Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę testował od 9 lipca oglądając premiiere legue na urlopie nad morzem.... mam nadzieje że od września będę mógł spokojnie podczas burzy odpalić apple tv i oglądać c+ sport bez dodatkowych opłat i kombinowania z nc+ go na android tv.....  a i ostatnie trzy dni jedynym sposobem zmiany kanałów było u mnie odpalenie nc+ go na android tv i zmiana kanałów myszką z poziomu aplikacji w telefonie...l. to tak dla tych którzy ciągle pytają po co Ci aplikacja na apple tv jak masz sat..... właśnie po to. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pawel napisał:

Za tyle jest sprzedawana bez promocji.Spróbuj włączyć na jeden miesiąc to się przekonasz.

Przecież za 5 dych spokojnie można mieć paczkę C+ wraz z HBO i HBO Go a kanałów niesportowych czy sportowych z paczki C+ nie ma obowiązku oglądania.Nie wiem w czym problem.

No to policzmy:

Paczka Canal + 25 PLN

HBO + HBO GO 20 PLN

Pakiet start 19,99  PLN

Najem modułu 1 PLN

wychodzi 65,99.  Czyli 15,99 więcej niż piszesz :-).

Za chiny taniej nie chcieli sprzedać. Manewry tańszym pakietem start, bez pakietu start, wydłużony okres zobowiązania...  nic z tych rzeczy :-):-). 

Jak ktoś płaci w totalu mniej niż 60 kilka PLN jest poniżej progu opłacalności.  Takie wnioski można wysnuć po negocjacjach z Canal plus.

Tymczasem w usłudze OTT można....Bo wystarczy wziąć "pakiet filmowy" za 50 PLN bez dodatkowych opłat.

 

Edytowane przez Robert03
korekty inter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kinomaniaka usluga super wiadomo jakosc moglabyc lepsza no ale nie ma umowy bylem bardzo dlygo na umowach canal stracil na rzecz nfilm prawie wszystkie  wytwórnie i zostal mu tylko universal i co. Trzeba bylo placic. A tak rezygnuje i przechodze na inny serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Robert03 napisał:

No to policzmy:

Paczka Canal + 25 PLN

HBO + HBO GO 20 PLN

Pakiet start 19,99  PLN

Najem modułu 1 PLN

wychodzi 65,99.  Czyli 15,99 więcej niż piszesz :-).

Za chiny taniej nie chcieli sprzedać. Manewry tańszym pakietem start, bez pakietu start, wydłużony okres zobowiązania...  nic z tych rzeczy :-):-). 

Jak ktoś płaci w totalu mniej niż 60 kilka PLN jest poniżej progu opłacalności.  Takie wnioski można wysnuć po negocjacjach z Canal plus.

Tymczasem w usłudze OTT można....Bo wystarczy wziąć "pakiet filmowy" za 50 PLN bez dodatkowych opłat.

 

Jak się dobrze zakręcisz spokojnie wyjdzie taniej.Odlicz 460 zl w promocji CA a po 24 miesiącach schodzisz ze Startem do 9,90 a HBO wystarczy włączać co drugi miesiąc co również da oszczędności.Jak to wszystko zliczysz wyjdzie bez problemu poniżej pięciu dych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam narazie nic nie włączam za darmo, patrząc na te problemy co tu podaliście to raz, a dwa, nc+go na tablecie w zupełności mi wystarcza. Założyłem konto, może kiedyś odpalę za free dla sprawdzenia. Lecz nigdy nie zapłacę, do puki mam sat i nc+ go. Wolę wykupić Netflixa czy APV jako dodatek do oferty sat. Puki co jest to zbędny bajer dla mnie. 

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ircios napisał:

Ja tam narazie nic nie włączam za darmo, patrząc na te problemy co tu podaliście to raz, a dwa, nc+go na tablecie w zupełności mi wystarcza. 

Ja wlacze , bo będę w DE w lipcu.

Szwagier przynajmniej bedzie mógł ocenić czy warto , co ja juz mu mówiłem,  że nie warto , sam niech się  przekona , ze to na 65 cali sie nie nadaje ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...