Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie?

Pośpiewamy? :jupi:

 

Monika: Kulfon, kulfon - co z Ciebie wyrośnie?!

Martwię się już od tygodnia!

Zębów, nie myjesz,

Kolegów wciąż bijesz,

Dziury masz w swych najnowszych spodniach

Kulfon: Eh przestań :D

 

Tylko tyle zostało mi w pamięci :lol2:

 

http://www.youtube.com/watch?v=aEozAdgEKOY - no to teraz posłuchajmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 PRAWD :mrgreen:

 

1. Bramki w sklepie -- mimo że nic nie zwinąłaś, i tak boisz się, że zapiszczą.

 

2. Babcie -- pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju pięciu minut nie ustoją.

 

3. Sprawiedliwość -- jazda na rowerze pod wpływem alkoholu: 5 lat,molestowanie seksualne: 3 lata w zawieszeniu.

 

4. Potrzeba jednej iskry, by spalić las, ale całej paczki zapałek, by rozpalić grill...

 

5. Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko raz.

 

6. Polsat -- oglądasz sobie z rodzinką reklamy, a tu nagle film.

 

7. Polska -- tutaj nawet kryzys się nie udał.

 

8. Bill Gates -- okrada go 75% ludzkości, a i tak jest najbogatszy.

 

9. Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka wraz z kręgosłupem.

 

10. Leżakowanie w przedszkolu -- kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 godziny snu w ciągu dnia...

 

11. Mleko na gazie tylko czeka, aż się odwrócisz.

 

12. --Mamo, co to znaczy orgazm? --Ja nie wiem, zapytaj taty.

 

13. Łacina -- jedyny język, w którym nawet "[beep]o" brzmi mądrze.

 

14. Nawet, jakby papier toaletowy miał 8 warstw, to i tak złożysz go na pół.

 

15. A4 -- jedyna płatna jednopasmówka na świecie.

 

16. Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja,jest to,że się z nami nie kontaktują.

 

17. Tesco -- nigdzie indziej nie znajdziesz wody LEKKO NIEGAZOWANEJ za pół ceny.

 

18. Jak Polacy uniknęli korków na autostradach? Nie wybudowali autostrad!

 

19. Seks jest jak skok na bungee -- dodaje adrenaliny, a gdy pęknie guma,masz przerąbane.

 

20. Jeżeli trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to już środa.

 

21. Kość piszczelowa -- urządzenie do znajdywania mebli w ciemnym pokoju.

 

22. Polska: jak kupisz mi spodnie, to zrobię ci loda. Azja: jak kupisz mi loda, zrobię ci spodnie.

 

23. Chleb -- zero marketingu, najwyższa sprzedaż.

 

24. Britney Spears: "Jestem za karą śmierci. Przestępca powinien mieć nauczkę na przyszłość."

 

25. Egzamin -- na korytarzu każdy wmawia ci, że nic nie umie.

 

26. Szacunek do nauczyciela -- istnieje wtedy, gdy uczniowie po usłyszeniu dzwonka pozwalają mu dokończyć wypowiedź.

 

27. Paradoks seksualny -- seks można uprawiać od 15 roku życia, a oglądać -- od 18.

 

28. Okres i wypłata -- jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma,to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał.

 

29. Paradoks Szymborskiej -- dla testu napisała maturę, interpretując swoje wiersze -- i dostała 60%.

 

30. Studenci pierwszego roku -- spieszmy się ich poznawać, tak szybko odchodzą...

 

31. Piesek -- u nas słodki, w Azji słodko-kwaśny.

 

32. Gdy umrę, rozsypcie moje prochy pod Tesco -- wtedy będziecie mnie odwiedzać co niedzielę.

 

33. Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

 

34. Mały palec u nogi powstał tylko po to, by boleśniej walnąć się o szafkę.

 

35. Kanapka studencka -- chleb posmarowany nożem.

 

36. Pieniądze z pierwszej komunii -- do dziś nie wiesz, gdzie się podziały.

 

37. Nimfomanka -- kobieta, która pragnie seksu tak często jak przeciętny mężczyzna.

 

38. Polska waluta -- tylko tutaj złoty jest srebrny.

 

39. Na uczelni poranna fizyka zagina czas. Po 30 minutach jest 08:05.

 

40. Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8. piętro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też znalezione w sieci :D

 

f5202dd4e52ee182e02c0428c0b6e0a4443120_30396973.jpg_k(150x100)(CxT)

Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!

