Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.07.2021 o 22:05, Martinus napisał:

Mam problem. Tata kupił Canal+4K Boxa do oglądania Canal+ Online w lesie (brak odbioru z SAT). Skonfigurowałem sprzęt. I odkryłem że mamy filtr rodzicielski na wszystkich urządzeniach z Androidem (również Chromecast 4.0 czy smartfon)  Chcę włączyć film 18+ i wyskakuje mi informacja o blokadzie ze względu na szkodliwość dla nieletnich np. Ślepnąc od świateł czy Opowieść podręczna z HBO. Nigdy tego nie włączałem, nigdzie w Ustawieniach nie ma opcji wyłączenia tego ustrojstwa. Co najlepsze po zalogowaniu do Canal+ Online na komputerze PC blokada nie występuje. Miał ktoś może ten problem?

U mnie dokładnie to samo. Jedynie co  mi się udało to odpalic dana pozycje z biblioteki HBO i wtedy działa. Nie działa tylko live jak jest 18+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni będę dodawał dostęp u znajomego do oferty Canal+ online dla abonentów (tak, posiada abonament Canal+)  na jego MI BOXie z Androidem 9 (za kilka dni go otrzyma). Mój znajomy jest "nie techniczny" więc muszę mu pomóc dodać ten dostęp.

 

Podejrzewam że dostępu do Canal+ online nie posiada (trzeba będzie założyć konto).

Później trzeba będzie pobrać aplikację na MI BOXa.

Ja wygląda proces dodania urządzenia do "zweryfikowanych urządzeń" ?

Czy mam spodziewać się czegoś nieoczekiwanego np. potrzebny jest numer telefonu na który przychodzi SMS albo ktoś dzwoni żeby zweryfikować urządzenie, muszę mieć dodatkowo laptop aby dodać MI BOXa do urządzeń zweryfikowanych (po zalogowaniu się) albo dostęp do skrzynki e-mail znajomego (co podał jak podpisywał umowę) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziomq 1. Zakladasz konto online na stronie c+ (potrzebny bedzie chyba nr abonenta tv sat). 2. Instalujesz apke c+ na mibox. 3. Odpalasz aplikacje, wybierasz "jestem juz abonentem c+" (lub cos w ten desen). 4. Logujesz sie za pomoca danych ktore zostaly podane przy zakladaniu konta (punkt 1) i to w zasadzie tyle. Pozostaje tylko poczekać kilka godzin na uprawnienia. U mnie vod dzialalo od razu, a na kanały live musialem troche poczekać.

 

A i chyba bedzie potrzebny dostep do kompa lub telefonu, bo na ktoryms etapie trzeba bedzie wejsc pod link aktywacyjny i wpisac kod który pokaze sie w apce c+.

 

Edytowane przez Emilio1985
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oferują produkt technicznie wadliwy. Wprowadzenie zakładki blokady rodzicielskiej z pinem  przerasta możliwości działu IT?

Ktoś już rozwiązał jak się tego pozbyć. Widziałem już że temat był poruszany. Jakoś wcześniej nie przykładałem do tego wagi ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was oglądając na telefonie na HBO 3 film Joker pokazuje się taki komunikat " Ten materiał video jest niedostępny ze względu na szkodliwość dla nieletnich" Przez przeglądarkę wszystko jest ok ale przez aplikacje Canal+ Onlinne  w telefonie już jest blokada wiekowa. Wszystko co ma kluczyk czerwony  na telefonie jest blokowane i nie można obejrzeć i tu moje pytanie jest możliwość zdjęcia tej blokady ??  

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa bo NC+ GO TV wszystko co ma kluczyk czerwony działa a tutaj jest blokowany z automatu dany kanał i nie można go oglądać, póki nie skończy się dany film. Według mnie to jest żart,  ok może być przez moment blokowany ale potwierdzasz raz ze jesteś pełnoletni i po sprawie. Po co jest taka usługa skoro nie będzie można oglądać danego filmu. Myślałem że w ustawieniach jest coś takiego ale nie. To wszystko się dzieje tylko jak oglądamy się przez telefon. Jestem zawiedziony tą aplikacją już na starcie i całe szczęście ze jest jeszcze NC+ GO TV :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że muszą być ograniczenia wiekowe ale nie w ten sposób że wyświetla się komunikat cytuje 

Ten materiał video jest niedostępny ze względu na szkodliwość dla nieletnich.

I co teraz za karę nikt już nie będzie mógł oglądać?? Wiadomo ze telefon to nie telewizor ale skoro aplikacja daje taką możliwość to niech to działa jak należy. 

5 minut temu, JoeDirt napisał:

Na box+ problem blokady też jest. Czyli tylko przez www można swobodnie oglądać programy 18+, to jakieś nieporozumienie lekko pisząc.

