Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem pakiet bez reklam 6 miesięcy za 80zł  teraz mam pakiet bez reklam do listopada 2024 a do tego czasu na pewno coś się wyjaśni.:D (ten do 11 kwietnia też pewnie by wystarczył). 
Moim zdaniem połączenie playera z max to tylko formalność, przenosiny użytkowników przetestowali już przy zamykaniu eurosport playera. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, michael112 napisał(a):

Pytanie czy jak się ma aktywną subskrypcję, to czy odnowi się po starej cenie?

Tak, odnowi się po starej cenie jeżeli masz podpiętą kartę od dłuższego czasu i korzystasz z poprzednich ofert po tańszej cenie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał(a):

WBD nie będzie sobie robił dodatkowej konkurencji. Podejrzewam, że jeśli Player zostanie, to nie w takiej formie jak obecnie. Może nie nastąpi to wraz ze startem Maxa, ale nastąpi.

Jeden z przedstawicieli WBD stwierdził, że tylko niewielka część subskrybentów ma HBO MAX i Playera, dlatego uważają, że te serwisy trafiają do zupełnie innego rodzaju widowni, więc w sumie nie są taką typową konkurencją. 

 

W sumie mnie to nie dziwi. Patrząc po znajomych - Playera głównie mają do oglądania "Na Wspólnej" i "Hoteliku Paradise". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Z rachunkiem Play lub Vectra też się odnowi w starej cenie.

Jak ktoś ciągnie pakiet 50 zł na rok bez reklam, to po takiej cenie właśnie się odnowi. Wystarczy utrzymywać płatność odnawialną i aktualizować dane podpiętej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z przedstawicieli WBD stwierdził, że tylko niewielka część subskrybentów ma HBO MAX i Playera, dlatego uważają, że te serwisy trafiają do zupełnie innego rodzaju widowni, więc w sumie nie są taką typową konkurencją. 
 
W sumie mnie to nie dziwi. Patrząc po znajomych - Playera głównie mają do oglądania "Na Wspólnej" i "Hoteliku Paradise". 
To mam właśnie na myśli, że serwis stanie się catchupen dla kanałów TVN plus coś jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to połączenie ma sens biznesowy bo sumarycznie wzrosną opłaty za możliwość obejrzenia czegoś czego się i tak nie chce oglądać. Nie ma to żadnej wartości dodanej. Kto chce oglądać filmy i seriale nie będzie zerkał na zawartość tasiemców, paradokumentów i programów rozrywkowych niezależnie jak to będzie zachwalane. 

Jestem zatem ciekaw co zrobią z Playerem po tej fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że sam przyzwyczaiłem się do oglądania np. Kuby Wojewódzkiego bez reklam, we wtorki oglądam ligę mistrzów  a Kubę  odpalam sobie w jakiś inny wolny wieczór. Pewnie bym przeżył bez tego nagrywając program na dysk dekodera a potem przewijając reklamy ale tak jest wygodniej, a player bez reklam to również prapremiery, produkcje oryginalne w 4K w TVN dostępne nawet 6 miesięcy później, gdybym miał płacić pełną cenę pewnie bym z tego zrezygnował ale jakoś tak od promocji do promocji....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie do kiedy jest ta promocja 80 zł za 6 miesięcy? Ktoś tam ze znajomych pytał, ale nie mogę znaleźć informacji. Wykupiłem sobie ją bo tak jak piszecie znowu ceny poszły do góry, a ja wszystko na Playerze już oglądam więc używam dość mocno. Na razie mam pakiet do lipca 2025.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, michael112 napisał(a):

Pytanie czy jak się ma aktywną subskrypcję, to czy odnowi się po starej cenie?

Oczywiście, jadę już prawie 4 lata na ofercie 50 zł za rok. A do tego mam inne pakiety, które są wstrzymane aż do czerwca 2025. Jak da radę to w listopadzie przedłużę o kolejny rok. Głównie dla siostry i matki. Bo sam tam niewiele oglądam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ipo napisał(a):

Ktoś wie do kiedy jest ta promocja 80 zł za 6 miesięcy? Ktoś tam ze znajomych pytał, ale nie mogę znaleźć informacji. Wykupiłem sobie ją bo tak jak piszecie znowu ceny poszły do góry, a ja wszystko na Playerze już oglądam więc używam dość mocno. Na razie mam pakiet do lipca 2025.

Oferta może zniknąć w każdym momencie. Najlepiej nie zastanawiać się tylko kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jakubros napisał(a):

Witam. A czy jest możliwy zakup np 4 ofert półrocznych po 80 zl, tak by po zsumowaniu mieć dostęp do Playera bez reklam na 2 lata? 

 

Tak, jest taka możliwość. Nie ma ograniczeń.

Podkreślam, że aktywowanie oferty będzie uruchomione w dniu zakupu pakietu.

Np. dziś kupujesz, to w dniu dzisiejszym startuje pierwsza zakupiona oferta za 80zł, i tak dalej po zakończeniu poprzedniej.

 

Promocja dla subskrybentów jest dość bardzo atrakcyjna.

Miesięcznie wychodzi 13,33 zł (bez reklam) lub 6,66 zł (z reklamami).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek99 napisał(a):

 

....Promocja dla subskrybentów jest dość bardzo atrakcyjna.

Miesięcznie wychodzi 13,33 zł (bez reklam) lub 6,66 zł (z reklamami).

Atrakcyjna cena to było 49 zł na rok. Z ciekawości zajrzałem  co nowego na wiosnę i kompletna lipa jeśli chodzi o nowe seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał(a):

Atrakcyjna cena to było 49 zł na rok. Z ciekawości zajrzałem  co nowego na wiosnę i kompletna lipa jeśli chodzi o nowe seriale.

Tak, to prawda fajna promocja za czasów pandemii była.

 

Zarówno ta za 50,00zł/mies. aby mieć w tej kwocie:

playera (bez reklam)

KANAŁY TV

HBO (w tym pełnoprawny dostęp do HBO GO/HBO MAX a zaraz do MAXa)

CANAL+ (w tym pełnoprawny dostęp do CANAL+ online)

Do dzisiejszego dnia z niej korzystam, i jestem z tego zadowolony.

 

Jestem ciekaw ile procent subskrybentów posiada bez żadnej przerwy takie promocje do dnia dzisiejszego. O  tym tylko wiedzą włodarze samego serwisu.

 

Taniej już było, i takie czasy w najbliższym czasie nie powrócą. Nowi subskrybenci mogą liczyć tylko na okazjonalne promocje.

 

Godzinę temu, k05 napisał(a):

Pytanie podstawowe: czy jest sens aktywować kilka pakietów skoro nie wiadomo co nas czeka wiosną przy okazji zmiany HBO MAX na MAX? 

Zarówno można się zapytać tych, którzy posiadają swoje pakiety nawet do końca 2024, 2025 czy 2026 roku. Nie wiedząc, czy serwis będzie nadal funkcjonował.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...