Jump to content

lad

Users
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About lad

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Chodziło mi o potwierdzenie transakcji. Tak jak pisałem - całość przekształcenia potrwa pewnie minimum półtora roku albo dłużej.
 2. Przekonasz się za jakieś dwa tygodnie zapewne.
 3. Sprawa jest przesądzona, a warunki zaakceptowane. Proces pewnie potrwa dobre 2 lata, ale sprzedaż MM jest faktem.
 4. Tylko, że niestety często to są kwestie licencyjne i nadawcy którzy oferują tylko pakiety programowe, a nie widzimisię operatorów kablowych/satelitarnych.
 5. Też mam 120mb/s i nie mam żadnych problemów od podłączenia.
 6. Jest dokładnie tak jak mówi pan powyżej.
 7. C+ i HBO jest gratis przez 6 miesiecy.
 8. Ale jakie to ma znaczenie? Jeśli Multimedia byłaby trupem, jak twierdzisz, to tym bardziej nie planowano by długofalowych działań, bo po co?
 9. Przecież MM kończy cyfryzację po to, żeby uruchomić 1,2GB na HFC. Są miasta pilotażowe w których wymieniono już standard na Docsis 3.0, więc nie rozumiem skąd ten defetyzm. Dobrze nie jest, ale ostatnie ruchy wskazują raczej tendencję zwyżkową niż umieranie.
 10. Jakby co, to takie coś mi się udało wynegocjować po drugim telefonie. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł Wybrane promocje Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Najem wifiBox+ 2 zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,94 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 11. Malina. Też będę w takim razie żądał takiego pakietu. Dopełnienie do Extra+ to dodatkowa dycha czy jest za darmo?
 12. Rezygnacja wbita w system, dziś dzwoniłem do DUK (w tej chwili mam Start+, C+ (6), pakiet Eleven za 60 zł) i przy opcji przejścia na Extra+ proponują mi 84 zł / miesiąc co mnie w ogóle nie urządza. Rozważam dwa warianty - zachowanie tego co mam z obniżeniem ceny (da radę coś urwać? Ile?), ewentualnie negocjowanie tej ich propozycji, tlko nie wiem jak nisko są w stanie zejść. Ktoś poda pomocną dłoń?
 13. Mam na pewno, bo za brak jest jakaś dopłata, a poza tym dzwonili do mnie wielokrotnie z propozycją przedłużenia umowy. Od czasu złożenia rezygnacji telefon milczy. Mniejsza z nazwą, pełny pakiet C+.
 14. 6 lutego złożyłem wypowiedzenie w NC+ (w jakimś punkcie stacjonarnym) i do tej pory nie kontaktował się ze mną DUK. Czekać, czy próbować się z nimi jakoś skontaktować? Mam teraz podstawowy pakiet TV + Canal+ Prestige + pakiet Eleven za 60 zł. Chciałbym powiększyć pakiet o Eurosporty i tak żebym miał FOX, Comedy Central i E-Entertainment. Co można wyrwać?
×
×
 • Create New...