Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurencja dała do apki kanał 4k. A C+ pomimo zapowiedzi i sprzedaży dziadowskiego boxa 4k nic nie robi. W dodatku porównać działanie aplikacji polsatowskiej do apki C+ to niebo, a piekło. 

Wstydź się C+

 

https://satkurier.pl/news/211307/eleven-sports-1-4k-w-polsat-box-go.html

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ircios napisał:

Konkurencja dała do apki kanał 4k. A C+ pomimo zapowiedzi i sprzedaży dziadowskiego boxa 4k nic nie robi. W dodatku porównać działanie aplikacji polsatowskiej do apki C+ to niebo, a piekło. 

Wstydź się C+

 

https://satkurier.pl/news/211307/eleven-sports-1-4k-w-polsat-box-go.html

Ja bym był ostrożny z tym 4k, bo tam leci to w HD taki przynajmniej profil pobiera na AndroidTV9 i nie wchodzi wyżej9. Nie mówiąc już, że apka PB lubi się zawiesić. Jeśli znaczek ma dla ciebie znaczenie to ciesz oko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, ircios napisał:

Konkurencja dała do apki kanał 4k. A C+ pomimo zapowiedzi i sprzedaży dziadowskiego boxa 4k nic nie robi. W dodatku porównać działanie aplikacji polsatowskiej do apki C+ to niebo, a piekło. 

Wstydź się C+

 

https://satkurier.pl/news/211307/eleven-sports-1-4k-w-polsat-box-go.html

W pierwszych miesiącach PB go miało padaczke. W porównaniu z naszą apką wygląda tragicznie, a  nawet teraz   nie da się obejrzeć meczu bez przygód.  PB Go jest jak publiczna toaleta, można skorzystać ale tylko gdy nie masz innej alternatywy. 

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje w takim samym stopniu zarówno na smartfonach, jak i na Android TV.

 

Było też już wielokrotnie pisane, że nie dotyczy to wszystkich, więc jak ktoś pisze, że u niego działa i nie rozumie innych, to niech się po prostu cieszy, że jego to nie dotyczy, ale niech nie neguje, że problemu nie ma.

 

W drugim temacie (swoją drogą już kiedyś prosiłem, żeby wydzielić osobny wątek dla problemów technicznych, ale moderacja jest głucha na ten temat) pisałem, że u mnie jakimś cudem nagle się to naprawiło z dnia na dzień, a jeśli dobrze kojarzę jako pierwszy na forum zgłaszałem ten błąd. Nagle się naprawiło i pewnie za jakiś czas znowu się nagle zepsuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kocik89 napisał:

Nie wiem co wy macie z tym błędem u mnie w domu canal plus online działa 24 h i wszystko jest ok. 

 

Ja też ani razu nie widziałem takiego błędu. Nigdy. Nie wiem nawet jak to się objawia/wygląda a mam TV SONY z Android TV i Nvidię Shield TV 2019 Pro (do innego telewizora), też z Android TV. 

Edytowane przez zetorson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zetorson napisał:

 

Ja też ani razu nie widziałem takiego błędu. Nigdy. Nie wiem nawet jak to się objawia/wygląda a mam TV SONY z Android TV i Nvidię Shield TV 2019 Pro (do innego telewizora), też z Android TV. 

@zetorson

Ja już kilku krotnie miałem ten błąd, sprawdzane na dwóch kontach jedno w ramach abonamentu, drugie wykupione.
Testowane na trzech dostawcach Internetu T-Mobile, lokalny światłowód i Vectra i kilkunastu urządzeniach 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakończenie umowy popsuła mi się aplikacja.

Na C+ Sport2 bardzo słaby obraz był wczoraj, bliżej mu było do SD.

PL wręcz nieoglądalna.

Na Premium Sport już lepiej bo HD.

Sprawdzone na Android TV.

Zamiast poprawy to mogę stwierdzić, że jest coraz gorzej podczas korzystania z Canal+ Online.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...