Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może też problemy z aplikacją na Android TV ? Jakaś aktualizacja była, zainstalowałem (niestety mnie podkusiło a stara może by działała), po aktualizacji padło, wylogowywanie, w końcu wskoczyły dan poprawnie, próbuję odpalić jakiś film to pokazuje okno - zainstaluj aplikację na tablet lub telefon i nie idzie go zamknąć ani kliknąć instaluj. Kliknięcie "cofnij" wyrzuca z aplikacji do okna logowania.

Na androidzie w samsungu to samo, błąd z logowaniem a po dłuższej chwili jak dane wskoczą, po kliknięciu na jakiś film, zainstaluj aplikację i jak dam instaluj, wyskakuje menu GoolePlaya ale francuskiego, gdzie nie jestem zalogowany i nie mogę pobrać aplikacji (mimo że ją już mam). Masakra tyle keszu za taki szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem promocyjnie do niedawna programy Canal+ (Canal+, Canal+ Film itp.) ale już nie mam. W ramach pakietu SAT zostały wyłączone ale o dziwo w apce Canal+ online dalej działają. Czy jak sobie uzupełnię ofertę o pakiet HBO+HBO Go, to moje uprawnienia w aplikacji zostaną zresetowane i utracę działające ww. programy Canal+. Boję się coś zmieniać w mojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że na Tizenie praktycznie nie da się oglądać programów na żywo? Wczoraj podczas próby oglądania Canal+ Premium, co kilka minut obraz się zatrzymywał i musiałem go odświeżać.

 

Kiedyś takich problemów z tą apką na telewizorze Samsunga nie miałem.

 

Druga sprawa, czy można na tym systemie zmniejszyć jakość transmisji? Sprawdzałem w ustawieniach, sprawdzałem w oknie oglądanego programu, ale nic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że na Tizenie praktycznie nie da się oglądać programów na żywo? 
Przystawki do streamingu, tutaj problemu, nie ma. Tanie i do tego niezawodne
Tizen( 2/ 3 / 4 lata i można sobie nim .... podetrzeć,  mowa o wsparciu technicznym aplikacji
Stworzenie aplikacj Canal+ Online na Tizena przerosło mojego kochanego operatora Canal+ Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ars napisał:

Czy to normalne, że na Tizenie praktycznie nie da się oglądać programów na żywo? Wczoraj podczas próby oglądania Canal+ Premium, co kilka minut obraz się zatrzymywał i musiałem go odświeżać.

 

Kiedyś takich problemów z tą apką na telewizorze Samsunga nie miałem.

 

Druga sprawa, czy można na tym systemie zmniejszyć jakość transmisji? Sprawdzałem w ustawieniach, sprawdzałem w oknie oglądanego programu, ale nic nie widzę.

U mnie na Tizen 2019 rok Samsunga wszystko ok. 

Na meczu Termalika-Jaga,głos czasami ciszej -głośniej był tylko,ale to pewnie problem jednorazowy

Edytowane przez Adamus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 11:24, Emilio1985 napisał:

Chyba trzeba cierpliwie czekać aż C+ zainwestuje w lepszą infrastrukture... Ewentualnie zmień jakość na 720p. Czasami pomaga (szczególnie na C+ Premium)

 

Obniżenie na 720p to żart przy TV 4k, ale co ma infrastruktura do tego? To są przycięcia, które mają wszyscy? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2022 o 08:29, madridista_PL napisał:

 

Obniżenie na 720p to żart przy TV 4k, ale co ma infrastruktura do tego? To są przycięcia, które mają wszyscy? 

No niestety to nie żart. O przycinkach wiele osób mówi więc to chyba powszechny problem, który póki co można obejść, zmieniając rozdzielczość na 720p. Infrastruktura do streamingu ma tutaj kluczowe znaczenie. Nawet gdybyś miał TV za 10k najszybsze możliwe łącze internetowe, to nic to nie da dopóki C+ będzie serwował taką kaszankę. Jest jak jest i nic nie poradzisz.

 

W dniu 4.02.2022 o 20:53, lukas_k napisał:

Wyczyściłem, niestety nadal to samo. Nie rozumiem, czemu tylko z tym playerem mam ten problem. 

Zaktualizuj przeglądarke i Windowsa.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzysta z aplikacji na tablecie? Jak się to sprawuje? Bo u mnie ciężko jest cokolwiek obejrzeć, co kilka - kilkanaście minut błąd, potem "zabijanie" apki i szukanie momentu, w którym skończyłem oglądać. Nawet jeżeli przerywam oglądanie bez błędów to aplikacja i tak nie pamięta gdzie skończyłem i na którym odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...