***mózg ci po prostu opadł

 

***A jak dzidziuś dojrzeje to Ci wyjdzie nosem. życzę zdrowego malucha

 

***pewnie pod drzewem i kleszcz cie zapłodnił

 

***słuchaj...ty sprawdź teraz pod drugim kolanem bo jak tam też jest guz to jak nic bliźniaki będą ... Jarek i Lecha albo Marcin i Rafał

 

 

czy zajmowanie się rybkami w czasie ciąży może jakoś szkodzic, z góry dziękuje za odpowiedzi

***Tak. Może poważnie zaszkodzić rybkom.

 

***Oczywiście że może, ani nie myśl o zajmowaniu się nimi bez założenia uprzednio rękawic ochronnych i maseczki na twarz! A najlepiej wylej rybki do klozetu a akwarium oddaj na stłuczkę szklaną, roślinami możesz użyźnić ogródek. Przecież nie chcesz aby Twoje dziecko urodziło się ze skrzelami?!

 

***owszem, rybki w ciązy sa wyjątkowo wrażliwe i można im zaszkodzić

 

***niestety grozi to urodzeniem syrenki

 

To niby wyjaśnia komedię z tym seksem długopisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe są te zdjącia na których widać jak babcie i dziadki targają pudła.

2010030502.jpg

2010030501.jpg

Wychodziłoby na to, że fani TV Trwam kupują nowe kompletne zestawy do odbioru, zamiast tylko sam nowy odbiorniki. Przecież chyba anteny już mają, po co im następna? Szkoda mi tych ludzi, bo są nie świadomi a niepotrzebnie wydają pieniądze na anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, tak wnioskuję. Te zdjęcia pochodzą z artykułów "akcja wymiany sprzętu do TV Trwam", więc raczej nie jest to normalna sprzedaż.

Zjęcia, które wkleiłem nie miały być śmieszne. Byłem ciekawy czy inni forumowicze też zwrócili uwagę na to co ja, dlatego dodałem swój komentarz do tego postu. Jeśli tutaj nie wolno dodawać komentarzy to proszę moderatora o wykasowanie mojej wiadomości (jej i wcześniejszej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia widzę już nie pierwszy raz. Są w internecie już od dosyć dawna. Komentować oczywiście możesz, a nawet czasami, gdy się da np. sam link lub samo zdjęcie to admini upominają, że nic od siebie się nie dodało :). Jeśli to nie miało być śmieszne, to nie ten dział, bo tu jest humor. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rosyjski atomowy okręt podwodny klasy "Tajfun" przenoszący strategiczne rakiety nuklearne. Pozycja: gdzieś na morzu Barentsa. Czas: 03:50 czasu moskiewskiego. Nagle - wstrząs. Przebudzony kapitan wywołuje oficera wachtowego:

- Co się dzieje?

- Jakieś dwie minuty temu chorąży Kowbasiuk otrzymał radiogram, że jego żona wyjechała z jakimś kochasiem do Wenecji.

- No a wstrząs?!

- Rakiety dolecą do Wenecji za 18 minut.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pewnego razu wielki rosyjski heretyk Bożow został schwytany przez inkwizycję. Spalony został na stosie, a jego prochy pozbierano. Pech chciał, że prochy, zamiast do urny, trafiły do imbryka.

Jeszcze większy pech sprawił, że wracająca po ciężkiej pracy (na oko 3 promile... w ślinie) rosyjska dróżniczka Nadieżda Krupska przypadkiem weszła w posiadanie wyżej wymienionego imbryka.

