Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bije się w pierś, faktycznie można do jakiegokolwiek pakietu w nc+ dobrać paczkę Eleven w skład której wchodzą 4 kanały, tak więc skoro Eleven 4 jest w pakicie powinien być dostępny dla każdego kto ma wykupioną opcję bez znaczenia w jakiej jest platformie. Sytuacja śmierdzi pod względem praw konsumenta.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

 

Pytanie jak to będzie rozwiązane w Polsacie - tam można do Rodzinnego HD dobrać paczkę Eleven.

Eleven 4 do 28 lutego jest tylko w NC+ oraz Orange z pakietami NC+. To jak będzie w CP to już nie ten dział . :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bije się w pierś, faktycznie można do jakiegokolwiek pakietu w nc+ dobrać paczkę Eleven w skład której wchodzą 4 kanały, tak więc skoro Eleven 4 jest w pakicie powinien być dostępny dla każdego kto ma wykupioną opcję bez znaczenia w jakiej jest platformie. Sytuacja śmierdzi pod względem praw konsumenta.

 

I pewnie będzie. Albo tego jeszcze nie ogarnęli i za chwilę dołączą, albo 4 trafi do pakietu Eleven za 3 miesiące, kiedy to skończy się wyłączność NC+. Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na stronie nc+ przy opcji Eleven Sports przy zawieraniu nowej umowy są wymienione 4 kanały, to trochę wprowadzanie w błąd...

Może nowy dostanie 4 kanały? Chociaż dziwne by to było bo dzisiaj podczas rozmowy z konsultatnem uzyskałem informację, że kanał Eleven 4 nie jest powiązany pakietowo z opcją Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczenie Eleven 4 w pakiecie Extra+, to zwykłe wyciąganie kasy od ludzi.... Jeśli pakiet Extra+ dla kibica stracił na atrakcyjności po utracie przez Eurosport Bundesligi, to teraz mamy próbę uatrakcyjnienia wyższego abonamentu. Chcesz oglądać sport? Miej pakiet Extra+, miej Canal+ i miej Eleven - płać za wszystko... :) Nie masz NC+? Nie obejrzysz Eleven 4 tak łatwo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na stronie nc+ przy opcji Eleven Sports przy zawieraniu nowej umowy są wymienione 4 kanały, to trochę wprowadzanie w błąd...

Trochę tak, jak było po dołączeniu FilmBox Arthouse. Jak ktoś dołączył sobie opcję FilmBox po jego dołączeniu, to miał ten kanał dostępny, ale już bez FightBox HD, który jest tylko Man Pack lub Multi Man Pack. Natomiast w opcji FilmBox sprzed dołączenia FilmBox Arthouse, to FightBox HD jest dostępny w tej opcji, a FilmBox Arthouse trzeba by sobie oddzielnie dobrać.

 

Tak jak i tutaj. Obecni abonenci mający Comfort+ z ELEVEN muszą sobie upgrade'ować ofertę do Extra+, a nowi dostają już całą opcję. Pomieszane z poplątanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy, grafiki na stronie z promocjami nc+ są często z błędami :)

NC+ na Facebooku non-stop odpowiada, że tylko od Extra+ i koniec. Nie wspominają o innej możliwości.

A po drugie w opcji Eleven Sports na stronie ciągle widnieją tylko trzy kanały.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto pisał ten komunikat na oficjalnej stronie, ma chyba problemy ze składnią, bo komunikat jest bardzo niejednoznaczny. W każdym razie NC+ na Facebooku zapewnia, że po 28 lutego 2018 kanał Eleven Sports 4 nadal będzie dostępny w pakiecie Extra+. Więc chyba wszystkie wątpliwości się wyjaśniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy ciągle o tym samym.

Na chwilę obecną E4 jest dostępny od pakietu Ekstra+ wzwyż, oraz w paczce Eleven, którą można dobrać do każdego pakietu, ale tylko dla nowych abonentów.

 

Myślę, że za jakiś czas (może wkrótce a może za 3 miesiące) kanał zostanie też dołączony dla obecnych posiadaczy paczki Eleven.

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na dniach muszę się zdecydować, bo zrezygnowałem z CP i zaraz mi się umowa kończy. Czy mają jakieś ciekawe oferty dla nowych abonentów? Zastanawiałem się nad tym pakietem:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/extraplus-premium-12m-FS/zamow

 

Czy jak na realia NC+ się opłaca, czy ewentualnie jestem w stanie coś jeszcze lepszego wyciągnąć? Też nie ukrywam, że krótsza umowa jest dla mnie na plus, ale nie jest decydującym wyznacznikiem.

 

EDIT: Dodatkowo za zamówienie tego pakietu przez telefon dają kartę pre paid o wartości 100zł do wykorzystania w dowolny sposób.

Edytowane przez Robert057
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...