Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nadal nic, ani Adventure ani H2, nie chce mi się nawet dzwonić na infolinię, bo znowu trafię na takiego, co będzie się dopytywał, a skąd mam takie informacje, że te kanały powinny być? Jak zwykle będzie opór i wciskanie ich racji, zamiast posypanie głowy popiołem i przyznanie się do błędu.

Jeśli ktoś z Canal+ śledzi temat to przypominam również, że od blisko 2 miesięcy na liście kanałów są nieaktualne parametry ERT World i HRT international. Mimo, że jakiś miesiąc temu, wysłałem informację o tym, że kanały nie działają i dokładne parametry aktualnej emisji. Zamiast podziękować za info, dostałem w odpowiedzi, że nic nie mogą w tej sprawie zaradzić gdyż sa to kanały FTA! Ręce mi opadły. Kanałów nie ma nadal. I nadal abonenci Canal+ nie mogą samodzielnie ich doszukać gdyż wciąż ta funkcja jest zablokowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krzysz napisał:

Brakuje mi Eurosportów w Canal+Online, jaka może być przyczyna?????? 

Jesteś abo PC+?

5 minut temu, jupiter napisał:

U mnie nadal nic, ani Adventure ani H2, nie chce mi się nawet dzwonić na infolinię

To nie dzwoń , tylko wejdz w ICA i napisz na czacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mgaw89 napisał:

 "W Canal+ online posiada Pan dostęp tylko do kanałów z pakietu głównego, nie do opcji dodatkoych" 

Ja mam Superpremium + MMP ( Fightbox , H2 , Adventure)  są jego częścią i  te kanały mam aktywne  w Canal+Online.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kingofsouth napisał:

Superpremium  te kanały mam w pakiecie głównym

 

Ale ja mam superpremium 4k i ich nie ma w głównym są za to filmboxy. 

 

A dostałem taką odpowiedź:

"Skonsultowałam tę sprawę i nie uzyskałam jednoznacznej odpowiedzi. Wysłałam więc zgłoszenie w tej sprawie"

 

Oraz

 

"Spytam czy te kanały powinny być dostępne dla z Pana pakietem w Canal + online, ponieważ według mojej wiedzy nie powinny. Z racji tego, że wspomniał Pan, iż 4 konsultantów potwierdziło, że powinien Pan mieć dostęp w aplikacji do tych kanałów, skonsultowałam to z innymi pracownikami. Część odpowiedziała, ze dostęp w Canal +, online jest tylko do kanałów wchodzących w skład pakietu głownego, a część, że spotkała się z przypadkami, w którym Abonenci mieli dostęp online również do kanalów z opcji dodatkowych. Wysłałam uprawnienia, jednak jednocześnie wysłałam też zgłoszenie do programistów Canal + online"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na czacie do konsultanta i okazało się, że żadne przywracanie uprawnień nie jest potrzebne. Żeby te kolejne kanały typu Adventure czy H2 się pojawiły wystarczy się przelogować w aplikacji na telefonie a w aplikacji na TV trzeba dodatkowo usunąć pamięć podręczną aplikacji i od razu działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jupiter napisał:

Napisałem na czacie do konsultanta i okazało się, że żadne przywracanie uprawnień nie jest potrzebne. Żeby te kolejne kanały typu Adventure czy H2 się pojawiły wystarczy się przelogować w aplikacji na telefonie a w aplikacji na TV trzeba dodatkowo usunąć pamięć podręczną aplikacji i od razu działają.

Dziwne...ja musiałem pisać,  bo to nic nie dało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż , na razie mogą mnie cmoknąć,  bo zalogowałem się jeszcze raz w telefonie i nic się nie zmieniło.

Nie lubię,  jak coś nie działa  a na to nie mam osobiście wpływu.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zainstalowałem aktualizację C+ do wersji 5.0.3 i co najlepsze jest sposób na oglądanie programów z kluczykiem.Po ukazaniu się takiego programu z komunikatem i czarnym ekranem należy wcisnąć klawisz OK swojego urządzenia i po chwili program leci odkodowany.Tak wypróbowałem  na kilku filmach z kolekcji na swoim Play TV Boxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marek napisał:

Po ukazaniu się takiego programu z komunikatem i czarnym ekranem należy wcisnąć klawisz OK swojego urządzenia i po chwili program leci odkodowany.Tak wypróbowałem  na kilku filmach z kolekcji na swoim Play TV Boxie.

To spróbuj to zrobić na kanałach "na żywo"  :D

Kolekcje VOD działają , tak jak to opisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...