Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ sport 3 - obraz z kompa na TV 42'' po hdmi - obraz bardzo dobry. Ten sam kanał, ale z boxa FBOX ATV na ten sam TV - obraz słaby, jakość mniej więcej jak na innych kanałach. Też tak macie, że na Android TV nie widać tych 50 fps i wyższego bitrate?

Edytowane przez kgb102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest 50 fps, co do bitrate wygląda to zdecydowanie lepiej niż pozostałe C+ Sport. Dobry kierunek.

 

Sprawdzam na Nvidia Shield TV Pro 2019.

 

Jeśli ktoś ma szansę porównać z kablem albo talerzem, sprawdźcie jak wyglądają materiały z meczów w programie, który teraz trwa. Studio jest ewidentnie w 50 fps, ale materiały już wyglądają na 25. Dziwne bo cały kanał dostaję w 50.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem właśnie mecz Ekstraklasy na C+Sport 3 przez przeglądarkę na Tizen i szczerze jestem pod wrażeniem. Jakość obrazu jest lepsza niż na TVP po kablu w UPC (a zakładam, że TVP 1 ma największy bitrate w UPC). Porównywałem 1:1 ten sam mecz na dwóch różnych źródłach prawie jednocześnie. Na C+ obraz jest wyraźniejszy, bardziej szczegółowy, nawet kolory są bardziej nasycone. Myślę, że spokojnie można to nazwać Super HD.

 

Dobrą drogą idą. Jeżeli wszystkie kanały mają być docelowo w 50fps z takim bitrate, to należą się brawa.

Edytowane przez mejveno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy, którzy pisali, że jest super i że narzekamy bez powodu, niech sobie porównają C+ Sport 1 i 3. Tak to powinno wyglądać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykupiłem sobie osobny pakiet z kanałami Canal+ na tej ich nowej platformie. Wciąż można obejrzeć filmy, które przecież nie są dostępne na żadnej innej platformie. Na plus również bogata oferta filmowa i sportowa. Szkoda tylko, że aplikacja mobilna czasami odmawia posłuszeństwa, jednak nie mogę narzekać na działanie streamu na stronie internetowej, bo to działa jak należy.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że można kilka miesięcy za darmo oglądać. Jestem w DE i sobie na 65 calach oglądam. Tragedii nie ma, ale też ....upy nie urywa  Mowa jakości.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...