 był oferowany od najniższych pakietów.

Wysłane z mojego SM-N980F przy użyciu Tapatalka


W UPC w pakiecie Start też nie ma, podobnie jak w WP Pilot i u innych operatorów.

PS. Wyłącz podpis w Tapatalku


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lakiman napisał:

Hiper wypaśny dekoder 4K, szkoda że Eurosport 4K nie pojawi się na liście kanałów.

Czlowiek płaci miesiąc w miesiąc 145 zł, natomiast operator nie inwestuję w zamian w ofertę. 😑

Płacisz za to co wybrałeś,  więc Twój żal nie na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś. To PC+ powinno zależeć,  żebym w przyszłości wybrał  nadal  ofertę obecnego operatora. A oferta się kurczy..a nie rozwija. Nie jest już tak atrakcyjna.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałeś,  że operator może nie mieć wpływu na dodanie, akurat w tym przypadku kilka tymczasowych kanałów, bo Discovery za dużo woła? Gdyby mogli, to by dodali, bo C+ jest głównie nastawiona na sport.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

A nie pomyślałeś,  że operator może nie mieć wpływu na dodanie, akurat w tym przypadku kilka tymczasowych kanałów, bo Discovery za dużo woła? Gdyby mogli, to by dodali, bo C+ jest głównie nastawiona na sport.

 

Widać wyraźny rozdźwięk między Discovery a PC+.

Platforma która jako jedyna reklamuje swój  kontent 4K nie może się dogadać z jednym ze swoich największych udziałowców co do obecności  E 4K  oraz E 3-9 (na zaledwie kilkanaście dni).😏

Tymczasem CP bez problemu wprowadza Eurosporty 3-9.

Najbardziej w tym dziwi mnie zachowanie Discovery. Po co im te udziały w PC+, skoro swoim działaniem osłabiają markę C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jako abonentówi CP nie pozostało nic innego jak połączyć się z wami w bólu i w cierpieniu😭🤣😂

A tak na poważnie wasza platforma już nie wymiata jak kiedyś nie zależy im na kliencie tracą prawa okręt tonie. 

Widać że współpraca na linii CP Discovery układa się coraz lepiej a nawet świetnie skoro mają udziały w waszej platformie a was olali totalna kompromitacja.... 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jako abonentówi CP nie pozostało nic innego jak połączyć się z wami w bólu i w cierpieniu

Zawsze mnie śmieszą takie porównania na początku swojej przygody z sat przez 5 lat byłem abonentem CP odszedłem bo poza tym że nie mieli praw sportowych które mnie interesowały i żeby wykupić pakiet z Polsat sport premium czy z ekstraklasą trzeba było podpisać aneks do umowy na rok albo dwa lata teraz już tak nie robią ale robili i to była patologia większa niż brak eurosportu w 4K w PC+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _Artek_ napisał:


Zawsze mnie śmieszą takie porównania na początku swojej przygody z sat przez 5 lat byłem abonentem CP odszedłem bo poza tym że nie mieli praw sportowych które mnie interesowały i żeby wykupić pakiet z Polsat sport premium czy z ekstraklasą trzeba było podpisać aneks do umowy na rok albo dwa lata teraz już tak nie robią ale robili i to była patologia większa niż brak eurosportu w 4K w PC+

W sumie każda platforma szuka sposobu, aby zarobić. Widocznie TVN woli zarobić na Playerze, ale z tym 4K to przesada, tym bardziej, że można reklamować IO w 4K na satelicie tylko u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, proton360 napisał:

Widocznie TVN woli zarobić na Playerze, ale z tym 4K to przesada, tym bardziej, że można reklamować IO w 4K na satelicie tylko u nas.

 

Już próbowali wykorzystać 4K do promocji i najwyraźniej nie dało to zadowalających rezultatów. Sytuacja jest o tyle kuriozalna, że fani nowych technologii z pogardą patrzą na telewizję linearną.

TV SAT sama zapędziła się w kozi róg. Zbyt długo trzymali się archaicznych rozwiązań m.in. 50 Hz z przeplotem. Poszli też w gigantyczną ilość kanałów przepełnionych reklamami, jednocześnie nie budując usług on-line, gdy rynek był młody i nie było gigantów rozdających karty.

 

Dzisiaj jedyne co można robić, to ograniczać koszty i czerpać zyski z tych co jeszcze korzystają. Śmierć platform SAT jest przesądzona, jedyną otwartą kwestią jest to, czy przeżyją jeszcze 5, 10 czy 20 lat. Dlatego też 4K i HDR są niemal nieobecne na satelicie. Użytkownicy TV SAT nie chcą, nie potrzebują lub wręcz nie są świadomi, że taka technologia istnieje.

 

Dodajmy do tego ograniczoną pojemność transponderów. Konieczność nadawania dwóch wersji 4K i HD, bo nie sposób po raz kolejny wymienić dekodery wszystkim abonentom, by wspierały HEVC i mogły skalować treści 4K do HD dla starszych TV i mamy obraz bardzo trudnego rynku, który nie ma możliwości rozwoju, bo koszty poniesione na modernizacje nigdy się nie zwrócą.

 

Dlatego nie dziwi mnie powściągliwość w promowaniu 4K, czy wręcz całkowite olanie tematu w CP. Co by o Polsacie nie mówić, to świetnie rozumieją specyfikę naszego rynku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2021 o 02:07, ircios napisał:

A nie pomyślałeś,  że operator może nie mieć wpływu na dodanie, akurat w tym przypadku kilka tymczasowych kanałów, bo Discovery za dużo woła? Gdyby mogli, to by dodali, bo C+ jest głównie nastawiona na sport.

C+ wycofuje się z oferty sportowej, co chwile traci nowe prawa sportowe. Od przyszłego sezonu traci ligę angielską i GP na żużlu. Eurosport 4K nie będzie kanałem tymczasowym, już nadaje w kilku krajach np, u naszych sąsiadów ze Słowacji na stałe. C+ obniża ceny abonamentu, chcąc utrzymać klientów, ale upadek jest nieunikniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...