 

Czyli jednym słowem nie korzystasz z pełnej oferty,  skoro wszystko co ma 18+ jest blokowane. Jak dla mnie już jest jakaś chora sytuacja  :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan na 31 lipca 2021

 

136 kanałów dostępnych w ofercie CANAL+ online dla klientów DTH w zależności od dostępnej jakości w tym

  • 1080p @ 50fps (8 Mb/s) [14 kanałów]:
    dostępny CatchUP, reStart i TimeShift do 8 godzin wstecz od emisji dla
    CANAL+ Now, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 4, nSport+
    oraz pozostałe
    Eurosport 1, Eurosport 2, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6;
     
  • 1080p @ 25fps (6 Mb/s) [86 kanałów]:
    dostępny CatchUP, reStart i TimeShift do 8 godzin wstecz od emisji dla
    Ale kino+, AMC, BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle, Biznes24, Boomerang, CANAL+ Dokument, CANAL+ Domo, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Kuchnia, CANAL+ Premium, CANAL+ Seriale, Cartoon Network, CNBC, Comedy Central, Crime+Investigation Polsat, Disney Channel, DW, E! Entertainment, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Euronews, FightKlub, Filmbox Extra, Filmbox Premium, France 24 (English), France 24 (French), HBO, HBO2, HBO3, History, Kino Polska, MiniMini+, MTV Polska, National Geographic, National Geographic Wild, Nick Toons, Novelas+, Planete+, Polsat Comedy Central Extra, SCI FI, SportKlub, teleTOON+, TNT, TVN24, TVN24 BiS
    oraz pozostałe
    13 Ulica, Adventure, Animal Planet, AXN, AXN Spin, BBC First, Cinemax, Cinemax 2, CNN, Discovery Channel, Discovery Science, DTX, Epic Drama, Extreme Sports Channel, FightBox, HGTV, History 2, ID, Lifetime, Motowizja, MTV Live, National Geographic People, Polsat Cafe, Polsat News, Polsat Play, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, Romance TV, Sundance TV, Superstacja, TLC, Travel Channel, TVN Style, TVN Turbo, TVP Info;
     
  • 1080p @ 25fps (4,9 Mb/s) [1 kanał]:
    dostępny CatchUP, reStart i TimeShift do 8 godzin wstecz od emisji dla
    Paramount Channel;
     
  • 720p @ 25fps (2,5 Mb/s) [2 kanały]:
    dostępny CatchUP, reStart i TimeShift do 8 godzin wstecz od emisji dla
    FOX*
    oraz pozostały
    FOX Comedy*;
     
  • SD @ 25fps (2 Mb/s) [33 kanały]:
    dostępny CatchUP, reStart i TimeShift do 8 godzin wstecz od emisji dla
    4fun Dance, 4fun Kids, 4fun.TV, BBC CBeebies, Disney Junior, Disney XD, Filmbox Action, Filmbox Arthouse, Filmbox Family, MTV 90s, MTV Hits, Nick Jr, Nick Music, Nickelodeon, Nuta.TV, Power TV, VH1
    oraz pozostałe
    AXN Black, AXN White, Baby TV, Disco Polo Music, Discovery Historia, Eska TV, Eska TV Extra, Kino Polska Muzyka, Metro, Polsat JimJam, Stopklatka, TV Republika, TVP Seriale, TVP3, VOX Music TV, WP.


-----

4 kanały do przeniesienia z aplikacji nc+ GO do CANAL+ online, do których dostęp mają klienci DTH:

Discovery Life, Fokus TV, Kino TV, Nowa TV.

 

49 kanałów, które nie są dostępne w nc+ GO oraz CANAL+ online dla klientów DTH, a są dostępne w ofercie DTH, w tym

  • objęte zasadą must carry, must offer [6 kanałów]:
    Polsat, TV Puls, TV4, TVN, TVP1, TVP2;
     
  • inne dostępne w NTC [14 kanałów]:
    Antena, Polo TV, Puls 2, Super Polsat, TTV, TV6, TVN7, TVP ABC, TVP Dokument, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Rozrywka, TVP Sport, Zoom TV;
     
  • pozostałe kodowane [19 kanałów]:
    Active Family, CANAL+ 4K Ultra HD, CBS Europa, CBS Reality, Da Vinci, Eska Rock TV, Food Network, Golf Channel Polska, Home TV, Mezzo, Museum 4K, Polsat 2, Polsat Film, Polsat Music, Polsat News 2, Polsat Seriale, StudioMed TV, TVN Fabuła, TVP HD.
     
  • pozostałe niekodowane polskojęzyczne [10 kanałów]:
    Gold TV, Polonia 1, Red Carpet TV, Stars.TV, TBN Polska, Tele 5, TV Okazje, TVC, TVP Polonia, TVS.


Legenda:

Kanały z gwiazdką na czerwono* - niższa rozdzielczość w stosunku do oferty DTH [2 kanały]

 

Statystyka:

75 kanałów z dostępem do CatchUP, reStart i TimeShift do 8 godzin wstecz od emisji

 

W zestawieniu pominięto kanały erotyczne, pakiet France TV oraz CANAL+ 1.

Edytowane przez WebMat
  • Popieram 1
  • Dzięki 3
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JoeDirt napisał:

Ale wybierając blokowaną pozycję z biblioteki kanałów można oglądać bez przeszkód. Normalnie magicy w tym Canal+ pracują.

W Play TV now rozwiązali tak na dole ukazują się dwa napisy Mam 18lat i nie mam 18 lat.Wciskasz mam i film leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Dzięki, poprawione.

 

Z bodaj 22 kanałów o obniżonej jakości w stosunku do DTH (720p lub SD) zostały już tylko 2 kanały FOX-a do poprawienia jakości.

 

Pozostałe brakujące kanały podzieliłem na kodowane i niekodowane polskojęzyczne. Jeżeli ktoś używa CANAL+ online jako para-multiroom i ma dostęp do NTC czy niekodowanej satelity, to brakuje mu jedynie 19 kanałów z kategorii "pozostałe kodowane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...