Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj byłem podpisywać umowę, Gość z salonu pokazał mi broszurkę. Gdyby to weszło w życie... Pakiet sportowy za 99.99, filmowy też za 99,99 oraz trzeci za 139,90. 

W sportowym były by 3x C+ (sportowe), Eleveny i Mistrzowska Piłka. W filmowym reszta. Na C+ zwykłym nie byłoby meczów, tylko filmy. Taka zmiana by trochę potrwała.

 

Pamięć wzrokowa mnie zawodzi. Sportowy ma się zwać Max Piłka+ (dokładnej nazwy nie pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Odkodowany napisał:

Dzisiaj byłem podpisywać umowę, Gość z salonu pokazał mi broszurkę. Gdyby to weszło w życie... Pakiet sportowy za 99.99, filmowy też za 99,99 oraz trzeci za 139,90. 

W sportowym były by 3x C+ (sportowe), Eleveny i Mistrzowska Piłka. W filmowym reszta. Na C+ zwykłym nie byłoby meczów, tylko filmy. Taka zmiana by trochę potrwała.

 

Pamięć wzrokowa mnie zawodzi. Sportowy ma się zwać Max Piłka+ (dokładnej nazwy nie pamiętam).

Ten gościu z Salonu znalazł sobie fajny sposób by "zachęcać" do abonowania oferty "nc".Ot taki straszak.Klient nawet nie zdąży dokładnie się zapoznać z "broszurką", ale efekt finalny osiągnięty.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu widać, że Polsat chce budować flotę kanałów dostępnych w Cyfrowym Polacie na wyłączność, jako odpowiedź na paczkę kanałów tematycznych Canal+, dostępnych wyłącznie w NC+. Zaczęło się to od kanału Polsat Sport Info, który Polsat wycofał z NC+.

Jako abonent CP mam też dostęp do kanałów Polsat Doku, Polsat Rodzina czy Polsat Games, wątpię jednak, że są to kanały, które jakoś specjalnie mogą zainteresować abonentów NC+.

Polsat Games - dla totalnych freaków, praktycznie niezrozumiały dla widzów, którzy nie siedzą w świecie danej gry.

Polsat Rodzina - Kanał w głównej mierze z powtórkami seriali familijnych i programów rozrywkowych, jeśli ktoś bardzo pragnie, może te same powtórki oglądać na Polsacie 2, Super Polsacie, Polsacie Romans, TV 6, ATM Rozrywka i innych. Pozostałą część wypełniają programy o charakterze katolickim, mam wrażenie, że lekko kierunkowanych politycznie, w coraz bardziej skręcającym w stronę "dobrej zmiany" Polsacie.

Polsat Doku - kanał na którym czasem jest coś ciekawego, ale zapewniam Was, nie ma tam tematu, którego abonenci NC+ nie znaleźli by na przeszło 20 kanałach dokumentalnych na swojej platformie. Kanał jest odpowiedzią Polsatu na Canal+ Discovery, przy czym ramówką bardziej przypomina History.

 

Wiem, że zawsze postrzeganie ludzi jest stereotypowe i "trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie", ale mając porównanie, naprawdę doceniam zawartość merytoryczną i brak przerw reklamowych na kanałach tematycznych Canal+. Te dodatkowe Polsaty nie są do szczęścia potrzebne.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

6 lutego złożyłem wypowiedzenie w NC+ (w jakimś punkcie stacjonarnym) i do tej pory nie kontaktował się ze mną DUK. Czekać, czy próbować się z nimi jakoś skontaktować?

 

Mam teraz podstawowy pakiet TV + Canal+ Prestige + pakiet Eleven za 60 zł. Chciałbym powiększyć pakiet o Eurosporty i tak żebym miał FOX, Comedy Central i E-Entertainment. Co można wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...