Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy jeśli chodzi o przygode z telewizja internetowa na tv i w związku z tym chciałbym zapytać jak oceniacie jakość wideo w c+ ? Czy jest to taka sama jakość jak i płynność w przypadku sportu w tradycyjnej telewizji ? Zastanawiam się nad przejściem i ciekawi mnie czy warto pod kątem jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie interesuje Cię C+ 4K?

Warto.

Ogólnie nie mam zastrzeżeń i być może zamienię sat  ( po 2 latach)  na internetową  telewizję.

A przynajmniej na miejscu u siebie będę tylko z tej aplikacji korzystał. ;-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wojtasekole napisał:

Witam, jestem nowy jeśli chodzi o przygode z telewizja internetowa na tv i w związku z tym chciałbym zapytać jak oceniacie jakość wideo w c+ ? Czy jest to taka sama jakość jak i płynność w przypadku sportu w tradycyjnej telewizji ? Zastanawiam się nad przejściem i ciekawi mnie czy warto pod kątem jakości.

Jeśli cenowo coś zyskasz to możesz się zastanawiać. Jeśli nie, to nie ma sensu. Na sat mimo wszystko moim zdaniem jest lepsza jakość. O komforcie typu wybór kanału,zmiana na inny itd. nie wspominając. Chyba, ze nastawiasz się na oglądanie wybranych pozycji programowych to wtedy OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pawel napisał:

Jeśli cenowo coś zyskasz to możesz się zastanawiać. 

Z tym zdaniem wypada się jak najbardziej zgodzić. ;-)

Na tyle jest dobrze z jakością, że częściej sięgam do aplikacji niż oglądam przez dekoder.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz każdy ma inne oczekiwania. Ja dokładnie odwrotnie.Gdyby przez net była lepsza jakość pewnie częściej sięgałbym do apki.Skoro jest (moim zdaniem) gorsza a mam wybór to się nawet nie zastanawiam. Tym bardziej, że łatwiej wbić na pilocie np. 113 niż czekać na uruchomienie apki a potem przebijać się przez całą listę kanałów. O brakujących kanałach w opcji przez net nie wspominając. Do oglądania konkretnych wydarzeń sportowych czy treści filmowych jak najbardziej tak ale do zastąpienia wersji sat jeszcze chyba długo nie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przestałem porównywać i wygodniej mi włączyć apkę niż szukać pilota od dekodera itd.

Bez dostępu satelity nie jest źle mając dostęp do paczki C+ ( bo to mnie głównie interesuje) właśnie przez internet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 23:03, Pawel napisał:

Wiesz każdy ma inne oczekiwania. Ja dokładnie odwrotnie.Gdyby przez net była lepsza jakość pewnie częściej sięgałbym do apki.Skoro jest (moim zdaniem) gorsza a mam wybór to się nawet nie zastanawiam. Tym bardziej, że łatwiej wbić na pilocie np. 113 niż czekać na uruchomienie apki a potem przebijać się przez całą listę kanałów. O brakujących kanałach w opcji przez net nie wspominając. Do oglądania konkretnych wydarzeń sportowych czy treści filmowych jak najbardziej tak ale do zastąpienia wersji sat jeszcze chyba długo nie.

Z tą różnicą, że na moim PlayTVbox z pilota mogę wybrać numerycznie kanał live.Problem trzeba wpierw ustalić jaki kanał jest pod konkretnym numerze.Play na swojej planszy kanałów podaje jego numer.Może ktoś ma rozpisane wszystkie nr. kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marek napisał:

Z tą różnicą, że na moim PlayTVbox z pilota mogę wybrać numerycznie kanał live.Problem trzeba wpierw ustalić jaki kanał jest pod konkretnym numerze.Play na swojej planszy kanałów podaje jego numer.Może ktoś ma rozpisane wszystkie nr. kanałów.

Piszesz o ofercie kanałów w usłudze Play czy Canal+ ?Bo apka C+ jest przecież taka sama dla wszystkich boxow na Androidzie a ja nie kojarzę by kafle z kanałami miały numerację.

Wczoraj natomiast wyszedł kolejny kwiatek. Włączam z ciekawości Ale Kino a tam zamiast filmu komunikat w stylu "Program niedostępny ze względów licencyjnych" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem na planszy Play.Nie

16 godzin temu, Pawel napisał:

Piszesz o ofercie kanałów w usłudze Play czy Canal+ ?Bo apka C+ jest przecież taka sama dla wszystkich boxow na Androidzie a ja nie kojarzę by kafle z kanałami miały numerację.

Wczoraj natomiast wyszedł kolejny kwiatek. Włączam z ciekawości Ale Kino a tam zamiast filmu komunikat w stylu "Program niedostępny ze względów licencyjnych" :D

Kafle Play-a mają nr.kanałów.Pilot od Play ma klawisze nr więc łatwo nacisnąć na aplikacji C+ 5 masz TVN 24 czy 101 nasze Ale Kino itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth ale czy to Cie jeszcze dziwi? Zobacz ile czasu potrzebowali żeby wrzucić produkcje z Kino Świat, którego są właścicielem. Wiadomo, że część tytułów pewnie była u konkurencji dostępna ze względu na czasowe umowy, ale to nie zmienia faktu, że dopiero teraz to zrobili. Wcześniej praktycznie nic nie dodawali.

 

Statystyki podczas meczów też były zapowiadane już dawno, a dopiero teraz były testowane przy Lidze Mistrzów. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...