Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, ircios napisał:

Czasami pod latarnią jest najciemniej.  

Z powodu jednego zamulenia nata czy aplikacji podnosisz alarm. Jak będzie to notorycznie się powtarzać to zacznij działać.

 

Po co coś zmieniać, skoro dobrze działa. Chyba, że tylko po to, aby mieć coś nowego. 

Nie podnoszę żadnego alarmu. Nie działa dobrze (zdarzają się kółka ładowania), więc chcę ustalić tego przyczynę. Stąd moje pytanie jak to wygląda u Was i czy na ktoś porównywał z Chromecast 4.

Sprawdzę jeszcze na kablu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tnovak92 , mam Mi Boxa S około 10 metrów od rutera (w innym pokoju) i takie kręcenie się kolka,  to występuje u mnie na rożnych aplikacjach kilka razy w miesiącu wieczorem jak wszyscy wrócą na osiedle do domów z pracy , ja w tym widzę wine  (połączenia WiFi)  Na kablu mam podłączone inne urządzenia i nie ma z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz szukać przyczyny, bo wina po stronie C+. Po jednej z aktualizacji bardzo często kręci się kółko po wejściu w jakiś film. Należy wtedy wyjść i spróbować ponownie, aż do skutku. Kiedyś to nie występowało w ogóle a ostatnio nagminnie.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Inspektor napisał:

Wczoraj włączam telewizor LG i widzę, że jest już nowa apka na Polsat Box, a na Canal + dalej brak. Czyja to wina?

Canal+ na Twitterze cały czas odpowiada "wkrótce". We Francji wypuścili apkę na webOS w maju 2021 i sprawuje się nieźle podobno. Czekamy na C+. Raczej nastawiałbym się na 2022 rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, flisek94 napisał:

Canal+ na Twitterze cały czas odpowiada "wkrótce". We Francji wypuścili apkę na webOS w maju 2021 i sprawuje się nieźle podobno. Czekamy na C+. Raczej nastawiałbym się na 2022 rok. 

Nawet jak się pojawi na Webos , to zapewne na 2 letnie TV. 

Lub młodsze,  czyli nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kingofsouth napisał:

Nawet jak się pojawi na Webos , to zapewne na 2 letnie TV. 

Lub młodsze,  czyli nowe ;)

Najprawdopodniej tutaj się srogo mylisz. Nie mogę się doczekać, aż nie

bede musiał puszczać C+ poprzez  AirPlay. Pomimo tego, że to połączenie super działa na OLEDzie C8 (z 2018 roku), to jednak lepiej byłoby to wszystko pilotem robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2021 o 10:30, kingofsouth napisał:

Tak , dwa urządzenia równocześnie.

Testowałeś to? Na ich stronie jest napisane:

Cytat

Jeśli korzystasz z serwisu CANAL+ online jako Abonent Platformy CANAL+ (telewizji satelitarnej) możesz korzystać z 1 urządzenia, lecz masz również dostęp do nc+ GO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, biguslogus napisał:

Chciałbym zapytać czy może ktos ma w abonamencie C+ w Polsce i korzystał z C+ Online za granicą? Czy ilosc kanalow w online zmienia sie za granica czy nadal jest taka sama ilosc jak w Polsce?

Jeżeli jest to w UE to wszystkie kanały działają tak samo jak w Polsce😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tylko UE. Nawet poza granicami strefy. Wystarczy karta  SIM z któregoś z państw członkowskich i oglada C+OTT. 

Ja na Francuskiej karcie gdzie jest dużo neta w roamingu i mają  umowy podpisane z wybranymi krajami spoza wspólnoty, ogladam sobie w Szwajcari czy Norwegi.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...