Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj co to jest tryb "interlaced" w 1080.

 

Tak nadawane są wszystkie kanały HD polskich platform na satelicie. W przypadku Canal+ nie ma osobnego feedu progresywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Dzień dobry,

 

Postanowiłem sprawdzić kanał C+ w ramach otwartego okna.

Niestety kanał nie ma płynności porównując do przekazu z kablówki czy satelity - głównie to widać na sporcie przy szybkich ruchach kamery.

Posiadam dekoder Android TV Kaon 6077, próbowałem odświeżania zarówno 25hz jak i 50hz, bez zmian.

 

Czy tak ma być, co jest efektem konwersji sygnału satelitarnego z przeplotem do progresywnego?

W jakim profilu jest nadawany kanał na platformie player.pl jeżeli chodzi o najwyższą jakość? 1080p@25?

 

Dzień dobry,
Dziękujemy za wiadomość.

Kanały live są transmitowane w jakości 720p przy 25 klatkach na sekundę.
Nie obserwujemy opisanego przez Pana objawu - jest on związany z ustawieniami kalibracji telewizora / urządzenia (związanymi z ustawieniami dynamicznego odtwarzania).
 

Pozostajemy do dyspozycji w razie pytań.

 

 

 

Nie widzą problemu.

Sport na Ipli: piłka, kosz czy siatkówka działa bez problemu bez rwania.

 

Trochę to śmieszne, że pirat który wpuszcza w IPTV przekaz 1:1 oferuje lepszą jakość niż oficjalna usługa ;)

Edytowane przez kozaa
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

17 marca kupiłem pakiet Canal+ Seriale a dzień później dostałem taką oto wiadomość:

 

"Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z dniem 28 marca 2020 roku ITI Neovision S.A. kończy świadczenie usług:  Fox Play, National Geographic Play oraz Canal+ Seriale Extra w ofercie Player+.

Po 27 lutego 2020 roku przedłużenie i zakup nowych subskrypcji obejmujących ww. usługi nie będzie możliwe. Twój pakiet będzie ważny do daty, którą znajdziesz w zakładce Moje zakupy."

 

Ciekawe. Kasa z konta zeszła, w serwisie ani śladu informacji a przede wszystkim kupiłem pakiet, który nie powinien być już do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze działanie kanałów tv playera woła o pomstę do nieba. Szatkowanie obrazu, spadki jakości. Co ciekawe, jak cofnę o 5 sekund i odtworzę, to widzę te same artefakty w tych samych miejscach. Nie jest to więc wina łącza, czy sprzętu tylko taką dają transmisję. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Playerze zmiany, w większości niestety na gorsze:

Pakiet Start zmienia nazwę na Start VOD - bez kanałów TVN, TVN7 i TTV - 5zł przez 30 dni, dalej 10zł, 30zł/120dni

Pakiet Start Extra zmienia nazwę na Start VOD + TV - to co było + kanaly Discovery i VOD - 20zł przez 30 dni, dalej 25zł, 75zł/120dni

Canal+ - bez kanalów TV z dotychczasowego pakietu START EXTRA, dodatkiem samo Start VOD - 50zł

HBO - 25zł

Eleven Sports - 15zł

Canal+ HBO - 50zł - bez kanałów TV z dotychczasowego pakietu START EXTRA, dodatkiem samo Start VOD - 50zł

Unlimited - 70zł - zmieniona zawartość, szczegóły niżej. ;)

Start TV - opcja dodatkowa do Start VOD - 15 zł.

Wylatują pakiety Best TV i Max, w ofercie zostają tylko treści od TVN Discovery (bez Eurosportu, za to dodane brakujące kanały grupy), Canal+, HBO i Eleven Sports, co ma również wpływ na zawartość pakietu Unlimited.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...