Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odniosłem się do klientów z zewnątrz.

Usługa nie cieszy się dużym powodzeniem.HBO OD to tylko część oferty HBO GO, czyli biblioteki HBO i Cinemax.

Ale to już problem operatora jak przyciągnąć klientów. :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei problemy z odtwarzaniem niektórych treści na żądanie. Mianowicie fatalna jakość obrazu gdy próbowałem obejrzeć Ekstrapakę z ostatniej kolejki. Testowałem na Firefoxie i na Chromie, efekt ten sam: zupełna pikseloza.

Wyłączyłem i z ciekawości wszedłem w kanały Live, no i tam jakość okazała się ok. Włączyłem więc dokładnie ten sam program z catch up C+ Sport 2 i tutaj jakość też była w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisach treści na żywo i tego co było jest taki bałagan, że głowa mała. W poniedziałek chciałem obejrzeć Eleven F1 dwie godziny po zakończeniu emisji, to musiałem kliknąć  na mecz Bundesligi, bo taki był podpis.. Wczoraj mecze na żywo zupełnie pomieszane. Co innego w opisie, co innego leci. Sytuacja nagminna. Szczególnie na Elevenach. Wstyd żądać pieniądze za taką amatorszczyznę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisach treści na żywo i tego co było jest taki bałagan, że głowa mała. W poniedziałek chciałem obejrzeć Eleven F1 dwie godziny po zakończeniu emisji, to musiałem kliknąć  na mecz Bundesligi, bo taki był podpis.. Wczoraj mecze na żywo zupełnie pomieszane. Co innego w opisie, co innego leci. Sytuacja nagminna. Szczególnie na Elevenach. Wstyd żądać pieniądze za taką amatorszczyznę.
To samo jest w Play Now TV Box.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nie mamy pełnej oferty z NC+GO w usludze OTT Canal+.
Pracuja nad tym, by byla oferta 1:1 , a ze oni lubią pracować to trochę potrwa
default_wink.png
Od jutra podobno Vectra startuje z nowa oferta telewizji przez internet a PC+ wali w bambuko
Kolejna ciekawostka Vectra juz dwa kanały 4K
online udostepnia : Eleven Sports 1 4K oraz Insight 4K , a PC+ co zrobiło w tym temacie ??





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...