Zerknęła do środka, zalała wrzątkiem, będąc przekonana, że w środku wsypano pewną używkę...

 

I tak, drogie dziatki, powstała kawa z Bożowa.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bóg przechadza się po piekle - przeprowadza inspekcję. Lucyfer pokazuje mu pomieszczenia po kolei. Wchodzą do jednego - stoją faceci, gacie mają zsunięte, tyłki na wierzchu, co jakiś czas słychać świst bata i krzyk. Lucjan mówi:

- Tu trzymamy niewiernych facetów. Ile razy który dziennie zdradzał, tyle batów dostaje.

Bóg ze zrozumieniem pokiwał głową. Poszli dalej. W następnym pomieszczeniu - tak samo faceci ze spuszczonymi gaciami stoją, tylko bat świszcze częściej i częstsze krzyki słychać. Bóg pyta:

- A to kto?

- Tu karzemy kieszonkowców. Ile razy dziennie który wsadził rękę do cudzej kieszeni, tyle batów dostaje.

W następnym pomieszczeniu uderzenia batów zlewały się wraz z wrzaskami grzeszników w jeden huk. Przekrzykując go, Bóg zapytał:

- A tu kogo macie!?

Na co Lucjan:

- Spamerów...

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOSOWY DOWCIP: - Jaka jest ulubiona piosenka adminów?

- Chce oglądać Twoje logi - logi, logi, logi...

 

Przychodzą lewicowcy do bacy i chcą go namówić aby dał jakiś datek na partię:

- Dałbyś baco konia?

- A dołbym.

- A dałbyś baco krówkę?

- A dołbym.

- A dałbyś baco owieczkę?

- Ni dołbym.

- A to czemu baco?

- Bo mom.

 

Przychodzi facet z córką do sklepu i pyta:

- Dzień dobry, czy są gacie na Wacie?

Ekspedientka odpowiada:

- Nie, nie ma...

Na to klient mówi do córki:

- To choć Wacia, idziemy... :lol2:

 

Szef kompanii do Maliniaka:

- Maliniak! Wyznaczam was dzisiaj na dyżur w kuchni!

- Ja nie mogę, panie sierżancie. Roznoszę zarazki.

- Rozumiem. Wobec tego zarazki roznosić będzie Kowalski, a ty, Maliniak, pójdziesz do kuchni!

 

Była straszna powódź. Ksiądz wlazł na wieżę kościoła. Podpływa ponton z ratownikami.

- Ojcze wsiadaj - mówią ratownicy. - Nie. Bóg mi pomoże.

Woda się podniosła. Znów przypływają ratownicy. I znów ksiądz mówi, że Bóg go ocali. Woda sięga już po szyje proboszczowi. I znów podpływa ponton, a ksiądz znowu swoje. Ponton odpłynął, woda sie podniosła, ksiądz utonął. W niebie przed Panem Bogiem, ksiądz mówi z wielkim żalem w głosie:

- Boże, ja Ci zaufałem a tyś mnie opuścił.

Na to Pan Bóg z wielkim gniewem:

- Trzy razy [beep]ie posyłałem po Ciebie ratowników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie masz gdzie powiesić swojej anteny:

http://images50.fotosik.pl/274/143df644b4512d13.jpg

:]

Gdy chcesz sobie zorganizować rożno:

http://images50.fotosik.pl/274/b6e7c1540905cd79.jpg

:]

Gdy zabrakło ci pieniędzy na nową choinkę...:

http://images36.fotosik.pl/161/5c7d13cb800dff85.jpg

:mrgreen:

Lub na nowe meble:

http://images46.fotosik.pl/273/466f4811bbf70d0c.jpg

:]

Made in China + Made in Poland = wygodne spanie:

http://images50.fotosik.pl/274/8399d2af04795722.jpg

:mrgreen:

 

Edit: @Łukasz, proszę bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...