Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A tera czas na kawały z źródła zwanego Joe Monster.

 

Pracując na Śląsku, nawet wiele lat, należy się liczyć z problemami w komunikacji międzyludzkiej. Zwłaszcza jeśli jeden z rozmówców to rasowy hanys, a drugi to zbłąkany gorol.

Tego typu rozmowa odbyła się niedawno w firmowej stołówce:

Hanys: Ale żech się nie wyspoł. Oszusty z gazowni u mie byli.

Gorol (chcąc poprawić kolegę): Chyba oszuści?

Hanys (lekko rozbawiony odpowiada nieco wyraźniej): O szóstyj rano byli.

 

Mój drugorodny, lat 3, jak każde szanujące się dziecko, spędza czas z matką w KFC. Konsumując frytki zauważył, że do stolika obok dosiadła się tuląca się parka z megakubełkiem. Z tego kubełka tulący się parkowicz wyjmuje kurczaka, a tuląca się parkowiczka kukurydzę. Na to mój młody na cały lokal:

- Kukurydza? To beznadziejne!

Parka natychmiast się odtuliła, cała sala krztusi się ze śmiechu, moja żona zakłada papierową torbę na głowę i ewakuuje się chyłkiem.

Jak już się wymknęła, wsiada z Młodym do taksówki ( a co, kto bogatemu zabroni) i jadą. Taksiarz zaczyna debatować, jak jechać, bo tu korki, a tam wykopki. Na co mój Młody: "Nieważne jak, nieważne gdzie, nie gadaj tylko jedź". Torba, ewakuacja, bonus dla każdego, kto wskaże, z jakiego klasycznego filmu jest ten drugi cytat.

 

Moja ukochana mama czasem szybciej mówi, niż myśli i wychodzą jej fajne zdania.

Kiedyś moja siostra zapytała gdzie są orzeszki, na co mam odpowiedziała

- W kuchni - a po chwili dodała - ale zjedzone.

 

Sprawę miałam do oćca mego. Słowem wstępu, mój tatuś jest weterynarzem. Wiem, że to niekulturalne, ale dzwoniłam z autobusu.

- Cześć.

- Cześć, oddzwonię do ciebie później, zaraz operację mam.

- A kogo kroisz? (w mojej rodzinie mówiąc o zwierzętach używamy formy osobowej).

- A sukę kroję.

- Biedna [beep], coś poważnego?

- Nie, sterylizacja tylko.

- A, to dobrze, to ja czekam, pa.

Zakończyłam rozmowę i zobaczyłam zszokowane miny współpasażerów.

Muszę się oduczyć publicznych rozmów z rodziną.

 

Ja bym dał za ten ostatni dowcip "Oskara" :lol2:

 

Początek roku, klasa pierwsza, podstawówka. Pierwszy miesiąc. Mama pyta:

- Jakie macie córeczko przedmioty?

Na to ja, po krótkim namyśle:

- No różne, piórnik, linijka, długopis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, czy słyszeliście o wpadce stacji TVN 24, którą wkręcili studenci z Ursynowa. Podając się za studentów z New Jersey opowiadali o wyborach prezydenckich w USA. Cały filmik tu: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... GYm3lrpSu4

W sumie nie wydaje mi się to jakąś podpuchą dobrze zmontowaną, a pokazuje to jedynie nieco brak jakiejkolwiek weryfikacji rozmówcy przez daną stację(nie tylko TVN) Często bowiem zdarza się, że jakaś pani magister farmaceutka, czy doktor reklamuje dany lek, a okazuje się, że danej osoby nie ma(sprawa którą badał kiedyś "Ekspres Reporterów") W sumie nie mamy rzetelnego potwierdzenia co do tego, czy w programach publicystycznych rzeczywiście wypowiadają się osoby wykształcone i znające temat, czy są to zwykli aktorzy.

 

Wiem, że podobna rozmowa już toczy się w wątku o TVN 24. Lecz uznałem tą wpadkę jako humor satelitarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...