Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.06.2020 o 14:13, tyrla napisał:

 

 

W dniu 9.06.2020 o 14:18, frankie1905 napisał:

W punkt! @madovsky @Kaz.699 - jak chcecie zobaczyć jak wygląda dobra usługa to wykupcie sobie VPN, załóżcie konto na chociażby Viaplay Sweden czy CMore Sweden i wtedy zobaczycie na czym polega oferowanie super aplikacji, w super jakości. Na Viaplay kanał Viasat Ultra HD śmiga aż miło. Nie chcę wspominać już nawet o Molotov.TV we Francji czy NOW TV Italia. P.S. Możecie przekazać te uwagi do działu technicznego Canal+. Niech chłopaki sobie obejrzą na czym polega chociażby 50fps na kanałach sportowych. A jeśli nie, to odpalcie sobie nawet IPLE na Apple TV i obejrzyjcie w przyszłości jakiś mecz na PSP 4K. czy nawet na Eleven Sports 1. Już nawet Polsat, który powszechnie uważany jest za amatora w kontekście OTT, zrobił to lepiej niż Canal+ w Polsce.

 

W dniu 9.06.2020 o 14:15, bugmenot napisał:

@madovsky @Kaz.699 oczywiście pozostaje wierzyć, że jesteście szczerze zachwyceni tym "wyborem", "brakiem umów" i "bogatą biblioteką VOD", bo byliście przez ostatnie 5 lat poza cywilizacją i nie zauważyliście, że to co oferuje OTT C+ to jest poziom, który minimalnie obeznanego użytkownika satysfakcjonowałby może w 2015 roku.

Player+ więcej (bo miał np. boxa) oferował już w 2017 roku a nawet już wtedy "trącił myszką" jeśli chodzi o jakość, wygodę używania czy dostępność aplikacji w porównaniu usług typu Netflix, Prime Video czy nawet Ipla.

A i bibliotekę VOD miał wiekszą. Tak więc, sorry, ale z czym do ludzi? ;)

 

Wy tak na poważnie?? przestałem czytac jak doszedłem do oferty wyboru platformy polsatu bo uwaga uwaga...ma szybsza aplikację. Pomijam ze ciagle i w kółko porownujecie rzeczy które nie maja ze soba nic wspolnego. POZOSTAJE SZCZERZE WIERZYC ZE TE...WYNURZENIA TO TAK PÓŁ SERIO PISANE FILOZOFIE OBEZNANYCH UZYTKOWNIKOW SPOD ZNAKU TALERZA SAT.  KABLA I UMOWY NAJLEPIEJ JAK NAJDLUZSZEJ I JAK NAJDROZSZEJ (NAJWAZNIEJSZE ZEBY BYLO 4k W NAZWIE)  ZYCZE POWODZENIA W DALSZYM WSPIERANIU OPERATOROW KABLOWYCH W PL. 

Edytowane przez Kaz.699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, all999 napisał:
30 minut temu, ircios napisał:
A może trzeba herce w tv ustawić na 50

A da się? W moim LG nie ma takiej możliwości. Przerobiłem parę TV przez ostatnie kilka lat i nigdy nie widziałem takiej opcji po stronie TV. W niektórych źródłach się da.

 

To się ustawia w boxie. Jeden user w tym temacie pisał, że mu cięły nawet paski na TVN24 i okazało się ze miał ustawione 1080p/60. Czyli 25 klatek konwertowane na 60 ;).

 

@Kaz.699 wyedytuj jeszcze 20 razy to może da się w koncu zrozumieć o co Ci chodzi? Ale jeszcze, że jestem spod lobby "talerza" to nikt mi tutaj na forum nie zarzucił. Propsy :d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  To się ustawia w boxie. Jeden user w tym temacie pisał, że mu cięły nawet paski na TVN24 i okazało się ze miał ustawione 1080p/60. Czyli 25 klatek konwertowane na 60 default_wink.png.

 

[mention=40974]Kaz.699[/mention] wyedytuj jeszcze 20 razy to może da się w koncu zrozumieć o co Ci chodzi? Ale jeszcze, że jestem spod lobby "talerza" to nikt mi tutaj na forum nie zarzucił. Propsy default_biggrin.png.

 

To się pisze że w boxie, nie w TV default_smile.pngI na koniec offtopa, Play Now TV Box ma tylko możliwość wymuszenia 50 fps w ustawieniach. Nie ma innych opcji i na moje oko, niczego to nie zmienia. Menu chodzi w 25 albo 50, a TV mam 60 i to niestety wygląda źle. Menu klatkuje jak sport na Canal+ :)

 

 

 

a527b68dd1e0f7fe2dce7e5cc643363d.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to logiczne, że chodzi o ustawienia boxa.

W Android TV na większości urządzen można ustawić praktycznie dowolną rozdzielczość wyjściową, jeśli nie w ustawieniach Androida (jak w MiBoxie) to apką typu TVHZ.

