Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie wczoraj dzwoniono ze "specjalną promocją" z okazji powrotu Kubicy do Formuły 1 - mogłem dobrać tę opcję za 11,90zł. Oczywiście podziękowałem. Tak swoją drogą - promocji tu żadnej nie widzę. Ta opcja u mnie od zawsze widnieje w ICA.

 

Pewnie włączę sobie te kanały w kwietniu, gdy wróci żużel na ich anteny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO za 35zł...

W dniu 1.12.2018 o 13:31, 256PL napisał:

 

Patrzysz przez zakładkę "Poszerz swoją ofertę"? Bo ja tam widzę, że mam 3 promocje na HBO.

- HBO z HBO GO za 20 zł do końca umowy (czyli jeszcze 1,5 roku)

- HBO z HBO GO przez 3 miesiące za 0, później 25 zł przez 10 miesięcy

- HBO Z HBO GO za 25 zł przez 6 miesięcy, później 35 zł

 

W sumie może i bym wziął HBO ale może dadzą jeszcze jakieś gwiazdkowe promocje...?

Ja też mam tylko za 35zł :(  Nie wiem czy to dlatego, że jestem już na czasie nieoznaczonym (oferty promocyjne też mam niedostępne) ?

Edytowane przez zetonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, the cable guy napisał:

U mnie Start+ i nie mam dostępnego pakietu Extra+

Właśnie, jest to "otwarte okno"? U mnie też nie pojawiły się żadne dodatkowe kanały (Start+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest umiejscowiony pakiet Entry, czyli do jakiego obecnego pakietu jest obecnie podobny? Przecież wyższe pakiety w większości mają już kanały z otwartego okna, więc promocja byłaby bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do Comfort też nie ma na razie pakietu ekstra?. A entry to taki odpowiednik naziemnej TV -kiedyś chodził za 4.99zł.  Tak więc pakiet start jest wyżej w hierarchii. Być może włącza z opóźnieniem. Już raz tak miałem z ekstra.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA pojawiła mi się możliwość poszerzenia oferty o HBO GO do końca okresu oznaczonego w cenie 5 zł/msc. Jednak w prognozie płatności różnica wynosi 7,95 zł. Która kwota jest wiążąca?

 

Czy w tej  ofercie jest jakiś kruczek? W regulaminie jest lista kanałów, ale nie mam zdrowia, aby teraz je wszystkie analizować i sprawdzać, czy jakiegoś mi nie odłączą... Może ktoś skorzystał i mi podpowie? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
19 minut temu, lukx95 napisał:

 Multi Man Pack,..... opłaca się włączać ten zestaw kanałów?

Jak lubisz bogatą kolekcję kanałów dla dorosłych, a w tym jeden z nich posiada  panią lektor, to się opłaca.  8)

Dorcel TV dla niego warto mieć MMP.  To oczywiście moje zdanie.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...