Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Pawop napisał:

Dla bogatej biblioteki VOD (obszerniejszej niż miałem w UPC), wszystko co jest na C+ jest dostępne na życzenie, nie trzeba nic nagrywać.

Chyba nie do końca tak jest. Weźmy "Sprawa Tomka Komendy". W VOD nie ma, za to jest w Premiery Canal+ za 14,99. A w liniowej TV czasami nadają i można sobie nagrać, żeby nie siedzieć przed TV jak nie pasuje.

 

Natomiast dla mnie inna sprawa jest ważna - jakość: w UPC VOD nie ma polskich napisów, a przez Internet są. Tylko że jest jeszcze coś: w obu VOD nie ma dźwięku DD 5.1, tylko stereo. Czyli do Netflixa temu wszystkiemu jest bardzo daleko, a kasę życzą sobie sporą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ircios napisał:

U mnie podobnie. A pisać do nich to raczej mi się nie chce. To ich obowiązek dodać tym co mają w abo.

Pisałem wczoraj i nic, dzisiaj napisalem o ponowne wysłanie uprawnień ponieważ brakuje mi cinemax i wysłali uprawnienia cinemax wskoczył, ale nadal brakuje Fightbox , H2 , Adventure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Pojawił się Sundance.

H2 nie widzę, a Republika jako kanał był wcześniej dostępny w C+ online?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpalam apkę Canal+ w telefonie i zamiast się normalnie jak zwykle odpalić wyświetla mi się aktor z serialu Kruk i okienka zaloguj się oraz zmień region. Jak wybieram zaloguj i wskazuję swoje konto to i tak każe mi wpisywać login i hasło. Jak klikam zaloguj to wyrzuca mi komunikat: "System nie może przetworzyć tego żadania 500 internal server error"

 

Jakieś pomysły co z tym zrobić????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lakiman napisał:

Dołączono ostatnio Polsat Jim- Jam?

 

Był już wcześniej.

 

7 godzin temu, MonogioPL napisał:

Zauważyłem, że zwiększono Bitrate Polsat News z 720p (2,5 Mb/s) na 1080p (6 Mb/s). 

 

Z tego, co widzę jeszcze dla AMC oraz Superstacji. Z kolei dla Fox Comedy zwiększono z SD (2 Mb/s) do 720p (2,5 Mb/s).

 

Z kolei coś się schrzaniło z timeshift/reStart dla AMC. Niby jest, ale nie działa i nie ma żadnej pozycji do cofnięcia.

 

W dniu 8.07.2021 o 11:50, kingofsouth napisał:

Cinemax jest w 1080p (6Mb/s) takie info , gdyby ktoś pytał ;)

 

A jaka jest jakość dla Adventure, FightBox, History 2? Czy jest timeshift/reStart do 8h na tych 5 kanałach?

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zyke napisał:

Dziś odpalam apkę Canal+ w telefonie i zamiast się normalnie jak zwykle odpalić wyświetla mi się aktor z serialu Kruk i okienka zaloguj się oraz zmień region. Jak wybieram zaloguj i wskazuję swoje konto to i tak każe mi wpisywać login i hasło. Jak klikam zaloguj to wyrzuca mi komunikat: "System nie może przetworzyć tego żadania 500 internal server error"

 

Jakieś pomysły co z tym zrobić????

Za którymś razem wreszcie odpaliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa ma pewien "+"...uczy cierpliwości .😅

( H2 jak nie było tak nie ma, poczekam spokojnie do czasu jak zaczną wydzwaniać z propozycjami aneksu..)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem apkę na telefonie, oczywiście brakuje Cinemaxów, ale co innego mnie nurtuje, mianowicie wczorajsza wieczorna próba włączenia jakiegokolwiek horroru w zakładce "Telewizja na żywo" wiązała się z czerwonym ekranem z kluczykiem i informacją że ze względu na możliwość oglądania przez osoby niepełnoletnie kanał został zablokowany (czy jakoś tak) i mam pytanie czy idzie i jak to wyłączyć?

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sławek72 napisał:

Wczoraj zainstalowałem apkę na telefonie, oczywiście brakuje Cinemaxów, ale co innego mnie nurtuje, mianowicie wczorajsza wieczorna próba włączenia jakiegokolwiek horroru w zakładce "Telewizja na żywo" wiązała się z czerwonym ekranem z kluczykiem i informacją że ze względu na możliwość oglądania przez osoby niepełnoletnie kanał został zablokowany (czy jakoś tak) i mam pytanie czy idzie i jak to wyłączyć?

Niestety dotyczy to też programów live dla dorosłych komunikat i obraz "czarna wdowa".Wychodzi na to że wszyscy mamy w domu nieletnie dzieci co jest nonsensem.Ciekawie jak to długo potrwa.Chyba w aplikacji Playnow tych problemów nie ma.

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...