 

Jeśli będziesz konwertował obraz z 25 na 50 a potem jeszcze na 60 klatek, to powodzenia :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2020 o 22:57, Pawel napisał:

To już nie kumam tej zasady. Czyli wolisz zapłacić więcej za mniej ?Byleby sport był oddzielony od filmu ?

Nie zgodzę się.Spokojnie można połączyć działkę z telewizją.W dzień praca na działce a wieczorem dobry film czy mecz w telewizji.Jedno nie wyklucza drugiego.

Zasada jest prosta. Jeśli cała paczka Canal Plus (10 kanałów) kosztuje 25 PLN to każdy kanał osobno kosztuje  ?  Z matmy wychodzi że 2,50 Taniocha. No ale pewnie nie w tym przypadku.  A jeśli się to tak nie liczy to znaczy że ktoś tu kogoś dyma. Bo jeśli  kupuję kanały z reklamami to wiadomo że  reklamy dokładają  finansowanie kanału i wtedy operator i dystrybutor kanału kombinuje. Ale jeśli reklam nie ma to znaczy ??? No właśnie co to znaczy ?  Że ktoś ma betonową głowę i woli nie mieć klienta niż go mieć za 20 PLN ? Tak właśnie działają korporacje Maja próg rentowności i pozamiatane.

Ja jestem prosty chłopak, umysł ścisły. 2+2 = 4 a nie 10 :-).

I to nie jest sknerstwo. Gdyby mi zależało na tych filmowych to bym je wziął i za 30-40 PLN.  To nie są jakieś wielkie pieniądze.  A że mi nie zależy to nie biorę :-)

 

Działkę z telewizja da się połączyć oczywiście. Jeśli ktoś na działce śpi, mieszka, przebywa kilka dni z rzędu, weekendy albo całe lato to jasne.

Ja miałem na myśli działkowca z POD który w więszkości przypadków na noc wraca do domu bo ma blisko.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Robert03 napisał:
Zasada jest prosta. Jeśli cała paczka Canal Plus (10 kanałów) kosztuje 25 PLN to każdy kanał osobno kosztuje  ?  Z matmy wychodzi że 2,50 Taniocha. No ale pewnie nie w tym przypadku.  A jeśli się to tak nie liczy to znaczy że ktoś tu kogoś dyma.

 

Ty tak serio? Prawa filmowe i sportowe kosztują, a Ty chciałbyś za 2,5 kanał z nowościami filmowymi. Niezły żart.

W jednym masz rację, tak się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że się nie liczy, bo taka oferta jest ofertą z zobowiązaniem i warunkiem jest posiadanie pakietu min. START, który zawiera zestaw, który spokojnie nie kosztuje więcej niż 10 zł (a liczą sobie 15-20 zł). Poza tym patrząc obecnie na zawartość jest to cena adekwatna do ilości treści, Kanałów nie jest 10, bo C+3 czy C+4 dublują treści C+, C+ Sport i C+ Sport 2. C+1 dubluje C+. Realnie jest ich 7, choć treści jak na 4. Czyli za realne 30-35 zł płacimy jak za 4.

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robert03 napisał:

Zasada jest prosta. Jeśli cała paczka Canal Plus (10 kanałów) kosztuje 25 PLN to każdy kanał osobno kosztuje  ?  Z matmy wychodzi że 2,50 Taniocha. No ale pewnie nie w tym przypadku. 

Blednę założenia. Paczka kosztuje 80 zł a nie 25. Cena 25 zł to cena promocyjna za całą paczkę.Jak w sklepie.Piwo w wielopaku wychodzi taniej niż osobno ;)

BTW Sport od Filmu już był kiedyś rozdzielony.Wcale nie było taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

No jasne, że się nie liczy, bo taka oferta jest ofertą z zobowiązaniem i warunkiem jest posiadanie pakietu min. START, który zawiera zestaw, który spokojnie nie kosztuje więcej niż 10 zł (a liczą sobie 15-20 zł). Poza tym patrząc obecnie na zawartość jest to cena adekwatna do ilości treści, Kanałów nie jest 10, bo C+3 czy C+4 dublują treści C+, C+ Sport i C+ Sport 2. C+1 dubluje C+. Realnie jest ich 7, choć treści jak na 4. Czyli za realne 30-35 zł płacimy jak za 4.

To też nie do końca jest tak. Płacisz za kontent, a nie ilość kanałów, gdyby z 10 zrobili 5, to dalej byś płacił tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Pawop napisał:

To też nie do końca jest tak. Płacisz za kontent, a nie ilość kanałów, gdyby z 10 zrobili 5, to dalej byś płacił tyle samo.

 

Wg CANAL+ płacę za ilość - gdyby tak nie było to nie funkcjonowalyby oferty 6x C+, 8 x C+, 10 x C+

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...