Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

El Clasico w CANAL+ online z trzema wersjami komentarza:

  • neutralnym (na antenie CANAL+PREMIUM i Event Channel 1),
  • probarcelońskim (na antenie dodatkowego kanału Event Channel 2)
  • promadryckim (na antenie dodatkowego kanału Event Channel 3)

Transmisja spotkania 10 kwietnia od 20:55. Studio rozpocznie się o 19:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, WebMat napisał:

Na Galaxy S21 5G też tnie na 2-4 ekranach. Myślę, że to ostateczny dowód na to, że problemem jest optymalizacja, a nie wydajność procesora.

Dzięki byłem pewny, że jakiś czas temu wszystko działało płynnie. Inna sprawa, że multi działa tylko w jakości SD (600kb/s) i nie ma możliwości zmiany.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, drq napisał:

Dzięki byłem pewny, że jakiś czas temu wszystko działało płynnie. 

 

Działało płynnie,  ale od jakiegoś czasu zepsuto i nawet odpalenie na 2 ekrany powoduje zacięcia. Smartfony:

S10, S10+.

Edit:

Dzisiaj kanały Event 1 , 2 działają na Play Now BOX TV oraz Mi Box S bez problemów.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, watchman napisał:

Rodacy, czy jako abonent Platformy po zakupie tego ich dedykowanego box'a (Skyworth HY4001) będę miał dostęp do Canal+ online na dwóch urządzeniach jednocześnie, czy jedynie na jednym? 

 

45 minut temu, ircios napisał:

W abonamencie na jednym. 

Tak faktycznie jest zapisane na stronie internetowej.  Chociaż pytałem dwóch konsultantów,  którzy mnie zapewniali, że pomimo tego, że jestem abonentem satelitarnego C+ to mając box od C+ będę mógł oglądać jednocześnie na C+ Box i jeszcze jednym innym urządzeniu. Ale sam nie sprawdzałem, bo boxa od nich nie mam, a wiemy jak to z wiedzą konsultantów bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy usługę w UK całkowicie zablokowali czy to tylko blokada przez dostawcę internetu?, nie śledzę na bieżąco wątku a z okazji przymusowej kwarantanny ugrzązłem w pokoju hotelowym a Tv nie chcę ruszyć...




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle sprecyzowałem pytanie, wszystko już w porządku, jednak był to problem dostawcy internetu. Chodziło o roaming w telefonie który powinien omijać to ograniczenie, po restarcie telefonu wszystko wróciło do normy.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny błąd, wcześniej pojawiał się sporadycznie a teraz na okrągło. Oglądałem wczoraj serial "Grzechy przeszłości" i w niemal każdej scenie w której nie ma dialogów pojawiają się zapętlone w kółko kilka linijek napisów z dialogu z poprzedniego odcinka. Ciągle ten sam fragment dialogu. 

 

Jeśli komuś zacina to niech przewinie kawałek do tyłu i niech zrobi pauzę. Wtedy kręci się kółko tak długo aż nie włączymy Play. To kręcenie to pobieranie. Im dłużej poczekamy to tym więcej pobierze się i będziemy oglądać z pobrania a kolejny fragment pobierze się już na bieżąco podczas oglądania.

Edytowane przez Rasheed
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja aplikacji Canal+.

Zmienił się wygląd menu ustawień. A w zamian pogorszyła się jakość transmisji sportowych.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 

Po podłączeniu Mi boxa 4K z wyjścia  spdif cyfrowym toslinkiem z amplitunerem KD   - na filmach C+ nie ma ścieżki dolby digital 5.1.

Mam wyłącznie dźwięk PCM stereo. Zmieniałem ustawienia dźwięku i nic nie pomogło. 

Czy w usłudze C+ online jest w ogóle dostępny DD 5.1?

Czy też muszę kombinować przez wysyłanie dźwięku przez HDMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...