Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz dowcip z innej beczki, czyli gra się do końca...

 

W Brazylii rozgrywano towarzyski turniej piłkarski. Kiedy gospodarze dowiedzieli się, że ich kolejnym przeciwnikiem będzie reprezentacja Polski, trener canarinhos zadecydował, że na boisko wyjdzie tylko Robinho.

- Będziemy oglądać transmisję w szatni, a jak coś będzie nie tak, to w przerwie ktoś do ciebie dojdzie - powiedział Dunga.

Do przerwy Brazylia prowadziła 1:0, więc piłkarze wyłączyli telewizor i rozeszli się do domów.

Wieczorem Dunga surfując po internecie, zauważa wynik meczu: Brazylia - Polska 1:1. Dzwoni więc do Robinho, pytając, co się stało.

- A nic, w 81 minucie dostałem czerwoną kartkę - odpowiada brazylijski gwiazdor. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dowcip z innej beczki, czyli gra się do końca...

 

W Brazylii rozgrywano towarzyski turniej piłkarski. Kiedy gospodarze dowiedzieli się, że ich kolejnym przeciwnikiem będzie reprezentacja Polski, trener canarinhos zadecydował, że na boisko wyjdzie tylko Robinho.

- Będziemy oglądać transmisję w szatni, a jak coś będzie nie tak, to w przerwie ktoś do ciebie dojdzie - powiedział Dunga.

Do przerwy Brazylia prowadziła 1:0, więc piłkarze wyłączyli telewizor i rozeszli się do domów.

Wieczorem Dunga surfując po internecie, zauważa wynik meczu: Brazylia - Polska 1:1. Dzwoni więc do Robinho, pytając, co się stało.

- A nic, w 81 minucie dostałem czerwoną kartkę - odpowiada brazylijski gwiazdor. :lol2:

 

Naprawdę śmieszne, ha ha ha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Kosmici złapali faceta, przeanalizowali na wszelkie możliwe sposoby, na koniec opowiedzieli co nieco o sobie i wypuścili. Facet jest sławny, wywiady, wizyty w zakładach pracy itepede. I w czasie jednego wywiadu zapytano go:

- Wie pan może, jak ci kosmici doszli do tego, że odbywają podróże międzygwiezdne?

- Wiecie, na początku nasza i ich ścieżka rozwoju była podobna. Ogień, koło, sraty-[beep]aty aż do samochodu. Potem nasze drogi się rozeszły. My wymyśliliśmy sygnalizację świetlną, a oni poszli w kierunku światów równoległych i teleportacji.

 

* * *

 

Okazuje się, że sondaże nie są dokładną formą badania rzeczywistości. Pewien człowiek zamówił sondaż w temacie "czy żona mnie zdradza". Otrzymał wynik negatywny. Niestety, losowa reprezentatywna próbka nie obejmowała kochanka, który akurat był u niej, drużyny hokejowej, która akurat była na obozie kondycyjnym, gitarzysty, który był w trasie oraz Goździkowej, która wie wszystko, ale odmówiła odpowiedzi.

 

* * *

 

W Krzemowej Dolinie odnaleziono chłopca wychowanego przez komputery.

Na wszystkie polecenia reaguje burczeniem i otwieraniem okien.

 

* * *

 

Pod pałacem prezydenckim koło krzyża stali ludzie z transparentem:

"Nie zapomnimy o mordzie naszego prezydenta"... Podeszła do nich starsza osoba i powiedziała: "Trudno będzie o niej zapomnieć, bo taka sama [beep] jest jeszcze w sejmie..."

 

I koronne:

 

Wszystkich moderatorów Bóg po śmierci zabiera do nieba, żeby ci dwadzieścia cztery godziny na dobę moderowali modlitwy do niego.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joemonster.org

Mąż wyjechał do Ciechocinka. Do żony szybko zaczęły przychodzić telegramy:

- Przyślij pieniądze na zajęcia dodatkowe!

- Sprzedaj coś i podeślij pieniądze. Szybko!

- Pożycz od Pawła i podeślij na drogę powrotną!

Po pewnym czasie żona wyjechała odpocząć nad morzem. Tym razem to mąż zaczął odbierać telegramy:

- Wysyłam pieniądze z zajęć dodatkowych.

- Wysyłam pieniądze. Kup to, co sprzedałam.

- Wysyłam pieniądze i wracam do domu. Pawłowi nie musisz oddawać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, trochę zasłania i zamiast pomóc może zaszkodzić, np. jeśli śnieg zasypałby parasol. Wtedy sygnał mógłby zniknąć całkowicie. Rozwiązanie przedstawione na zdjęciu w wielu sytuacjach bardziej przeszkadza niż pomaga ale przychodzi mi na myśl jedna w której deszcz nie jest duży ale nacina wprost na trąbkę konwertera. Rozwiązanie niezbyt godne pochwały ale ktoś ma komfort psychiczny a to jest o wiele bardziej cenne niż to co pokazują paski poziomu sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj będąc na lotnisku w Łask-Buczek z okazji pikniku lotniczego, widziałem że były 2 wozy- Superstacji i TVN 24 (stan na godzinę 17). Niestety nie mam zdjęć, ale będąc bardzo blisko wozu stacji Waltera zauważyłem 2 małe szczegóły.

 

Był 2 małe znaczki na tylnych drzwiach, gdzie zamiast znanego wszystkim emblematu TVN była ta emotka: :jupi:

 

 

 

Wyglądał on mniej więcej tak:

tefaen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przeczytałem taki dowcip. O mało z krzesła nie spadłem (nie ma go w tym wątku - przejrzany cały).

 

Rozmawia 2 kolegów. Powiedzmy (K)rol i (P)aweł.

K - O cześć Paweł. Słyszałem że kupiłeś C+. I Jak?

P - A daj spokój. Mam dość tego dziadostwa...

K - A to czemu?

P - No widzisz - kiedyś jak oglądałem film na Polsacie to w czasie reklamy człowiek zdążył zrobić sobie jajecznicę i ją zjeść a teraz... Oglądam film na Canal+ i przez 2h nawet do kibla nie da się iść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem ja słucham sobie płyty Grupy Operacyjnej i w jednej z piosenek autorzy pobluzgali po Orlenie ale również i po Tele 5 zwracając się do ...odbiorcy. Tekst o którym mowa to :

Co do sytuacji lepiej więcej nic nie mów. Masz teksty wyszukane jak hot-dogi z orlenu. Żeby ich wysłuchiwać dawno przeszła mi chęć bo masz w sobie tyle treści co ramówka tele pięć

Padłem z krzesła gdy usłyszałem ten tekst gdyż porównanie osoby do stacji telewizyjnej było naprawdę niezłe :mrgreen:

Dodam jeszcze że w innych piosenkach Grupy Operacyjnej "na ruszcie" są jeszcze stacje TVN 7 i Polsat Sport.

TVN 7 :

No halo! whatever, niczego nie jesteś pewien,

Świat tandetny jak powtórki na TVN7,

Polsat Sport :

Kiedyś stary był ojcem, można było z nim gadać.

Od kiedy kupił dekoder, to rozmowa odpada.

Pilot jest jego bronią,

Fotel to jego fort.

Zrezygnował z rodziny na rzecz ,,Polsatu sport".

To kolejne przykłady pokazywania stacji telewizyjnych w krzywym zwierciadle przez Grupę Operacyjną - według mnie słusznie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...