Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, GrubyBubu napisał:

Wracając do tematu, druga, trzecia czy tak kolejna karta nie jest potrzebna, nowe konto, stara karta i wszystko śmiga default_wink.png

 

Założone na tą samą kartę :jupi::mrgreen:

Działa. Dostęp do 17 lipca.

 

43 minuty temu, GrubyBubu napisał:

Można usuwać i dodawać do woli, oczywiście ze starego konta usunąć trzeba kartę która w nowym będzie wykorzystana default_wink.png

 

W sumie nie trzeba, ze starego konta nie usunąłem karty i na nowym dodałem tą samą i działa.

Pobrało 1 PLN

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kocik89 napisał:

Ja mam 2019 i ngdy nie korzystałem ze smart wiew. Tylkoze smart things. Jakby mój działał dobrze 4 lata to bym sie obraził. Ale gdzieś widzialem że ostatnio netflix wygasł tym z 2012. Czyli może trochę po żyją. 

Netflix wygasł w Samsungach z 2011 roku, w modelach z roku 2012 nadal działa :-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
5 godzin temu, kingofsouth napisał:

Założone na tą samą kartę :jupi::mrgreen:

Działa. Dostęp do 17 lipca.

 

W sumie nie trzeba, ze starego konta nie usunąłem karty i na nowym dodałem tą samą i działa.

Pobrało 1 PLN

 

 

Skoro testujemy, to testujemy dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2020 o 15:38, Pawel napisał:

Jak się dobrze zakręcisz spokojnie wyjdzie taniej.Odlicz 460 zl w promocji CA a po 24 miesiącach schodzisz ze Startem do 9,90 a HBO wystarczy włączać co drugi miesiąc co również da oszczędności.Jak to wszystko zliczysz wyjdzie bez problemu poniżej pięciu dych.

Błędne założenia. Nie zejdę poniżej 5 dych z satelity.

Ja się nie chcę zakręcać i kombinować. Telewizja nie jest najważniejszym punktem moich zajęć więc wolę jej nie mieć niż tak kombinować. Szkoda czasu na takie manewry. Jakoś mi nie zaoferowali nigdy pakietu Start za 9,90 PLN pomimo kończącej się umowy, złożonego wypowiedzenia 3 miesiące wcześniej  i  zwlekaniem z jej przedłużeniem do ostatniego możliwego dnia. Zaoferowali dopełnienie do Comfort, dopełnienie do Extra w cenach niższych ale o obniżce "startu" nie chcieli nawet słyszeć. Wszystkie oferty były tak skrojone żebym płacił więcej niż w poprzedniej umowie.

Włączanie i wyłączanie HBO też się nie uda bo po kilku takich "manewrach" nie można już wyłączyć. Trzeba iść do punktu i wyłączyć w punkcie, ale już włączyć spowrotem nie można będzie.

Tak więc OTT otwiera pod tym względem nowe możliwości i daje większa elastyczność wyboru treści pod kątem potrzeb klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest OTT i tu założenie jest zupełnie inne niż w sat jak za 2 lata jakość na OTT się poprawi to kupie rodzince najniższy pakiet sat w cyfrowym polsacie a sobie dokupie pakiet sportowy przez OTT :) dość dziwny jest jednak fakt że taki "luksus" wykupiony bezpośrednio od C+ wychodzi drożej niż playerze  ten 2 nie ma aplikacji na Apple TV i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie miał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, marrak napisał:

@kingofsouth chcesz powiedzieć że podałeś te same dane (imię nazwisko i adres i inną kartę i to przeszło?) Jeśli tak to tam chyba naprawdę te systemy piszą studenci.

 

To samo: imię, nazwisko , adres ta sama karta co była użyta do tego kota co zrezygnowałem . Jedynie e mail jest inny :rofl:

Dwa razy pobrało 1 PLN z konta. Ja tak mogę testować w nieskończoność :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...